Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

marse
31. jan 2008

terezicka to je taka krasna 7 co ti tu svieti, naozaj je to krasne moc sa s tebou tesim 🙂 😵

zaza_na
31. jan 2008

terezka, tak to potom s tebou vobec nie je az take zle 😀
ked si pisala o tych zemiakoch, dostala som chut na zemiaky pecene v rure s kyslym mliekom. milujem kysle mlieko... 😝

mirka20
31. jan 2008

zuzi, aj ja som dostala strasnu chut na zemiacky a mozu byt aj s kyslym mlieckom 🙂
terez, aj my sa uz velmi tesime 😵

terezicka
31. jan 2008

Ja kyslé mlieko vôbec nepijem ale normálne áno a to mám rada 🙂
Marse vieš že aj mne sa to veľmi páči? Až mi to príde stále také neuveriteľné že sa to podarilo aj nám 😵

marse
31. jan 2008

terezicka ty si krasny priklad toho ze nadej umiera posladna, ze dolezita je vytrvalost a za to ta panbozko odmenil tym najkrajsim zazrakom akym len ide 😵

jankabelka
31. jan 2008

ahoj zuzi, marse 🙂
ja akurát obedujem 😉

kila
31. jan 2008

Ahojte! Dva dni mi nešiel konik, ale teraz už je to ok... 😉 Včera sme boli na nákupoch s mamou a kúpila som si krásny pletený svetrík s čiapkou aj uterák so žirafou, najbližšie pridám fotky... 😉 Z toho včerajšieho chodenia po obchodoch som ešte aj dnes celá unavená...

kila
31. jan 2008

A Janka držím palce aby si bola čím skôr v poriadku... aký zápal to vlastne je - nechápem?! A ty inak nič necítiš, nič ťa nebolí?
A Terezka tebe radím, aby si sa pekne začala fotiť - najmä bruško... aby si o pár mesiacov mala spomienku aká si bola štíhla... a ako rastie malý Marek... 😵 A vlastne dokedy plánuješ robiť? Už si o tom rozmýšľala?
Jaaaaj, baby, krásne sa nám tu "rozotehotnielo!" 😀 A pre tie ktoré ešte nemajú fazuľky posielam:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

jankabelka
1. feb 2008

Dobré ránko kočky 😅
Kila ja mám zápal maternice, ale neviem z čoho veď si dávam stále pozor, a to asi nie je dobre. Kilka a ďakujeme za vírusiky 😉 a ako sa má Réka?

terezicka
1. feb 2008

Dobré ránko kočky, dnes nám to pôjde? 😕
Kilka bruško odfotíme nemaj boja 😀 A ako vieš že tam je Marek? A robiť zatiľ plánujem asi riadne dokedy bude treba, len neviem ako to budem zvládať v lete...Takže asi ešte uvidíme potom 😉

jankabelka
1. feb 2008

Ahoj Terezka už máme po porade 😉

mirka20
1. feb 2008

dobre ranko 🙂
uz som tu aj ja 😵

terezicka
1. feb 2008

Ahoj Mirka 🙂
Janka to sa mi páči také rýchlo porady 😀
Kočky mne je zas na grc 😝

terezicka
1. feb 2008

Ozaj včera som sa zabudla pochváliť - zvýšili mi plat o 800,-SK 😀 A roboty pridali asi toľko že tu budem môcť aj spávať 😅

mirka20
1. feb 2008

terez, to je super, ze ti zdvihli plat. 🙂 a neboj, robotu zvladnes 😉 ale nezabudni sa setrit, ved si tehulka 😅

jankabelka
1. feb 2008

Terezka to je dobre že ti zdvihli plat, ale s tou robotkou to nepreháňaj musíš sa šetriť 😉
Ahoj Mirka 😅

mirka20
1. feb 2008

janulka, ako sa mas?
mna chce asi boliet hrdlo. ale idem pit teply cajik, tak dufam bude vsetko ok 🙂

nellie_
1. feb 2008

Ahojte babenky... 🙂 🙂 🙂
ja mam dneska aky kludny piatok..teda zatial sa tak tvari..skoro vsetci co maju deti maju dovolenku, tak dnes si hadam budem môcť trčať aj na nete.. 😉 😎 😎

mirka20
1. feb 2008

nellie, ahojky. idem ratat 😅 daj mi minutu

nellie_
1. feb 2008

Jáj ozaj..dakujem Mirka, ved nemusis hned, ked budes mať čas.. 😉 🙂 🙂

terezicka
1. feb 2008

Nellie ahojky tak si to uži v robote taký voľnejší deň 🙂

mirka20
1. feb 2008

nell, takze takto: od 1/2004 do 5/2010 vychadza dievcatko, od 5/2010 do 1/2011 chlapcek, 1/2011 do 5/2017 opat dievcatko. ale ber to s rezervou, nie vzdy je to na 100%. ozik, ty si narodena v ten isty den ako moj ocino a tvoj manzel je presne o rok a 5 dni odo mna mladsi 🙂

nellie_
1. feb 2008

Terez, veru aspon raz.. 😀 😀 😀
juj, ale zabudla som ze som mala ist dnes rano ku svojej doktorke..no neva, pojdem v pondelok...boli sme totiž na preventivke u firemneho doktora a zevraj mam krv v moči..a pritom ma nič neboli.. 😒 ☹
A o chviklu pôjdem volat ako dopadli testy krvi..ale normalne sa bojim..kazdej kolegyni nieco nasli..jedna ma brutalne vysoky cholesterol, hlavne ze vazi 30 kg aj s topankami 😀 😀 dalsia strasne zly krvny obraz či čo..tak som zvedava čo zapotia mne... ☹

nellie_
1. feb 2008

Ďakujem Mirka...jéj, že dievčatko..to by bolo super....aj ked je mi to v podstate jedno, ale je fakt ze viac by som brala dievčatko.. 😵 😵 😵 😵 😵
No som zvedava....
Jéj Mirka takže si mala narodky....dodatočne prajem všetko najlepšie, nech sa Ti splnia všetky Tvoje najtajnešie sny a túžby... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pahu
1. feb 2008

Ahojte 😀
BT zase kúsok stúpla, tak sa mi to zatiaľ páči 😉 Ale ten môj močový mechúr, no neviem... Ten ma vôbec neposlúcha... Čo nevie, že tam bude fazuľka a potrebuje aby to tam bolo zdravé? 😕

mirka20
1. feb 2008

nell, dakujem 🙂 u dost vela ludi tento vypocet sedi, ale zase vynimky potvrdzuju pravidlo 😉 ale hlavne vam zelam, nech uz mas co najskor fazulku v brusku, to je teraz najhlavnejsie. a neboj, vysledky budes mat ok a ak aj nahodou nieco najdu, tak to budu liecit a bude 😉

terezicka
1. feb 2008

Baby mne sa vôbec nič nechce robiť 😝 To asi za to že o dve a pol hodinky už odchádzam 😀
Pavli ahojky tak platí to naše stretko na nedeľu? Niekedy poobede? My sa u švagrovcov naobedujeme a potom by sme odtiaľ išli už pobalení na stretko s vami 🙂 A kde sa stretneme? A ešte si ale zavoláme že kedy asi presne nie?

nellie_
1. feb 2008

Ďakujem Mirka...no veru, už aby to bolo...toto je vlastne tretí mesiac čo sa snažíme, tak by nebolo zlé keby vyšlo to pravidlo že do tretice všetko dobré.. 😉 🙂 🙂

Pahu, máš zápal mechúra..No, možno aj ja keďže mám tu krv v moči... 😅

mirka20
1. feb 2008

ahoj pavlinka 🙂 mala by si si uvarit nejaky caj na moc.cesty. a daj si okolo pasa sveter, aby si bola v teple.
terez, juuuj, ako ti zavidim, ze uz len 2,5 hodiny. aj ja uz chcem vypadnut z roboty 😔 sa mi tu vobec nechce byt.
nell, to by nebolo zle, keby to bolo prave tento mesiac 😵 nam sa zadarilo tiez na treti mesiac, ked sme snazilkovali a stvrty od vysadenia tabletiek

mirka20
1. feb 2008

baby, ja mam dnes 100 dni do porodu 😵 boze, ako to leti 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre