Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

andulla
18. feb 2008

Dievcatka snad to vyjde 🙂
Pvli jasne, ze som som nechcela byt sama tak som si supla vo stvrtok cervene vinko a uz to bolo 🙂 Bud rada, ze ti dozrelo viac vajicok ja mam tu smolu, ze ich mam malo ako zistili v centre a mne vzdy dozrieva len jedo, ale pekne a nastastie nemam problem s ovulkou, tak je sanca, ze aj to jedno sa snad uz teraz oplodi 🙂
Zabka snad nam to teraz vijde vsetkym trom 🙂

zabka
18. feb 2008

To by bolo super ... ja som zacala pit alchemilku uz tyzden tak som zvedava ci mi nejako poposuva cyklus alebo ovu...

andulla
18. feb 2008

Zabka alchimilka posu ovulku? Tusim sa cez mrchu nema pit a az ked skonci. Je to tak? 😒

zaza_na
18. feb 2008

veru babenky, vy to tahate tento mesiac spolu a dufam, ze to potiahnete aj dalsich 9 mesiacov narovnako 😵
pahu, tak to uz tento tyzden? to bude co nevidiet 🙂
pipika, a ty preco uz nemozes na IUI? 😕
ja idem zajtra na tu amnio...

annavi
18. feb 2008

ano zabka to by bolo super....ja som zacala pit zase kvapky femigard..tak som zvedava........ 😉

andulla
18. feb 2008

Zazi budem ti dlzat palceky a potom mi to popises ako to prebieha lebo ja keby som zostala tehu budem musiet ist na amnio lebo mam uz 36 rokov. Budem na teba mysliet 🙂

terezicka
18. feb 2008

Zuzka a nerozmyslíš si to ešte s tou amniou? 😔

pipika
18. feb 2008

Pahu,neviem este nic.Aj mna napadlo,ze nam poradia aby sme este jeden skusili,ved jedno sa podarilo.Vraj ked sa 2x s clostylom nepodari skusia jednu s injekciami a to som ja nemala.Ak nam teda to navrhnu aj tak si dam vypisat tu ziadost na ivf,aby sme potom nemuseli cakat tyzdne na schvalenie.

Baby,ako to je s tym albumom? Aka ma byt velka fotka?

Zabka ake tri? Kto tam patri?

zabka
18. feb 2008

Nie ja neviem ci posuva alebo nie ... to len tak ze som zvedava ci mi nieco sposobi... 😉

pipika
18. feb 2008

Zabka aj ja pijem alchemilku.Vraj je na upravu cyklu.Mne aj chuti. 🙂

andulla
18. feb 2008

Zabka jaj no skusim aj ja co to so mnou spravi 🙂

pahu
18. feb 2008

Anduli, síce som ako jablonka, ale zatiaľ bez úspechu 😀 Ale tento krát vraj drahý dal každej spermijke kompas 😀 A neboj, všetkým sa nám to podarí, ale až keď bude ten najsprávnejší čas 😉

Zabka, teraz ako to hovoríš mi napadlo, že aj ja som pila minulý mesiac alchemilku a mrchu som dostala o 5 dní skôr a dokonca som tam aj špinila 2 x po ovulke a na UZV mi zistili že mám nízku výstelku maternice... No, asi ju tento mesiac radšej piť nebudem a uvidím, ako to bude vyzerať 😉

Zazi, budeme na teba myslieť, neboj sa, skús sa trošku uvoľniť a ak ti to pomôže, pošlem ti ďalšiu fotku mojej maminkinho nosa 😀 😀 😀 Toho mini nošteka iba s chrupavkou 😵

andulla
18. feb 2008

Pavli verim, ze s kompasom sa im to podari 🙂

terezicka
18. feb 2008

Pipika fotka musí mať najviac tuším 700kb 😅

pipika
18. feb 2008

Terez dakujem.

zaza_na
18. feb 2008

pahu, dakujem. urcite pomoze. manzel sice nebude chapat, ale to neva. ide tam so mnou...
zatial som este v pohode, ale viem, ze zajtra budem nervozna a budem sa bat. a ktohovie terezka, mozno sa tam na poslednu chvilu rozhodnem, ze predsa len nexcem na to ist... 😕 uvidime, co nam povedia. musim si o tom pocitat, lebo na Sk zvyknu potom vraj aj hospitalizovat na den, a potom sa odporuca klud a PN-ka az na 2 tyzdne niekedy...
tak uvidime. mne tu nikto nic take nespominal...

zabka
18. feb 2008

Pipika myslela som pahu, annavi a mna ale len preto ze mame rovnaky den DC vsetky tri.. Ale samozrejme k bojovnickam patris aj ty... 😉
Alchemilka chuti aj mne... Pahu praveze pitim alchemilky by si mala mat vysoko tu sliznicu ci co to je aby sa ti lepsie uhniezdovalo aspon som to citala...Aj na krabicke je napisane ze pôsobi na vsetky zenske choroby, posilnuje maternicu, zvysuje pravdepodobnost pocatia a udrzania plodu v tehotenstve.Pomaha pri menštruačnych poruchach a bolestiach, bielotoku a pri zapaloch vajecnikov...toto tam je napisane...A este som citala ze to spinenie co mavam aj ja je sposobene tou nizkou sliznicou a ze pitim alchemilky by to malo zmiznut, mala by sa pit 3 mesiace... tak som zvedava.... 😕

zabka
18. feb 2008

A naco su tie kvapky femigard Ann?

andulla
18. feb 2008

Zabka dik za navod ja som mala tiez problem s nizkou vystielkou a dali mi lieky a upravilo sa to 😉 Len netusim ci to tak zostane stale a anhodou to zblbne skusim ten caj aby som nemusela do seba cpat hormony 🙂

terezicka
18. feb 2008

Zuzi už nech sa rozhodneš akokoľvek tak sme tu s tebou a myslíme zajtra na teba 😵 A teda zajtra asi neprídeš do práce radšej však?

zaza_na
18. feb 2008

terezka, pridem. mam to az o pol tretej. vsak, co by som robila doma? 😉 akurat si o tom nieco studujem...
babenky, dufam, ze vam ta alchemilka pomoze. drzim palceky 😉

annavi
18. feb 2008

zabka moja tie kvapky su na upravenie cyklu...a na vsetko vlastne..su to bylinky

terezicka
18. feb 2008

Zuzi tak dobre, doobedu tu budeme ešte s tebou 🙂

nellie_
18. feb 2008

Aj ja pijem alchemilku minuly mesiac som ju do seba liala...mne moc nechuti, je to taka žaburina, ale vypila som to... 😖 😀 😀 😀 poctivo kazdy den pol litra....

Zuzik aj ja budem zajtra na teba mysliet.. 😉 🙂 🙂 🙂 neboj, určite všetko dobre dopadne.... 😵

Mne je tak divne...to zato ze sa mrcha nemoze spustit...vobec sa necitim dobre..som nejaka unavena a vadi mi to pichanie v podbrusku a bolest krizov...nech sa uz radsej mrcha spusti, lebo nechcem si fakt nic namyslat...a potom byt sklamana.. ☹ 😔

zabka
18. feb 2008

No uvidime co sa z toho vykluje... Akosi ma pobolieva na lavej strane ... 😒

terezicka
18. feb 2008

Kočky idem sa najesť lebo som už riadne hladná 😅

nellie_
18. feb 2008

napapajte sa Terez...treba, treba.. 😉 🙂 🙂

Aj ja sa pojdem za chvilu...mam tu salatik a vyprazane kuracie prsíčka..mnam 😵 😵

martinkamm
18. feb 2008

zelame vam i my pekny dnik nam zacal dnes 35tt 😅

zabka
18. feb 2008

Dobru chut terez aj fazulke 😉

andulla
18. feb 2008

Aj ja vam prajem vsetkym dobru chut 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre