Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

pahu
13. feb 2008

Oki, držím palčeky, pa. 😀

zaza_na
13. feb 2008

aj ja uz odchadzam. papa. pocitala som co ste napisali az teraz. nebolo casu, bo som sa zakecala s kolegom a mala som aj nejaku pracu. tak papa zajtra a ak nie, tak v piatok urcite! 🙂

andulla
13. feb 2008

maj sa krasne zazi 🙂

kila
13. feb 2008

Majte sa baby ktoré odchádzate! 😵

terezicka
14. feb 2008

Dobré ránko kočky a pekného Valentína vám všetkým prajem 😵
Dnes mi moje malé ráno asi chcelo povedať že ma ľúbi keďže je toho Valentína a nechalo ma 10 minút nad záchodou misou 😖

jankabelka
14. feb 2008

Dobré ránko, želám Vám krásneho Valentína a nech nám tá láska prinesie len úrodu - v podobe fazuliek do brušiek 😉
Terezka teda to tvoje bábenko ťa veľmi ľúbi ale verím, že to spolu všetko zvládnete

terezicka
14. feb 2008

Jani ahojky, uvidíš tento Valentín je posledný ktorý trávite len vo dvojici...Tie ďalšie už budete oslavovať ako viacpočetná rodinka 😵
Ja viem že drobec ma ľúbi, veď aj my ľúbime jeho ale niekedy mi to dáva dosť takto najavo...Ale nevadí hlavne že ho máme v brušku a veríme že všetko bude dobre 🙂
Inak si sa vyspinkala? Ja áno, len klasicky v noci na záchod mi bolo treba ísť 😅

jankabelka
14. feb 2008

Dúfam, že je už posledný vo dvojici 😅
Terezička veď ono musí dať najavo že je v brušku 😅
Ja som spinkala celkom dobre, ale na záchod som nešla lebo sa mi nechcelo vstať ale za chvíľku som išla hore takže tak

terezicka
14. feb 2008

Jani neboj určite bude posledný vo dvojici 😵 Veď sme sa dohodli na hesle ktoré platí na tento rok 😉
Ja dúfam že aj zajtra u dokiho sa pekne predvedie, že sa nebude skrývať a že mi aj zakýva 🙂

mirka20
14. feb 2008

dobre ranko 🙂
vsetkým vela lasky prajem 😵

terezicka
14. feb 2008

Dobré ránko Mirka, tak čo dostala si nejaké prekvapko od Janka? Alebo ťa ešte len bude čakať pri príchode domov? 🙂 Ja mám Mareka v robote, ale v sobotu večer sa mu chystám pripraviť aspoň slávnostnú večeru aby sme to dodatočne oslávili 😵

terezicka
14. feb 2008

Mirka máš krásne bruško 🙂

mirka20
14. feb 2008

terez, moj janko valentina neuznava 😖 ale povedal, ze dnes vari veceru, ale nie kvoli tomu, ze je valetin. ale aj to potesi 😵
takze fazulka ta dnes uz pozdravila? moja prave rozhadzuje rukami, som zvedava, kedy si opat trosku pospinka. vcera ked sme prisli z roboty, tak sme sa najedli a chceli sme si trosku pospat, ze tak hodinku. po polhodine som to ja vzdala, lebo mala bola taka akcna, ze z mojho spania nic nebolo 🙂

martinkamm
14. feb 2008

aj my dve vam zelame krasneho valnetina sice ho oslavime same,lebo polovicku nemame ale moju bambulku lubim nadovsetko viac ako akehokolvek muza kedy🙂i ked nepocitam do tej kategorie mojich milovanych rodicov a surodencov ti su mi vsetkym a neuveritelnou oporou

terezicka
14. feb 2008

Maťka ahojky, ty budeš určite super mamička, to z teba úplne vyžaruje 😵 A malá môže byť naozaj veľmi rada že sa narodí práve takej maminke ako si ty 😵
Mirka veru hej pozdravila ma, tak mi slzy tiekli z toho všetkého, som myslela že ani na bus to nestihnem, bolo mi veru úplne hrozne ráno 😔

mirka20
14. feb 2008

ahoj martinka 🙂
terez, len vydrz 😔 a dakujem za pochvalu 😵

terezicka
14. feb 2008

Mirka vydžím zubami nechtami 😅

mirka20
14. feb 2008

terez, presne tak 😉

zabka
14. feb 2008

Pekne ranko.... Uz som tu, este som vas docitovala zo vcera...Pipiky je mi luto, tak som tomu verila, ale ved mozno maly zazracik sa udeje a oni sa pomylili... 😔

mirka20
14. feb 2008

ahoj zabka 🙂

zabka
14. feb 2008

Ja uz poctivo meram teplotku....Len keby uz bol buduci tyzden o takomto case to by bolo super... 😀 😀

mirka20
14. feb 2008

zabka, vydrz, prejde to rychlo 😉

terezicka
14. feb 2008

Ahoj Žabka žeby si mala budúi týždeň mať ovulku? 😵

mirka20
14. feb 2008

kde ste sa stratili? 😕

terezicka
14. feb 2008

Ja som skenovala 🙄

mirka20
14. feb 2008

mne sa nechce pracovat 😔
idem na postu, o chvilu som spat 😉

terezicka
14. feb 2008

Volala som dokimu a zajtra ordinuje tak super, sa už veľmi teším 😵 Ale aj moja sestra sa tam chystá zajtra ráno na krv tak možno sa ňou stretnem 😅 Ale ako zabrániť tomu aby sa nedozvedela že som tehu? 😅 Chceme to povedať všetkym mojim súrodencom ale až v nedeľu na obed u našich 😅

mirka20
14. feb 2008

uz som spat. terez, keby si jej trochu zaklamamla a povedala, ze si na folikulometrii?

terezicka
14. feb 2008

Mirka na to som myslela aj ja, pokiaľ sa s ňou tam stretnem a sestrička nás nezoberie spolu dnuka tak sa to bude dať, ale nám to vyjde že pôjdete spolu dnu a náhodou mi budú vypisovať tehu knižku tak potom neviem...

martinkamm
14. feb 2008

prisli sme vas aj my pozriet este 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre