Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

jankabelka
10. mar 2008

Ahoj Mirka, dobre bolo len krátko

mirka20
10. mar 2008

zabka, ahojky. mrzi ma ta mrcha mrchata 😔

zabka
10. mar 2008

Nevadi ideme dalej...Dufam ze tento mesiac to uz vyjde..... 😉 😉 😉 ... Startujeme naraz s pahu.. 😵 😵

mirka20
10. mar 2008

zabka, urcite to vyjde.musi 😉
janka, ani nehovor, ze aky bol kratky. ja som si vobec ani neuvedomila, ze bol vikend a opat je uz normalny prac.tyzden 😖
ja tu budem dnes tiez pomenej, nakolko uz len 2 tyzdne chcem pracovat, tak musim makat 😔

zabka
10. mar 2008

Ale moc to neprehanaj dobre mirka? 😉

mirka20
10. mar 2008

zabka, ok 😉

zaza_na
10. mar 2008

ahojte babenky 😉
mirka, prajem ti vela sil a energie na posledne 2 tyzdne. pevne verim, ze po nich sa nebudes musiet v robote uz vobec ukazat! 😵
zabka, akj mne je velmi luto mrchatej 😔 drzim palce do dalsieho mesiaca 😉
ja som mala velmi rychly vikend. v sobotu upratovanie a zehlenie a v nedelu vylet aj s kamosmi. prisla som vecer domov uplne vystavena. uz nezvladam tak tie celodenne vylety. bolo to na mna moc 😲

pahu
10. mar 2008

Ahojte 😀
Dávam Vám sem grafík k nakuknutiu 😀 😀 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/1b173c

zaza_na
10. mar 2008

ahoj pahu 😉 tak mrchata nakoniec dorazila v sobotu, hej? ako ti to vychadza? budete v tom taliansku asi, ze? (aspon sa mi zda, ze ste mali ist do talianska 😅 )

pahu
10. mar 2008

Ahoj Zazi, ideme vo štvrtok a prídeme v pondelok večer... Takže 10 DC je pondelok a ak by sme chceli ísť na IUI, musela by som ísť na folikušku... Takže tento mesiac je to na prírode, takže predpokladám, keďže nebudem mať lieky, že sa mi aj ovulka posunie a bude cca 14 DC 😉 Takže v Taliansku žiadne oplodňovacie stresy, iba sa teším ako úplne vypnem a nebudem nič riešiť 😀

Mirka, už iba 2 týždne v robotke??? 😀 Teším sa na to, lebo si zaslúžite s Rebekou oddych 😉

zaza_na
10. mar 2008

pahu, tak to takto bude urcite aj lepsie. oddych vam dobre padne, date si pauzu, uvolnite sa a ktovie? mozno sa vam zadari aj bez IUI 😵 bolo by to supeeeeeeer! 🙂

pahu
10. mar 2008

Zazi, tak to by bolo 😀
Kedy sa to sťahujete na to Slovensko? 😨 🤐 😵 Vždy zabudnem 😉

pahu
10. mar 2008

No teda, tu nikto nie je? 😨 😵

zaza_na
10. mar 2008

ja som tu tak trosku pavli 😀
chystame sa v polke aprila - asi okolo 12-teho 😉 to je uz len par tyzdnov! 😲

pahu
10. mar 2008

Zazi tak fajn 😉 Potom by sme sa mohli vidieť, chcela by som pochytať Vaše tehu brušká, kým sú plné ako Kinder vajíčka 😀

zaza_na
10. mar 2008

pahu, veru, budeme musiet nieco zbuchat - nejake stretko. aj ked ja sa budem hned ponahlat domov na Oravu, aby som si povybavovala urad prace a poistovnu 😖

mirka20
10. mar 2008

uz som tu 🙂 prave obedujem, tak mam chvilu volna 😵
pavli, ta mrcha je hnusoba, ze si ta nasla. ale teraz budes v taliansku aspon chvilu, tak mozno ta zmena vzduchu pomoze 😉
zuzka, tebe sa to tiez krati 😵

bianka30
10. mar 2008

ahojte babulky, ja len na chvilku nakukavam ze co je nove...
vidim ze Pahu to predsa len nevyslo, tak som dufala ze sa tie vysledky mylia, ale nevadi.... vsetko chce svoj cas.
ja sa uz pomalinky pripravujem (hlavne dusevne) na lieky... pahu ved ty vies... mala by som zacat brat vo stvrtok...no a potom...uz sa aj tesim IUI na velku noc, to je priam symbolicke... zaciatok noveho roka-raj-vsetko sa prebudza-tak dufam ze sa prebudia dostatocne aj ti nasi plavci vo mne a nieco vyprodukuju - take dvojickyyyyyy... babulky pekny den vam prajem
😀 😝 😅

pahu
10. mar 2008

Bianka 😉 Budem na teba mysliť, lebo ja už v tom čase budem brázdiť zasnežené kopce v Taliansku 😀

Mirka, ja si myslím že mi len a len pomôže nejaký pohyb, posilním panvové svalstvo 😀 😀 😀

mirka20
10. mar 2008

bianka, drzim paste, aby to vyslo 😵
ked tu nikto nie je, tak ja idem opat pracovat. papa

bianka30
10. mar 2008

pahu, juuuuj ako ti zavidim, ja este uvidim , mozno sa zoberieme so sestrou tento vikend niekam, ale len tu na slovensku. uvidim podla nalady.
zatial sa mi majte, a Pahu, davaj na seba pozor na lyzovacke,,, ako som hovorila trepat sa hore so sadrou na nohe.... no bolo by to na pobavenie,,,, takze opatrne.... a hlavne si to uzite a oddychnite si najviac ako sa len da. 😵 😵 😵

jankabelka
10. mar 2008

kukuk 😉

jankabelka
10. mar 2008

Pahu v Taliansku si poriadne oddýchnite 😉

pahu
10. mar 2008

Bianka nezáviď, lebo nám tam nebude dobre 😀

Janka, presne tak, ideme si tam oddýchnuť a ešte je to aj pútnické miesto, proste paráda! Ubytovaní sme v dedinke, ktorá je hore na konci lanovky vo výške 1600m, je tam iba 5-6 domov, z toho iba jeden fungujúci penzión, 2 reštaurácie, kostol a obrovský kríž 😉

jankabelka
10. mar 2008

Pahu a budete aj lyžovať?

pahu
10. mar 2008

Janka, my snowboardujeme 😀 Určite áno 😀

jankabelka
10. mar 2008

😀 Aha tak budete snowboardovať o 106 ale hlavne si dávajte na seba pozor 😉

zaza_na
10. mar 2008

babenky, ja prave obedujem 😉
pahu, a co za putnicke miesto to je? znie to velmi zaujimavo. urcite sa tam budete mat super, tak si to uzite. a kedy to odchadzate? asi si aj spominala... 😅

bianka30
10. mar 2008

pahu to by som si v zivote nedovolíla... 😀

jankabelka
10. mar 2008

babule už pomaly končím tak vám prajem krásny zvyšok dníka papa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre