Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

pipika
18. feb 2008

Pahu,mne vzdy hovorili,aby som prisla rano este pred siedmou s manzelom,ale zavolali mna az o desieatej,naposledy o 9.30. My sme sa isli rano najest,prejst sa a pockal ma hore manzel.Velmi na vas budem mysliet.
Neviem sa rozhodnut,ci skusit este IUI,ci pockat par mesiacov,ci hned IVF.

andulla
18. feb 2008

Ahoj Mirka 🙂

pipika
18. feb 2008

Aj ja odchadzam,papa
Pekny zvysok dna 🙂

pahu
18. feb 2008

Papa babuľky 😉

Pipi, ak si to ešte prečítaš, skúste vybaviť tú žiadosť, niekedy to trvá aj pár týždňov... Popri tom môžete rozmýšľať či áno alebo nie a hlavne môžete sa snažilkovať aj prirodzene 😉 Pekný večer 😵

Anduli, ešte si ostala chvíľku? Ako nožička? 😨 😵

andulla
18. feb 2008

Moja noha je na prd lebo v sobotu som si trosku smykla a zabolelo to a boli to doteraz. Asi som si natiahla tu operovanu slachu zadnu ☹

pahu
18. feb 2008

Anduli a prečo robíš takéto hlúposti??? 😀

andulla
18. feb 2008

No už som si myslela, ze som v pohode a trosku viac som tu nohu pouzila 😒 😒 😒 No, ale uz si musim dat pozor, aby som nedopadla zle 😉

pahu
18. feb 2008

Nduli presne tak, teraz by si sa mala strážiť, žiadne zdravotné koímplikácie ti nepomôžu 😉

O chvíľku odchádzam, idem ku kaderníčke, tak sa potom aj odfotím, ale môj drahý veľmi nechce aby som sa dala ostrihať, takže si to dám asi iba poriadne skrátiť 😀

zaza_na
18. feb 2008

babenky, ja sa poberam domkov. andullka, davaj si na seba pozor, nech sa ti noha co najskor uzdravi 😉

jankabelka
19. feb 2008

Dobré ránko kočky 😉

terezicka
19. feb 2008

Dobré ránko 🙂 Jani dnes tu budeš častejšie? Či stále máš tak veľa roboty? 🙄

jankabelka
19. feb 2008

Terezka dnes máme poradu a s robotkou ešte neviem ale je toho dosť tak snáď to bude lepšie ako včera 😉

terezicka
19. feb 2008

Jani no dúfam aj ja, lebo v poslednej dobe si tu veľmi málo 😔 A chýbaš nám 😔 Kedy sa ideš objednať k dokimu?

terezicka
19. feb 2008

A musím sa pochváliť včera som dostala darček od Mirky - taký tehotenský denník 😉 Neodfotila som ju ešte, ale keď si nájdem čas tak odfotím a pridám do albumu 😉 Je tam pekne rozpísané týždeň po týždni a je tam miesto aj na moje vlastné poznámky 🙂

nellie_
19. feb 2008

Ahojte babenky....

Jéj Terez, to je pekný darček od Mirky.. 🙂 😵 😵 😵 😵 😵
Takze z mojho zajtrajsieho testovania nic nebude, spusta sa mrcha... 😔
ale neva, dalsi mesiac to isto istí.. 😉 😀

terezicka
19. feb 2008

Nellie ahojky, to ma teda veľmi mrzí že sa ti spustila mrcha 😔 Ale idem pevne veriť že je naozaj už posledná a najbližší mesiac určite nepríde

jankabelka
19. feb 2008

Terezka máme toho teraz veľa v práci ale kukám sem ale nestíham písať. Jej tak to je krásny darček od Mirky 😅
Ahoj Nellie mrzí ma že prišla mrcha ale už nepríde uvidíš 😉

terezicka
19. feb 2008

Jani a keby si videla aké má Mirka už krásne bruško 😵

nellie_
19. feb 2008

Dakujem vam za podporu.. 🙂 🙂 🙂 🙂 Ale uz som si fakt zacala namyslat, no neva...snazim sa na to uz nemysliet... 😉 🙂 🙂 Ako pokrok beriem aj to, ze mi uplne bez liekov iba po 3 dnoch meskania mrcha dorazila, co je u mna fakt rekord.. 😀 😎

Tere, to verime, ze ma Mirka krásne bruško.. 😵 😵 😵 😵

nellie_
19. feb 2008

Babenky aj vam to sem napisem - prave som bola na vecku obhliadnut situaciu a nic...rano o 6 ked som vstala som si ten svetlo hnedy vytok vsimla pri utierani a nic aj vložkenda je čista...a stale ma picha ta lava strana...no ved uvidime ako sa pocas dna situacia vyvinie ale teraz to prestalo...som z toho debil.. 😅
A je mi cudne ze ak aj ma mrcha dorazit absolutne ma neboli brucho.. 😅 som zvedava co sa z tohto vykluje

terezicka
19. feb 2008

Nellie neboj už to určite musí vyjsť a posielam vám vírusíky pre povzbudenie 🙂
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😎

nellie_
19. feb 2008

Jéj dakujem tehulienka Terezka... 🙂 😵 😵 😵 😵 Musim sa riadne nakazit... 🙂 🙂 🙂 🙂

henrieta76
19. feb 2008

ahojte
no dnes tu asi zasa nebudem,normalne nic nestiham,terezka kraasny darcek si dostala.vyzera to tak ze aj mne pride mrcha zacina ma boliet brucho,takze priste dufam.

terezicka
19. feb 2008

Nellie neďakuj,rado sa stalo 😵
A ktovie kde je Mirka? Už polhodinu mešká 😕 Včera mi síce vravela že má prísť šéf a že majú inštalovať do PC nejaký program...

jankabelka
19. feb 2008

Terezka viem si predstaviť to Mirkine krásne bruško a Rebeka kopala keď si hladkala bruško?

terezicka
19. feb 2008

Jani Mirka mi povedala kde mám dať ruku na ktoré miesto presne, ale cítila som Rebeku no to bolo iba také pohladkanie 🙂 ALe nevadí aj tak som ju cítila 🙂
Heni tak aj tebe má prísť mrcha? 😅

zabka
19. feb 2008

Pekne ranko prajem..... 😉

terezicka
19. feb 2008

Ahoj Žabka, ako sa máme?

pahu
19. feb 2008

Dobré ránko 😀

Terez, vidíš a mne to nevyšlo ani s Mirkou ☹

Janka, fakt by si tu mohla byť častejšie, ale hovorí ti to tá pravá 😉

Nellie, vydrž a uvidíš tak do 2 dní... Ja som tento mesiac iba špinila max 1 hodinu denne až 5 dní 😒 a potom sa mi rozbehla mrcha... Ale možno u teba je to iné 😀

zabka
19. feb 2008

Dobre, dobre.... Dnes sa mi nic nece... 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre