Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

nellie_
25. feb 2008

Pahu, dobre teda, to mi odlahlo, ked si aj makkým.. 😉 😀 😀 😀 😀

No ja uz pomaly koncim, drahy ma vynimocne caka a berie domov... 😉 🙂 🙂 Az zajtra si pôjde do Nemecka, tak aspon raz nejdem domov busom.. 😎 😉

Tak pekny zvysok dna, ahojte zajtra babušky.. 😉 😀 😎

terezicka
25. feb 2008

Kočky tak porada skončila pred 5 minútami a ja tu budem ešte nejakých 13 minút s vami 😀 Ale aspoň som si vybojovala niečo svoje na tej porade, to ma veľmi teší 🙂 Ale ma riaditeľ nepotešil, keď povedal že porada bude bývať takáto raz týždenne a vždy na inom stredisku a ja musím tam vždy chodiť robiť zápis 😅

zaza_na
25. feb 2008

papa nellie. pekny zvysok dna prajem 😉
no vitaj spat terezka. tak ani si sa nenazdala a ides uz pomaly aj domkov. rychlo to dnes zbehlo, nie? 😉 a co si si vybojovala?

pahu
25. feb 2008

Terezka, aspoň sa poprechádzaš, či nie? 😀 A bola to nuda? My sme sa tu nenudili, prečítaj si predošlú stránku 😀 😀 😀

terezicka
25. feb 2008

Zuzka napíšem ti to zajtra, lebo teraz už všetko balím 😀 Ale v podstate som spokojná s mojim výsledkom 😀

mirka20
25. feb 2008

baby, vobec vas nestiham 😔 precitam vas dnes vecer doma. papa vsetkym, kt.uz odisli a kt.este len odidete. ja som tu tak do stvrtej - pol piatej

terezicka
25. feb 2008

Dobre kočky tak idem, zajtra som tu ráno zas pred 6-tou tak si prečítam čo ste všetko popísali 😀

pahu
25. feb 2008

Mirka, ja som tu do 16,30 a ani minútku navyše. Musím ísť domov upratovať 😀

Pa Terez, Pa Nellie 😉

zaza_na
25. feb 2008

papa terezka zajtra 😉
mirka, tak dufam, ze nebudes moct dlhsie, oki? 😔

pahu
25. feb 2008

Mirka a nemohla by som ti tam poslat nejaky virusik do tvojho PC, aby si si mohla ist domov vylozit nozicky? 🤐 😵

pahu
25. feb 2008

Tak teda už ste všetky odišli, tak pa, ja idem o pol hoďku 😀

zaza_na
25. feb 2008

ja som este tu pahu. ale dufam, ze mirka je uz na odchode alebo uz odchadza 😝
ja este 1 a pol hodiny, ale sa mi xce tak straaaaasne spat... 😒

pahu
25. feb 2008

Zazi vydrž, to už nie je veľa 😉

zaza_na
25. feb 2008

ty uz pomaly aj belis, ze? ja som si zatial lupala pomaranc a teraz ho jem. nech mi cas rychlejsie zbehne a nech nezaspim 😀

pahu
25. feb 2008

No, zuzi, zatiaľ nebelím ale balím už o chvíľku 😀

zaza_na
25. feb 2008

no pahu, tak vidis. v poslednom case vymyslam nejake nove slova. aj terezku pravidelne vzdypremenujem, ked jej poprehadzujem pismenka v mene. ach jaj... hlavne, ze sa stale chapeme 😀

pahu
25. feb 2008

Zazi a spájaš slová dokopy 😀 😀
Teraz sa už radšej rozlúčim, idem sa pobaliť a domenko 😀

zaza_na
25. feb 2008

papa pahu. ja uz len hodinku 😉

pahu
25. feb 2008

Pa a nech ti to rýchlo utečie 😀

zaza_na
25. feb 2008

tak ja balim. papa zajtra kocky 😉

kila
25. feb 2008

Ahojte baby!
Dobré správy: máme nakúpený nábytok do detskej, ale postieľku sme kúpili inú (nie tú ktorú mám v albume) - ale oveľa, oveľa krajšiu! 😀 A podľa lekára Réka je už otočená hlavičkou dole, tak sa pripravujeme na hladký bezproblémový prirodzený pôrod. 😀 Máme už aj zmluvu na odber pup. krvy, už sme aj zaplatili zálohu.
Zlá správa: naše eurookná do detskej a do kuchyne ešte stále nie sú hotové, hoci náš dom je už úplne rozbombardovaný, lebo sme všeko pripavili na výmenu okien a malovanie. Nakúpili sme materiál a ja som v rámci tehu cvičenia nanosila tehly do izby (samozrejme som ich nosila po jednom a robila som si prestávky) - za čo ma svokra prekne sprdla a sprdla aj môjho manžela že mi to dovolil. 😝 Ja som sa nakoniec rozplakala, lebo teraz vôbec hádky neznášam a aj tak som kvôli tým oknám úplne vynerváčená... 😝

kila
25. feb 2008

Tak nám držte palce, že keď prídem o dva týždne, tak nech už máme všetky tieto práce za sebou a potom vám ofotím našu novučičkú detskú izbu! Zajtra ešte pridám nejaké fotky, aj fotky bruška, ale teraz sa mi už nechce, som unavená. 😅

terezicka
26. feb 2008

Dobré ránko fešandy, tak som si prečítala čo ste tu včera všetko popísali 😀 A s vami je veru fakt riadne veselo 😀
Kiluška ahojky, no po dlhšej dobe som rada že si sa ukázala 😉 Ja ti nejdem vravieť že si nemala nosiť tehly, lebo ja by som ich určite tiež nosila 😅 My sa máme inak fajn, akurát náš drobec dáva o sebe pravidelne vedieť že je v brušku lebo moja prvá cesta ráno väčšinou vedie priamo na wc 😝 Ale potom je už dobre 🙂 Teším sa na tvoje fotky, určite všetko pekne pofoť, nech sa môžme kochať a inšpirovať 🙂

annavi
26. feb 2008

ahojky babulky 😎

terezicka
26. feb 2008

Ahojky Ann, už si v práci? Ja som dnes vstávala zas o 4:30 tak budem celý deň možno hotová ak sa nejako nepreberiem 😅 A večer zaspím zas tak rýchlo že ani nebudem vedieť kedy 😀

annavi
26. feb 2008

ajojky terka..ano moja uz som v robotke...jaaj ci sa dobre hajinkalo....sa mi ranko tak nechcelo vstavat.... 😒

annavi
26. feb 2008

a som totalne grogy...vcera sme cele poobedie behali so svagrinkou po obchodoch....bolo fajn ale aj unavne..... 😅 co uz clovek starne.......uz nemam taku vydrz ako kedysi 😀

terezicka
26. feb 2008

Annavi ani mne sa nechcelo vôbec vstávať 😅 Ale uvidím ako bude v robote a možno si na piatok vezmem aj dovolenku aby som mohla byť spolu s manželom 😀 Včera som mu to navrhla a reagoval úplne normálne 😀
A ešte chcem aj Mirku prehovoriť na nejaký oddych 😝 Pomôžeš mi?

annavi
26. feb 2008

terka ja uz tiez v piatok nejdem do robotky...vo stvrtok popoludni spravim malinku rozlucku s mojimi najmilsimi kolegami a v piatok uz do robotky nejdem....by mi aj bolo viac smutno......drahy dojde v piatok pred obedikom..nabalime auticko a hajde do TN..... 😅
no samozrejme ze ti pomozem Mirku nahovorit na oddych....ved sa musi šetrit.... 🙂 😉

terezicka
26. feb 2008

Annavi super som rada že mi pomôžeš 🙂 A tú rozlúčku robíš v práci alebo idete niekde vyraziť?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre