Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

terezicka
5. máj 2008

Adulka maj sa pekne, daj Alexovi pusinku od nás 🙂
Ešte čakám 5 minút a potom píšem Mirke lebo už ma mrle žerú že čo sa neozýva

bianka30
5. máj 2008

baby neviete ako je na tom Mirka... vcera si davala vanu ako som citala a by ma zaujimalo ci to nahodou nerozbehla...

pahu
5. máj 2008

Terez, ešte si jej nepísala? 😕

terezicka
5. máj 2008

Už som jej napísala okolo 12-tej a zatiaľ sa neozýva ale dúfam že len oddychuje alebo čo 😅

bianka30
5. máj 2008

mozno spinka... vsak dufam ze da vediet....

bianka30
5. máj 2008

pahu vidim ze mame rovnake myslienky hehehe... mimochodom bola som si v lekarni pre lieciky, su to take veliiiiike krabice... nechcala som tam 15 tis. a som spokojna... hehehehehehe
ale lekarnicka bola strasne zlata, ihned pochopila na co su my, tak mi zapriala veela stastia.... bola milaaaa

pahu
5. máj 2008

Bianka 😉 Ja som dnes 7DC, beriem clostilbegyt, skúsime ešte raz IUI a ak nevyjde, chcem niekde pohľadať kontakt na Prahu, kde robia tie testy na protilátky... 😵 A 26.5. mám objednyný termín u Drábeka 😀

zabka
5. máj 2008

Dufam ze to vsetko dobre dopadne..... 😉

bianka30
5. máj 2008

super,,, tesim sa s tebou . ja teraz cakam na 21DC to je 17/5 kedy zacinam prve inj. a mozno sa 26/5 aj stretneme, lebo od tak nejako by som mala potom chodit cca kazdy druhy den chodit na kotnrolu takze to mozno aj vyjde...

pahu
5. máj 2008

Bianka, no konečne 😀 Ja pôjdem na folikušku už teraz v stredu ráno, nebudeš tam? 😕 😀

zabka
5. máj 2008

Jeeeeeeeej ze 17.5..... Vtedy sa vydavam.... 😀

bianka30
5. máj 2008

nie nie, musim pockat kedy pride mrcha a potom 2-4DC idem na krvicku a ptoom cca kazdy 2-3 den kontrola... takze to vychadza az potom ....

pahu
5. máj 2008

Zabka, a už máte všetko pochystané? 😀
Terez, fakticky ešte nič? 😕 😨 😵

zabka
5. máj 2008

Jasneeeeeeeeee uz len cakame... 😀 😀

mirka20
5. máj 2008

ahojte baby 🙂
takze este nerodime. doktor povedal, ze uz je vsetko pekne pripravene, otvorena som na spicku prsta, takze to je este nic. ak do buduceho tyzdna nic, tak mam prist v utorok a uz to nejak spravime, aby to prislo. takze este asi tyzden budeme 2v1, teda ak si to mala nerozmysli skor 😵
idem si precitat, co je tu nove, len som rychlo isla napisat, ze som tu

bianka30
5. máj 2008

jeeej zabka to je super, az teraz som si to vsimla.... mne vychadza podla mojich predbeznych prepoctov ze na svoje narodky pojdem na vkladanie... hehehe to by bol iny originalny darcek na 30

zabka
5. máj 2008

No ja by som tiez mala krasny svadobny darcek... Ale aj tak neverim... takze... 😒

mirka20
5. máj 2008

no, tak som vas precitala 😵
terez, ty sa 13.5. mozno dozvies, co budete mat a ja mozno budem rodit 😉
vy ste si mysleli, ze uz rodim? ale prosim vas, ved mne nic nie je a nic tomu ani nenasvedcuje. 😅 aj ked cez vikend tu boli nasi, videli ma s bruskom, tak som spokojna, uz mozem ist do porodnice 😅
u dokiho som bola o 10.00, potom som obehla obchody s detskymi vecami, lebo sme dostali od nasich kolisku (kuk v albume) a zhanam do nej matrac. potom som bola za manzelom oznamit mu, ze este nerodime, pozriet kolegyne a potom sme este isli s manzelom na obed, tak az teraz som sa dostala k netu. a samoska, ze som nepocula, ze mi prisla sms od terezky, inak by som vam hned dala vediet, ze este stale som 2v1 😉
terez, idem kuk tvoje brusko, som zvedava. aj ja som sa rano fotila, tak idem stiahnut foto do pc a dam ho sem

terezicka
5. máj 2008

Mirka no som rada že ťa vidím, hneď zavolám aj Marekovi lebo aj ten je zvedavý na teba 🙂 Včera mi vravel že ti mám zavolať či ste ok a čo ti mám doniesť potom do pôrodnice 🙂

zabka
5. máj 2008

Pre dnesok koncim tak prajem pekny zvysok dna.... 😉 pappa

terezicka
5. máj 2008

Pa Žabka a užívaj si posledné dni slobody 😉

mirka20
5. máj 2008

zabka, ahojky 🙂
terez, do porodnice chcem rozhodne franc.zemiaciky. to sme uz dohodnute 😉 a urcite ti dam vediet, ked uz budem v lc, aby si prisla aj s nimi. a ak budem zvladat, ked na mna pride porod, tak ti napisem

terezicka
5. máj 2008

Mirka s tými zemiačikmi rátam, nezabudla som na to 🙂 A potom mi povieš dojmy na pôrodnicu, som veľmi zvedavá čo budeš hovoriť 😨

mirka20
5. máj 2008

terez, na to som zvedava aj ja 😨
pridala som brusko,tak kuk 😉
ozik,terez, som pozerala tvoje, je este take malucke, to ja som uz riadna gula 😅 ale za tych 20tt aj tebe tak podrastie 😉

terezicka
5. máj 2008

Mirka bruško som kukla je krásne a tuším ti kus aj "spadlo", takže pôrod sa fakt blíži 🙂 To moje teiž pomaličky rastie, ale mám pocit že v skutočnosti je väčšie ako ho vidno na fotkách 😕

mirka20
5. máj 2008

terez, aj ja som si vsimla, ze asi trosku spadlo, tak mozno ani do buduceho utorka nevydrzime. 😅
a neboj, ono to tvoje brusko narastie aj na foto, aj v skutocnosti, chce to cas 😉 ved pozri ake mam ja brusisko 😵
idem si trochu pospat, lebo som nejaka unavena. papa, uvidime sa zajtra, teda ak neporodim 😅

pahu
5. máj 2008

Mirka, úžasné bruško 😀 Fakticky si tehuľka, teraz ti už uverím 😀

terezicka
5. máj 2008

Mirka tak pekné sničky 😵

pahu
5. máj 2008

Pa tehuľka 😀

mirka20
5. máj 2008

pavli, som rada, ze si mi konecne uverila. ved uz bolo na case 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre