Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

mirka20
5. mar 2008

pavli, tomu sa uz pomoct neda, len si teraz davaj pozor, nezdvihaj nic tazke, aby si fazulku nevytratila

zabka
5. mar 2008

Tebe uz netreba dopomahat ved ty uz si... 😉

pahu
5. mar 2008

Bianka, včera som testla a bola tam iba 1/ 😉 Čo už 😵

zaza_na
5. mar 2008

dobre ranko 😉
tak sa hlasim. sme naspat z dlhej cesty, riadne unaveni, ale vybavili sme toho kopec, tak sa z toho tesim 😉
ako ste sa mali vy? ake su novinky? je terezka uz spat? pahu, kedy ides na krv? 😕
nejaka nova tehulka? 😵

nellie_
5. mar 2008

mne sa dnes tak nic nechce...som tu od 7-mej a este som si nic poriadne nezacala.. 😅 😀
Ale uz sa do niecoho pustim, no fakt sa mi nechce... 😖

annavi
5. mar 2008

pahu moja. no ved som sa musela offnut.......dosiel kolega..........
ale uz som tu...........

mirka20
5. mar 2008

ahojky zuzka 🙂
terezka je este pn, novinky ani asi nie, len cakame, ci pahu a zabka budu tehulky

bianka30
5. mar 2008

pahu vydrrrrrrz este bolo asi skoro. graf ukazuje nieco uplne ine, tak uvidis zajtra. som zvedava, asi viac ako ty .. heheh zajtra som tu do 17,00 takze cakam na info... skus nenapisat 🙄

annavi
5. mar 2008

a co je terke??? 😕

annavi
5. mar 2008

ja cakam na mrchanu a potom zaciname snazilkovat........ 😀 😀 😀

zaza_na
5. mar 2008

diki mirka za info 😉
tak drzim palceky vsetkym!!! 😵

zaza_na
5. mar 2008

a ako sa inak mavate?
annavi, ako v novej praci?
mirka, ako sa citite s Rebekou? 😉

pahu
5. mar 2008

Ahoj Zazi, ako si prežila cestu? Ako často ste museli stáť na prestávku? 😀

Bianka, aj ja som zvedavá, ale naočakávam nejaké prekvapenie pozitívnych správ 😒 Vieš, aspoň ma to potom bude menej bolieť 😉

zaza_na
5. mar 2008

pahu, ja som tiez taka. radsej cakam to horsie, aby som sa potom nesklamala... 😔
ale verim, ze to vyjde a fazulka je tam 🙂 kedy ides na tu krv? zajtra?
prestavky sme si robili asi kazde 2 hodinky...

zaza_na
5. mar 2008

cesta v pohode, ani sme neboli nejaky moz unaveni. ja som casto podriemkavala, takze v pohode 😎
len to na nas potom dolahlo, ked sme dorazili domov. boli sme jak skvecky 😀

pahu
5. mar 2008

Zazi zajtra na 8,00, ale výsledky sú až po 14,00, skôr určite nie 😀 Takže až potom budem telefonovať a ešte kým sa tam dovolám 😠 Takže predpokladám, že pred treťou ich budete vedieť aj vy 😀

zaza_na
5. mar 2008

dakujem Pavli. tak budeme cakat netrpazlivo. a ako sa inak citis?

bianka30
5. mar 2008

Pahu, prosim ta okamzite zacni mysliet pozitivne... pokial budes negativne naladena bude to horsie.
ja viem ze sklamanie moze byt o to horsie, ale pozitivny pristup je lepsia metoda...

juuuuj ale sa mi lahko hovori ze? pockaj o 2 tyzdne aka troska (ja )sem bude pisat, ked nebudem vediet...
ale nie , snazim sa , chodime von, nemyslime na to co nas caka, snazime sa uzivat si jeden druheho. musim povedat ze uz aj moja polovicka je viac v pohode... chceceme sa kazdy vecer a rozmyslame nad tym ake auto budeme musiet kupit aby sa nam tam zmestili nase 4rycky...

mirka20
5. mar 2008

zuzka, my s rebekou sa mame dobre. mala ma uz 1560 gramov, takze uz je riadne velka. ja som trochu prechladnuta, ale dufam, ze to coskoro prejde
ann, terezka mala minuly tyzden jeden den grckaci a aj teplota jej vystupila, tak sla k doktorke a ta ju vypisala na tento tyzden, len tak preventivne, nech si oddychne.

zaza_na
5. mar 2008

tak to je uz riadna fesanda z nej 🙂 dufam, ze sa rychlo vyliecis a neprerastie to do niecoho vaznejsieho...
a bola si v robote aj v sobotu?

mirka20
5. mar 2008

zuz, bola som v robote. ale cez obed som si urobila hodinu prestavku, isla som sa naobedovat domov a aj som sa na chvilu natiahla na postel. 😵

zaza_na
5. mar 2008

tak supis. uz sa ti to riadne krati. ten cas tak strasne leti! vsak onedlho je tu Velka noc! 😀

mirka20
5. mar 2008

zuz, ved to, ze to tak leti. ani si to neuvedomujem, ze uz len par dni a idem na md a potom len par dni a budeme mat nasu bekinku v naruci 😵

pahu
5. mar 2008

Bianka, ale ja som pozitívna 😀 Dokonca veľmi 😀 Však s takýmto grafom by som ináč ani nešla na krv 😀 😀 😀

mirka20
5. mar 2008

pavli, nevymyslaj, ze by si nesla na krv. zajtra tam nabehnes, darujes im trochu krvi a povies, ze chces, aby boli vysledky pozitivne, tak nech sa cinia. a hotovo. a potom budeme oslavovat. ale len s nealkom, lebo tehulky alko nesmu 😉

zabka
5. mar 2008

NO uz som tu zase... 😉 ... Zajtra tu bude prva tehulka ze pahu 😉

pahu
5. mar 2008

Zabka, ha ha ha 😀 Sme sa pobavili 😀

bianka30
5. mar 2008

pahu no vidis... tak to je super

zabka
5. mar 2008

No ked ti to je smiesne pokojne sa smej... 😀

mirka20
5. mar 2008

prave mi pisala terezka, ze vcera bola u doktorky, ale chce ju nechat este doma aj buduci tyzden. v stredu ma ist opat na kontrolu. a vcera opat zvracala 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre