Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

zaza_na
4. feb 2008

terezka, ja neviem. podla mna je to individualne. ak ich rada nisis a su ti pohodlne, tak si myslim, ze ich normalne mozes nosit aj nadalej. ja ich nemam velmi rada, tak nenosim teraz vobec. mozno v lete zase zacnem... 😉
a aj som si myslela, ze to nepojde, lebo nikto urcite nema pri sebe kabel. ale vsak neva. ja to nejako vydrzim a pockam 😀

pahu
4. feb 2008

Pa Zabka 😉

Zazi, idem to skúsiť 😀

pahu
4. feb 2008

Už je v mojom albumíku náš malý Alex 😀

zaza_na
4. feb 2008

jej pahu. Dakujem moc moc! ten je krasny! 😀 aky ma chutny rozplasteny nostek 😵 😝

terezicka
4. feb 2008

Teda Pahu ty si riadna šikuľka, idem si ho ja pozrieť do tvojho albumu 🙂

pahu
4. feb 2008

Je superský 😀 Ešte je taký dokrčený, však? 😵 😀 😉 🙂 Ale už teraz je nádherný 🙂

terezicka
4. feb 2008

Je krásny, celá Adulka 😉

mirka20
4. feb 2008

som bola v banke, tak som sa odmlcala. ale uz som spat.
terez, ved vy mate uz teraz viac veci ako my 😅 ale urcite vam to velmi pomoze, aspon sa nebudes zatazovat, aky kocik, postielku...ale aj tak toho bude este dost. ale uz to gro mate a to je super. s tymi tangami neviem. ja podobne ako zuzka nemam velmi v oblube tanga, takze ich nenosim. a ked budes mat brusko uvidis, ci ti nebudu prekazat. ak nie, tak v tom urcite problem nebude.
pavli, idem kuknut na toho nasho drobca 🙂

zaza_na
4. feb 2008

veru, krasny je drobec maly. uplne na spapanie 😵
tak vidite, moja segra zase vravi, ze jej normalne nohavicky vadia a radsej nosi tanga. a ona ma termin koncom marca...

terezicka
4. feb 2008

Asi sme každá iná 😝 Ja som len nevedela či mi to nemôže teraz uškodiť v tehu ale asi nie, no uvidím aspoň teraz ke´d je ešte zima tak s tým počkám aby som neprechladla 😝
Mirka hej posľubovali nám toho naozaj dosť, aj u našich máme dve veľké vrecia vecičiek ale prevažne pre dievčatko od ocinovej sestry...A aj Marekova sesternica vravela že aby sme nič nekupovali keď budeme čakať že oni nám všetko dajú, ale ja zas chcem mať aj niečo vlastné...A švagriná vravela že určite také veci ako tielka a nohavičky alebo slipky a tiež topánky je najlepšie mať vlastné a nie od niekoho a ktovie koľkými deťmi to prešlo 😅

mirka20
4. feb 2008

zuz, ja som nosila tanga, len ked som mala priesvitne nohavice, teda biele. inak ich velmi nemusim. teraz som objavila take super, pas na nich je robeny tak inak, nie je tam guma, tak ma netlacia. som si najprv kupila jedny, ze vyskusam a potom som dostala dalsie dvoje na narodky, lebo som ich vychvalila do neba. 🙂
malicky je fakt zlatunky, uz sa tesim na ten nas zazrak 🙂

pahu
4. feb 2008

Mirka, však preto som Vám ho ukázala, aby ste sa navnadili na tie svoje štuplíky 😀

pahu
4. feb 2008

Babulky, teraz som bola na WC a neviem čo sa deje, ale začala som krvácať akoby krámovo, ale čistá červená krv... 😕 Nie že by som to mala na nohavičkách, ale normálne som potlačila, (aké je mi to trápne) a keď som sa utrela, samá krv... 😔
Nestalo sa Vám to ešte? 🤐 😨

mirka20
4. feb 2008

pahu, vobec netusim, co to moze byt. moznoze uhniezdovanie

terezicka
4. feb 2008

Fíha Pahu tak ja tiež netuším čo to môže byť ani z čoho... 😔
Mne je dnes zas zle, teda dosť ma nadrapuje aj ráno cestou do roboty ma na chodníku nadrapilo, aj som vydala taký zvuk ale našťastie nebol nikto na blízku 😅 A celý deň aj v robote mi je dosť na grc a ešte ma dnes aj pobolieva brucho, raz na jednej strane-potom na druhej-a potom ešte aj v strede brucha 😝

zaza_na
4. feb 2008

terezka, treba casto a malo papat. toto ti bude trvat este niekolko tyzdnov... 😉
pahu, ja ti neviem. mne sa to este nestalo... sand to bude ok

terezicka
4. feb 2008

Zuzka ja sa snažím jesť, aj včera som sa najedla na obed v Blave a o necelé dve hodinky som už bola riadne hladná a potom mi aj včera bolo zas poobede zle 😔
A ozaj týmto sa vám musím pochváliť: neuveríte čo som včera jedla 😀 Jedla som zeleninu - ľadový šalát 😲 A chutil mi 😀

marse
4. feb 2008

Ahojte babulky 🙂

terezicka 😵 to je dobre znamenie ze je vsetko ako ma 😉 sice je to blbe ale bud rada ze ti je zle 😀

zaza_na
4. feb 2008

terezka, ale to je normalne, ze si bola o 2 hodiny zase hladna. tak to byva 😉 ja od rana stale daco do seba tlacim a nezastavim sa... 😀

mirka20
4. feb 2008

terez, to ma mrzi, ze ti je zle, ale zase ma tesi, ze viem, z coho ti je zle. neboj, to prejde. uz coskoro. a ako radi zuzka, jedz casto a malo

terezicka
4. feb 2008

marse máš pravdu, viem že to znie blbo ale viem že je to tak 😝
Babky budem si viac dávať pozor aby som nejedla naraz veľa, ale aj tak myslím že jem primerané porcie lebo niekedy mi nepustí dolu krkom ani toľko málo čo si naberiem 😝

mirka20
4. feb 2008

terez, pockaj, ked budes v pokrocilejsom stadiu, to este len zistis, co je to vlci hlad kazdu hodinu-dve 😀
ahojky marse 🙂
ozik, viete, ze som uz v tretom trimestri 🙂

marse
4. feb 2008

ja teraz zjem vsetko co predo mnou neujde 😀

ahojcek mirka....treto trimestrova 😀 😀

uz sa tesim zajtra idem na poradnu a velky uzv v 20tt 🙂 po mesiaci uvidim mrne 😅

terezicka
4. feb 2008

Teda Mirka ty si už riadne pokročila 🙂
Marse a bude už zajtra vidno čo čakáte čo myslíš?

marse
4. feb 2008

terezicka dufam aspon si to zelam ze by mohlo som velmi zvedava.... 🙂 a ked nam to nepovedia zajtra tak o tyzden na 4D nam to snad povedia urcite 😉

terezicka
4. feb 2008

Tak to už týždeň hore dole vydržíte 🙂 Ale ja budem čakať ešte pár mesiacov 😝

mirka20
4. feb 2008

jej, marse, aj tebe to riadne leti. ze uz ides na velky utz. 🙂

marse
4. feb 2008

mirka veru pride mi to neuveritelne, hlavne ked mi muzik povie ze sa gulatim z kazdej strany vtedy si uvedomujem ze uz mam polku tehu za sebou 😅

terezicka aj ja som cakala 😀 😀

pahu
4. feb 2008

Aj ja musím čakať ešt pár mesiacov 😉

jankabelka
4. feb 2008

ahojte kočky, dnes som sa vám nemohla veľmi venovať. a ja musím čakať pár mesiacov 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre