Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

pipika
8. feb 2008

Zaza zajtra som od 8 do 12.30. Dufam,ze rychlo prejde.
Lucim sa,idem sa pobalit a letim na autobus.Prajem vam pekny vikend,papa 🙂

zaza_na
8. feb 2008

papa pipika. a pekny vikend prajem a oddychuj co najviac 😉

pahu
8. feb 2008

Pa Pipika 😉

pahu
8. feb 2008

No, aj ja som už trošku nedočkavá, ale dnes som našťastie iba 9 DPO, takže by tam aj tak ešte nič nebolo vidieť a ani nie je mrchin čas... 😉 Toho 13.2. testnem ak nezačnem hneď od rána špiniť 😵 Dúfam že nie 😀

zaza_na
8. feb 2008

tak ma tesi tvoja energia a ze si pozitivna 😵 ty si tu ako take slniecko 😀

pahu
8. feb 2008

Zazi, už som mala aj zlé dni, neboj sa, príde samotné testovanie 😉 Najviac smutná som bola po prvom neúspešnom IUI, to som chcela so všetkým seknúť... ☹ Ale život ide ďalej a naozaj neviem či som si myslela že budem jedna z tých 8-10= úspešnosti 😵

andulla
8. feb 2008

Dievcata ja by som tak spala az no. 😒 Vidim, ze vc ste tu v plnom prude 🙂 Pahu neboj urcite to teraz vyjde, uvidis 😀

pahu
8. feb 2008

Anduli ja viem 😉
Počujte ja o 9 minutiek padám, takže vypínam počítač, poriadim si na stole a fičím na hodinku do postielky. Potom spravím na večeru restovanú kuraciu pečienku s ryžou, napapkáme sa a ideme na oslavu kamoškiných narodenín 😅 Dobrý plán mám, však? 😀

andulla
8. feb 2008

Pahu perfektny aj ti zavidim 🙂 Ja som ako obycajne doma, ale aspon si tiez pojdem lahnut lebo ledva drzim viecka otvorene 😉

zaza_na
8. feb 2008

papa kocky teda. dobre si zdriemnite a pahu, prijemnu oslavu. pekny vikend vam prajem. ja este hodinku v robotke 😉

zabka
9. feb 2008

AHojte, v piatok sa mi nedalo vam napisat, v praci mi nesiel internet som myslela ze zosialem...Ale hlasim ze v piatok prisla mrcha, rano som este merala 36,9 a potom o par hodin dorazila... No uz je to v pohode a tesim sa na dalsie snazilkovanie... 😉

mirka20
9. feb 2008

ahoj zabka. mrzi ma, ze mrcha dosla. uz si dnes druha, kt.to oznamuje. aj pavlinke dnes dosla 😔 do kelu aj s mrchou 😠

zabka
9. feb 2008

A to je ako mozne?Ved jej este nemala prist...Sakra

mirka20
9. feb 2008

nie, nemala, ale pisala dnes na obed sms, ze dosla. ale je rada, ze dosla skor, lebo teraz sa mozu co najrychlejsie vrhnut na iui

zabka
9. feb 2008

Aha lebo vsak som kukala jej grafik a uz pekne stupal... No nechapem... Takze ideme odznovu spolu...

mirka20
9. feb 2008

zabka, hej - odznova. ale teraz to uz musi vyjst 😉

terezicka
11. feb 2008

Dobré ránko dievčatá, oddýchli ste si po víkende?

jankabelka
11. feb 2008

Dobré ránko, celkom áno Terezka a ty?

terezicka
11. feb 2008

Ahoj Jani no celkom sa dalo, včera som si pospala aj poobede spolu s Marekom 🙂 A potom ten môj úžasný manžel vymyslel že budeme spať v obyvačke aby sme mohli dlho pozerať TV. Samozrejme že to nevydržal dlho tak sme išli spať a ja som sa celú noc prehadzovala a čakala som kedy konečne zazvoní budík 😅

jankabelka
11. feb 2008

teda Terezka ten tvoj manželík je ale výmyselník 😅

terezicka
11. feb 2008

No veru Janka je to ohromný výmyselník 😅 A včera sme volali našim kamarátom do Levíc, oni sa brali dve mesiace pred nami 🙂 A povedali nám že čakajú bábätko v auguste 😵 Tak potom sme povedali aj my im že my čakáme v septembri, tak sme sa tešili spolu 😵 A prídu k nám o 3 týždne tak chlapi to môžu oslavovať 😀 A my sa budeme na nich len pekne pozerať 😀

jankabelka
11. feb 2008

Jéééééééééj Terezka tak to je krásne, a tak vy si budete pripíjať džúsikmi 😅

terezicka
11. feb 2008

Veru Janka my džúsikmi a oni niečím iným 😅 A Marek im vraví, že ja s Borkou si budeme vymieňať zážitky a tak a on s Ferkom si teiž budú vymieňať zážitky len trochu inak 😅 😀

jankabelka
11. feb 2008

Chi tak to veru vystihol 😀

annavi
11. feb 2008

krásne ránečko 😎

terezicka
11. feb 2008

Jani ani si to nechcem predstaviť to ich vymieňanie zážitkov 😅

jankabelka
11. feb 2008

Terezicka asi to bude zaujímavé 😅
Ahoj annavi

annavi
11. feb 2008

tak aky ste mali week babule???

zabka
11. feb 2008

Ahojky dievcata, pekne ranko...

terezicka
11. feb 2008

Ahojte Annavi a Žabka 🙂 Žabi mrzí ma že mrcha došla 😢
Ann ty ako? Ako bolo na východe?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre