Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

mirka20
14. máj 2008

ahojte kocky 😵
tak sa vam uz hlasim ako stastna maminka tej najuzasnejsej princeznej na svete. vcera nas pustili domov z nemocnice, tak si uz uzivame domov.
som rada, ze ked som si tak zbezne pozrela poslednu stranku, tak som videla krasne 5tt u zabky a pipiky a velmi sa budem tesit, ked tie tt pribudnu aj vsetkym ostatnym.
idem pridat nejake foto nasej malej, tak ak budete chciet, tak potom pozrite.
ak sa mi bude dat, tak zajtra sa pripojim doobeda, aby som s vami pokecala aj viac. 😉

pahu
14. máj 2008

Mirka ahojky 😀 Ja ti z celého naj väčšieho srdiečka gratulujeeeem 😀 A kde sú tie fotečky? Žiadne novém som ti tam nenašla 😀

mirka20
14. máj 2008

dakujem pavli 🙂
fotky som pridala az teraz, lebo malicka sa mi prave zobudila, tak som sa jej musela venovat 😵

terezicka
15. máj 2008

Dobré ránko babenky 🙂
Mirka keď budeš na MK a ja tu nebudem tak prezvoň aby som sa pripojila aj ja 🙂 A idem pozrieť malú Rebeku 😵

jankabelka
15. máj 2008

Dobré ránko dievčence,
Mirka gratulujem z celého srdiečka k malej Rebeke 😅 fotky sú nádherné
Ahoj Terezka máš veľa robotky?

terezicka
15. máj 2008

Jani dnes dúfam že to bude lepšie ako včera, hoci riaditeľ zas vymyslel dáke porovnávanie...Ale včera ma vyviedla z miery naša personálna ktorá si myslí že je múdra a myslí si že so mnou vybabre 😠 Ale ja si idem naštudovať zákonník práce a potom si môže trhnúť nohou nad tými jej nezmyslami čo mi trepe 😠

jankabelka
15. máj 2008

Terezka a čo trepe tá vaše personalistka? veru nedaj sa

terezicka
15. máj 2008

Jani ona mi tvrdila že nemám nárok na ceú dovolenku a že v auguste mi skončí pracovný pomer... Vieš ja mám zmluvu na dobu určitú ( zastupujem kolegyňu počas jej trvania na MD ), jej MD končí v lete 2009, lenže teraz v auguste nastupuje na ďalšiu MD ( máme skoro rovnaký TP )...A naša múdra personálna mi povie, že to že ona sa nevráti neznamená že mne tu nemôžu dať výpoveď No tak ak si ona myslí že so mnou vybabre tak sa veľmi mýli 😠

pahu
15. máj 2008

Ahojte 😉
Terez, vidím, že evľmi šťastne sa ti deň nezačal 😨 😕
Mirka, Rebeka je nádherná... A to na tej druhej foto už aj skúša úsmevík? 😵
Janka, dobré ránko 😉

terezicka
15. máj 2008

No tak už som bola za ňou a ona sa ma spýta že či nepoznám žart 😲 😲 😲 Tak si myslím že keď mi niečo hovorí s kamennou tvárou a zvlášť keď viem aká je, tak toto nie je vhodná téma na žart 😠

jankabelka
15. máj 2008

Ahojte kočky vôbec mi nešiel konik tak som vám nemohla odpísať.
Terezka tak tá tvoja kolegyňa nie je normálna 😒
Pahu ahojky ako sa dnes cítiš?

pahu
15. máj 2008

Terez, to si dúfam robíš srandu, či nie? To je ale krava, však vie že si tehu a aj najmenší stres môže učkodiť 😠 Nič to, jedným uchom dnu a druhým von 😵

Janka, úplne normálne sa dnes cítim 😉 Takže vlastne nič necítim 😉 Akurát neviem prečo mám stále také nízke teploty, ovulku mi graf vyznačil, však aj viem že naozaj bola... No ale takú BT ako mám teraz po ovulke mávam vždy preď ňou... http://www.fertilityfriend.com/home/1b173c KUK 😀 Po ovulke som mávala BT vždy, už 12 cyklov medzi 36,8-9 a výnimočne 1-2 krát 37,0 😵

terezicka
15. máj 2008

Janka ani mne nešiel MK tak aj za to som sa odmlčala 😝 A máš pravdu ona fakt nie je vôbec normálna

pahu
15. máj 2008

A mne koník išiel, ale medzi tým som bola preč, takže možno aj nešiel 😀 Terez, ukľudni sa, potrebuješ mať kľudné bruško 😀

jankabelka
15. máj 2008

Pahu neboj sa tá tvoja teplotka sa ešte umúdri 😉
Terezka a kašli na ňu lebo tá nestojí za to

pipika
15. máj 2008

Ahojte! 🙂
Teraz mi volali z centra,ze mame schvalenu ziadost na IVF. Super,co?
Ja uz mam 6tt,vcera som mala este 5tt. 🙂

terezicka
15. máj 2008

Baby ale mňa ona len tak ľahko už nerozčúli, kolega mi vravel že ju môžem udať že mi spôsobuje ujmu na zdraví a že ako tehotnú ma diskriminuje 😀 To by bolo čo?
Pipika super že to schválili, ale ty to už našťastie vôbec nepotrebuješ 🙂 A uvidíš ako tie tt budú pekne pribúdať 😵 😵

pahu
15. máj 2008

Pipi, takže 6tt 😀 A to sme si ešte nedávno písali majlíky, ako krvácaš a doktor nevie zistiť prečo a že máš cystu,... 😨 A už je to preč a ty máš šťastné bruško 😀

pipika
15. máj 2008

Pahu,veru. 😵 Cystu mam aj teraz, uvidim,ci narastla. V pondelok na 11tu idem na uzv,sa tesiiiim. 😵
Toho 27ho sa mozme stretnut v GF?

pahu
15. máj 2008

Pipi, takže ideš tam aj 27.5.? To ja pôjdem na krv, či som tehuľka 😀 Ale 26.5. máme stretko s Drábekom, kvôli zapísaniu do poradovníka na IVF, takže ráno testnem doma 😉

pipika
15. máj 2008

Pahu,super foto.Este stale si fesanda. 🙂
Ja mam ist 28.5 do GF,ale kvoli tebe by som prisla 27.5.

mirka20
15. máj 2008

ahojte 😵

mirka20
15. máj 2008

malicka konecne zaspala, tak sa vam mozem trochu venovat.
dakujem vsetkym za gratulacie 😵

pahu
15. máj 2008

Pipi, tak tam pôjdem aj ja až 28.5.... Ten jeden deň ma nezabije, však ja už v pondelok z testu budem vedieť či som alebo nie som tehu... A ty máš byť prečo v GF 28.5.? 😕

A k foto, už mi bolo teplo v tej čapici a aj baby sa ma pýtali, či si ju nechcem vyzliecť 😀

Mirka ahooooj 😀

bianka30
15. máj 2008

mirkaaaaa.... ako si uzivas mamickovanie? uz si doma v pohodicke?

pahu
15. máj 2008

Mirka a aká je? Plačká, alebo máte kľud? Ako často kojíš? Papká pekne ??? 😀

mirka20
15. máj 2008

pavli, ahooooooooooooj 😉
bianka, uz sme doma a uzivam si mamickovanie 🙂 obcas je to dost unavne, ale nastastie tu mam maminku, kt.mi so vsetkym pomaha, tak ja v podstate nemam nic ine na praci, len sa starat o malu. ale vstavat v noci, tak na to som si este zatial nezvykla. 😅 nasa mala je riadny hlados, ale nastastie mliecka mame az moc, tak kojime. no a kedze je toho mlieka vela, tak musim aj odsavat a to je asi to najunavnejsie. ked dokojim nastupuje odsavanie. ale hlavne je, ze mame mliecko. takze je nam fajn 🙂

pipika
15. máj 2008

Mirka,ahoooooooj 🙂 😵
pahu,este sa dohodneme. Ked som volala kvoli vysledkom sestricka povedala,ze mam ist o 3 tyzdne na uzv a to mi vychadza na 28.5.

bianka30
15. máj 2008

mirka super, osobne si myslim ze to je najlepsie... neboj , jedneho dna aj u mna bude takto maminka, lebo sama? no bol by to zazitok...hehehe

velmi ti gratulujem, mala je skvela,,,,,uzasna,,,kukala som fotky...
tak ti prajem aby si sa troska vyhajkala ked mozes a neboj sa o chvilku si zvyknes....

pahu
15. máj 2008

Mirka, tak to je dobre... Hlavne že pekne papkáte... A aj to že tam máš maminku, že ti pomôže a naozaj si stihneš s malou Rebečkou na seba zvyknúť.. 😉 A toho vstávania sa aj ja bojím, dokonca by som povedala že ešte viac ako pôrodu, ten trvá niekoľko hodín a skončí, ale to vstávanie, niekoľko mesiacov 😀 Ale asi ide len o zvyk maminka 😀 😀 😀
My sme ako si sa asi dočítala po 3.IUI, o 12 dní mám ísť na krv, trošku som to mala komplikované aj som krvácala a teraz dúfam že to znamenalo Ťažký začiatok, veselý koniec - cca o 9 mesiacov 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre