Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

pahu
5. feb 2008

Zabka, kolký den po ovulke si? Podľa mňa a zrejme aj podľa lekárov, by mohli vyjsť 2 // 14 deň po ovulke.. Vtedy sa aj chodí na krv, ak podstupuješ umelé oplodnenie alebo insemináciu 😀 Držkaj sa a neotváraj dvere žiadnej mrche mrchatej 😉

terez, tak to znamená že už sa ti aj nalievajú? To by sa Marek určite potešil 😀 😀 😀

andulla
5. feb 2008

Zabka presne aj mne dnes mala príst. Ja sa tiec cítim fajn az na tie prsia, ale ako som uz písala to mám vzdy pred mrchou, takze neviem. Je to blbé,písat, ale pred mrchou ma vzdy prezenie a dnes to bol horor na vecku. Nechcem si radsej nic nahovárat a potom byt opat sklamaná. ☹

terezicka
5. feb 2008

Baby videli ste že už sú založené októbrovky 2008? 😲 Teda Janka, Pahu, Pipika, Andullka a možno aj Žabka tebe to vyjde v októbri keď teraz nedostaneš mrchu 🙂
Andullka tak si ale dávaj pozor keď budeš chodiť toľko aby si sa veľmi neunavila a nech nôžku veľmi nezaťažuješ.
Zuzi veď práveže manžel nevedel či sú tie baterky dobíjatelné alebo nie 😅 My sme ten foťák dostali od našich na Vianoce a teraz tei baterky robia toto a my sme si zabudli kúpiť náhradné 😝

zabka
5. feb 2008

NO to ja presne neviem... ale dnes by som mala byt 14den.... Ale s istotou viem ze 19DC uz bola teplotka hore...Este pockam do stvrtku a ak nepride tak potom skusim... 😉

mirka20
5. feb 2008

terez, spaniu na bruchu je koniec 🙂 teraz je to kvoli prsiam, potom kvoli brusku. ja som si kupila vankus na kojenie, na kt.teraz aj spavam a som s nim velmi spokojna. mam cezen prehodenu nohu. ale to je pohodlnejsie kvoli brusku.

zabka
5. feb 2008

To uz tak skoro vedia ze budu Oktobrovky 😲

terezicka
5. feb 2008

Baby práve som zistila v snažilkách že Maťka bude mať dievčatko 🙂 takže ďalšia baba pribudne, ja musím potom ale pomôcť Adulke a mať chlapčeka 😀
Pahu no veru mám ich dosť veľmi naliate, až mi sú dosť ťažké na nosenie 😲 Marek sa nemá z čoho tešiť lebo má na ne zakázaný vstup 😀 Ale jednoducho mi to vadí teraz tak aj on vie že nemôže veľmi rýpať, iba tak jemne 😔

andulla
5. feb 2008

Takze Zabka testujes v piatok? 🙂

zabka
5. feb 2008

Terez ty uz mas 8tt 😲 😲 .... ale to bezi....

pahu
5. feb 2008

Musím ísť do Záhorskej, tak sa s Vami na chvíľku lúčim 😀

zabka
5. feb 2008

No mozno to sa este uvidi .... a ty? 😉

terezicka
5. feb 2008

Veru dnes mi nabehol 8tt 🙂 A teda Žabi kedy budeš testovať?
Mirka ozaj včera som vymyslela darček pre teba do výbavičky 🙂 Idem pozreiť do tvojho albumu či to tam náhodou nemáš ale myslím že asi nie 😉 Ale ak by si to aj mala doma tak nevadí, toto vydrží dlho 🙂 A dám ti to vtedy keď sa stretneme 😵

andulla
5. feb 2008

Ja to Zabka nechám mozno az na víkend, ale v piatok ako nepríde mrcha pôjdem kúpit test uz aspon 30kus 🙂

Pá Pahu 🙂

terezicka
5. feb 2008

Pahu papa a rýchlo sa vráť 🙂
Teda baby na budúci týždeň už isto budete vedieť 🙂 Veľmi vám prajem dve // 🙂

zaza_na
5. feb 2008

mirka, zabudla som. co ta ten vankus stal? a je taky dlhy po stranach, ci nie?

zabka
5. feb 2008

Asi v piatok ak mrcha nepride... ale to je este daleko.... 🤐

mirka20
5. feb 2008

terez, o matke som uz citala cez vikend, len mala nejake problemy, tak som cakala, ze co sa bude diat. ale vcera bola na vysetreni v tn a tam jej povedali, ze mala je v poriadku.
a terez, ty sa pridas k nam s kilou a zuzkou 😉 a o tych prsiach ti viem aj ja porozpravat. janko mal tiez zo zaciatku zakaz chytania. ale teraz je uz dobre, teraz mam len trochu citlive bradavky

andulla
5. feb 2008

Terazicka niektoré urcitu budú mat //. Terz ja sa bojím, ze moja túzba je opat vacsia a vsetko si iba nahováram. Celý mesiac som normálna a ked mám pred mrchou stane sa so mna úplný blázon 😲 😝

mirka20
5. feb 2008

terez, len dufam, ze to nie je spaci vak, lebo tie uz mame 3 😀 ale nie, ja sa potesim aj ked len sa stretneme, nemusis nic nosit.
zuzka, ja mam taky v tvare podkovy. je taky velky asi pol metra ma ta podkova, ale keby sa vyrovnal, tak ma tak meter. ale neda sa vyrovnat. ale mne to nevadi, ked bude mala na svete, tak ked ju ulozim do neho, tak by sa nemala prekotulat

zabka
5. feb 2008

Andulla to nie si jedinaaaaaaa... 😅

andulla
5. feb 2008

To som rada Zabka, ze nie som jediná lebo uz som si myslala, ze som zrelá na psychiatriu to do slova a do písmena. Niekedy mám takú depku, ze sama o sebe pochybujem 😒

zabka
5. feb 2008

Baby vcera som videla taky krasnucky kompletik pre babetko, bol ruzovucky a so zabkami ... Musela som sa drzat aby si ho nekupila... Ale to je jedine pre dievcatko... Ale bol fakt super... 😀

zaza_na
5. feb 2008

mirka, tak to viem ktory. lebo su aj kratsie a potom aj take dlhune. tak ty mas ten druhy 😉
mne prsia teraz tiez uz tak strasne nebolia. mala somobdobie, ze boleli dost ale to netrvalo dlho. teraz ma obcas zacnu strasne palit bradavky a po chvili prestanu.

terezicka
5. feb 2008

Mirka no uvidíme či sa pridám k vám alebo nie 😀 A ja sa tiež budem rada keď sa stretneme a pokecáme a potom mi aj poukazuješ ostatné vecičky čo máte? 😅 A po 19.2. sa môžme stretnúť 🙂
Andullka a si myslíš že ja som bola iná??? To sme asi všetky rovnaké v tomto 🙂

mirka20
5. feb 2008

mna bolia bradavky len na dotyk. ale ja sa teraz snazim ich trosku "natahovat", lebo ich mam dost male, tak aby ma rebeka mala za co chytit. ale ta bolest asi nie je z toho, lebo som ich mala citlive uz od zaciatku

zabka
5. feb 2008

Ze natahujes... 😀 😀 ... to bolo dobreeee....

zaza_na
5. feb 2008

mirka, pocula som, ze by sa mali takymito cvikmi pripravovat na kojenie. aj ja by som uz mala zacat, ale ked akosi sa k tomu neviem dokopat. pride mi to take divne. mala by som zapriahnut manzela do aktivity 😀
andullka, neboj, to urcite kazdaa tak rozmysla. a ja verim, ze uz coskoro to musi vyjst 😉

andulla
5. feb 2008

Dúfam zazka, ze más pravdu 😉

zaza_na
5. feb 2008

toto je velmi chytlave prostredie andullka 😀

andulla
5. feb 2008

Más pravdu Zazka. Práve preto som chcela medzi vás. Nestacilo iba cítat a vytesovat sa z vás ked niektorej vysli //. Musím dat aj ja ruku dielu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre