Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

zaza_na
11. mar 2008

uz som kukla. tolko bab sa tu pohybuje, ze okrem teba nikoho nepoznam 😀
boli ste len styri? my sme si tiez robili stretko Junoviek a prisli tri babenky 😝
pekne ste tam zapozovali teda 😵 kocky ste vsetky 😎

pahu
11. mar 2008

Zazi 😉 To sme z témy Grafy BT a diskusia 😵 Tam sú tiež strašne fajn babule a keď je tu ticho, tak sa mrknem tam 😀 A ďakujeme, však sme vedeli že to potom zverejníme 😀

zaza_na
11. mar 2008

ja uz na dne koncim kocky. dufam, ze tu uz nikto nie je 😀 papa zajtra 😉

mirka20
12. mar 2008

dobre ranko 😵
tak opat dalsi prac.den pred nami 😝 dnes sa opat ukazem az okolo obeda, tak zatial papa

zabka
12. mar 2008

Pekne ranko prajem... 😉

annavi
12. mar 2008

ajojte bambulky..ako moje???

zabka
12. mar 2008

No ahojky...Konecne ze sa aj ukazes...Ty asi stale snazilkujes... 😉 😉

annavi
12. mar 2008

ahojky zabka..ale moja..kdeze snazilkujem..."zarezavam " v novej praci....a tak nemam cass vas ani kuk ....ale dnes sa uz da...
snazilkovat nesnazillkujeme pretoze chodim taka unavena z novej robotky..ze nieco navarim a padam do postele... 😅
ani neviem kolky DC som dnes...a mrcha asi aj meska....no viem ja? 😅

zabka
12. mar 2008

No vidis to mozno si uz aj tehu... 😅 ....Takze mas toho vela v novej praci?

zaza_na
12. mar 2008

dobre ranko 😉
ako sa dnes mavate? mirka, kedy si vcera odisla? 🙂

zabka
12. mar 2008

Ahoj zuzi 😉

pahu
12. mar 2008

Ahojte babuľky 😀
Ako sa dnes máte? Ja už pomaly začínam baliť 😀 Juuj, len aby nám tam nepršalo,... Snežiť môže, ale nie pršať.... 😠

Annavi, to je fajne že si sa takto dokázala odreagovať 😀

zaza_na
12. mar 2008

pavli, neboj. prsat nebude. budete mat urcite krasne pocasie 😉 a dnes este robis?

pahu
12. mar 2008

Zazi robím 😀 My tam totiž musíme prísť tak, aby sme chytili poslednú lanovku o 15,30, ktorá nás vyvezie hore, lebo ináč sa tam nedá dostať 😉 Vyrážame asi zajtra ráno okolo 9,00, dáme si zrejme niekde obed...a tak... 😉

zabka
12. mar 2008

Joj ale ti zavidim ja by som tiez rada niekde vypadla...

adulina
autor
12. mar 2008

ahojte kočky 🙂
ako sa tu mávate? pahu ty sa máš, že ideš na lyžovačku, ja síce neviem ani ako vyzerajú lyže 😅 , ale taká dovolenka by padla 😉

zaza_na
12. mar 2008

veru adu. a podla obrazku, co poslala pahu, to tam vyzera uplne nadherne. sla by som tam, aj ked sa neviem lyzovat 😀 😝

adulina
autor
12. mar 2008

zuzi, ani nehovor 😝 a Vy dve sa ako mate? Meno este stale nie je jasne 😕

adulina
autor
12. mar 2008

teraz tu nik nieje ked som tu, no skoda ☹ tak zas niekedy inokedy ahojte a drzte sa
pahu peknu dovolenku 😉

mirka20
12. mar 2008

tak je tu uz opat obed, tak som tu 😵
ahojte vsetky, co ste tu uz davno neboli 🙂
adu, ako malicky? uz ste si nasli svoj rezim?
pavli, hned by som sla s vami. ja mam toho opat kopec, ale dnes sa mi extremne nechce. uplna nechut do vsetkeho 😝
zuzka, vcera som opat odchadzala normalne o stvrtej, len som sa nestihla ani pozdravit, lebo som si neuvedomila, ze su styri hodiny a uz ma cakal manzel

zaza_na
12. mar 2008

mirka, dobru chut, ak este obedujes.
vsak to vobec nevadi, ze si sa nestihla rozlucit. ja som len rada, ze si nekoncila neskoro. mas odpustene 😀
adu, diki, mame sa dobre. dnes ma mala aktivny den. stale sa v brusku vrti a ked zdvihnem tricko, ze kuknem, tak prestane, potvora jedna mala 😝
meno sme este naisto nevybrali. stale mame cas. a teraz sa nad tym ani nezamyslame. o necelych 5 tyzdnov ideme domov, tak uz zacinam stresovat, ci vsetko postihame zariadit. dnes si asi budem musiet s manzelom spolu sadnut a premysliet si nejaky plan, nech sme zorganizovany.
si predstavte, som mu povedala, ze budem mat este tyzden pred odchodom volno, tak ze parada, budem pomaly balit. a on ze keby som si posunula nastup na matersku a este ten tyzden potiahla... to snad nemysli vazne, ze vsetky tie veci by som balila kedysi po veceroch 😠 no ty chlapi su teda niekedy nenarocni...

mirka20
12. mar 2008

zuz, este obedujem. nenahanam sa, lebo moja nechut k praci je dnes maximalna, takze nemam sa kam ponahlat😀
chlapi su niekedy naozaj srandisti, to si netreba vsimat 😉

zaza_na
12. mar 2008

mirka, vsak ja som mu to hned vytmavila 😀 neboj. uznal, ze to bol blby napad. ja viem, ze peniazky by sa zisli, ale ja sa predsa nejdem kvoli nim zmorit. a ked si predstavim, co nas caka, ked sa vratime na Sk... 😖
a co dnes dobreho mas na obed? ja perkelt ale s cestovinami 😉

bianka30
12. mar 2008

babulkyyyyyy ja sa musim pochvalit akeho mam najlepsieho muza.
pred mesiacom sme boli na spg. kde mu nasli len 4 miliony spermii a z toho len 1 milion bol dobry a morfologia bola 80%, dnes bol na kontrlolnom a vyslo mu ze ma 10milionov a z toho 4 miliony dobre a morfologia len 72%.... ja sa tak moc moc moc moc tesim , aspon nejake zlepsenie.... jupiiiiiii 😀 😀 😀

pahu
12. mar 2008

Bola som v záhorskej a teraz mám anglinu, takže čaute 😀

mirka20
12. mar 2008

zuz, mala som tu klienta, tak som sa odmlcala. na obed som mala cestovinovy salat. sme mali po vikende trochu lahsie jedlo. ale dnes sa opat docpem - idem robit bryndzove halusky. uz sa na ne moc tesim 🙂
bianka, super, ze sa manzel tak zlepsil. uz len teraz drzat paste, nech sa bojovnici dobojuju tam kde maju 😉
pavli, ahojky
idem robit dalej, papa

bianka30
12. mar 2008

mirka ja uz verim vsetkemu...

pahu
12. mar 2008

Bianka, supiš, dúfam že teraz to už všetko pôjde aj samé 😀

bianka30
12. mar 2008

ano , to by bolo krasne.... ale mam lepsi pocit teraz z toho IUI. dava mi to viac nadeje... zajtra zacinam brat lieciky... 😀 😀

pahu
12. mar 2008

Bianka a kde máš grafík? Šupni ho sem, nech si ťa obzriem 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre