Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

henrieta76
12. feb 2008

andul je mi to luto.mozno zajtra.
baby odchadzam.este pridem ale vela z vas uz nezastihnem.
takze ahojte

pahu
12. feb 2008

Andula, choď rovno k lekárke ☹ Ani mne sa to nepáči... Teda to tvoje meškanie... 😢 A iba 1 /... Anduli, skús ráno s ranným močom, uvidíme teda zajtra a vidíš, nakoniec budeme teda testovať spolu 😉 Nenechám ťa v tom samú, iba ak by mrcha otvorila kohútik. 😵

Ja letím do tej DM-ky, o chvíľu som späť, ale nebudem testovať dnes,...

andulla
12. feb 2008

pa henri. Boze, tak to som aj ja zvedava 😒 Nerozumiem tomu 😢

terezicka
12. feb 2008

Kočky ja sa už balím, tak ak už nestihnem Pahu keď sa vráti tak papa a držím palce na zajtrajšie ráno a nech sa ten doki dnes určite ozve 😅
Ahojte kočky zajtra 🙂

mirka20
12. feb 2008

pavli, ale ja som nepovedala, ze mas testovat uz dnes. urcite najskor zajtra rano.
andulka, aj ty vyskusaj rano, co sa bude diat a ak nic, tak chod uz zajtra k dokimu.
heni, jej, 4 roky, to je krasny vek 😵

andulla
12. feb 2008

Ok pavli som rada, ze ma v tom nenechas samu. ved vlastn edohoda bol a v stredu rano 😀
mirka zajtra ma lekarka poradnu, takze az vo stvrtok rano pojdem nech da vyvolavacku. Boze to som este nedostala. Injekciu na vyvolanie mrchy 😖

mirka20
12. feb 2008

ahoj terez 🙂
andulka, tak vo stvrtok zistis na com si 😉

andulla
12. feb 2008

presne tak mirka 🙂

zaza_na
12. feb 2008

prave som sa vratila z obedu.
papa terezka a pekny den 😉
andullka, tak ani ja tomu uz nerozumie,. uvidime este zajtra a potom az co povie doki, ak ani zajtra rano nic... 😒
heni, tak to uz mas velku slecnu doma 🙂

mirka20
12. feb 2008

zuz, co si mala dobre na obed?

zaza_na
12. feb 2008

mirka, to iste co vcera. rizoto s hovdzim maskom. ale dnes som zjedla vsetko, lebo som mala k tomu aj nieco ako biely jogurt. bolo to vlastne skor ako kysla smotana 😉
a ty si co dnes mala dobreho?

mirka20
12. feb 2008

manzel vcera robil divinu a opekane zemiaciky, tak som mala to. a k tomu salat - klasicky ladovy salat pokvapkany olivovym olejom a s bylinkovou solou. ale tentokrat mi ta divina tak nechuti, ma taku pachut. janko skusal novu marinadu, ale tato mi nechuti

zaza_na
12. feb 2008

no, tak nova marinada sa neujala, nabuduce bude lepsie 😉
a co varite zajtra? niekto nejake napady?

mirka20
12. feb 2008

zuz, my ideme robit rybky, lebo sa snazim aspon raz za tyzden jest ryby, tak teraz sme kupili mrazene a ideme spravit na masielku.
uz sa balim. uvidime sa zajtra a dufam, ze tu budu 2// testiky.

zaza_na
12. feb 2008

papa mirka. pekny zvysok dna 😉

pahu
12. feb 2008

Ahojte, tak som znovu volala do centra a slečna na recepcii je už zo mňa nervózna, že nemám byť ja nervózna, že pán doktor sa mi určite ozve.. On pracuje až do 17,30, tak sa vraj nemám stresovať 😀

Mrcha zatiaľ nikde, mrcha bolesti bruška tiež nikde, žalúdok v nerovnováhe stále, točenie hlavy práve začalo.... Takže tak..

Je tu ešte niekto?

pahu
12. feb 2008

Abduli, si tu? 😕

kila
12. feb 2008

Ahoj Pahu! Takže vyzerá to tak že môžeš byť tehuľka? 🙂

zaza_na
12. feb 2008

ja som tiez este tu pahu. tak zajtra testujes, hej? 😉
ahoj kila. ako sa mate?

pahu
12. feb 2008

Zazi áno testujem, ale naozaj od toho veľa neočakávam, max tých 5%, skôr tá porucha žltého telieska 😒

Kiluška vitaj 😀 Nie, nevyzerá to že som tehu, iba som sondovala, lebo od soboty iba veľmi slabo špiním a normálna a vlastne ani len slabá mrcha zatiaľ nikde... A mamina keď bola tehu so mnou, špinila v čase mrchy celý trimester 😉 Len chcem vedieť čo sa deje, lebo od zajtra som mala začať stimulovať clostilbegytom pred IUI. Oki? 😉

kila
12. feb 2008

Ahoj Zazi! Fajn!
Trošku čítam dozadu čo sa tu všetko stalo... takže aj Pipi bude tehuľka? A Terezke je konečne zle! 😀

pahu
12. feb 2008

Kiluš, Pipi máme na 99% tehuľku, ale sme tíško, nech to neuriekneme, ona ide na krv myslím zajtra, alebo 14.2.?? Už v tom mám nejaký bordel 😀

Terezke je zle a v piatok ide na krvná vyšetrenia, moč a myslím že aj UZV 😉 A potom rovno odtiaľ do školy, takže ju tu neuvidíme 😒

A vy sa ako máte?

pahu
12. feb 2008

Kiluš a máte krásny nábytok aj postieľku aj všetko

zaza_na
12. feb 2008

hej, pipika ide zajtra. tak mame drzat palce lebo s velmi boji. a spravi si potom aj test 😉

kila
12. feb 2008

Pahu ďakujem... a ďakujem aj za infošky... 😉 A držím palce aby si už žiadne stimulovanie nemusela absolvovať! 😉 😀 Normálne sa začínam tešiť ako pekne sa to tu vyvýja! 😵
My sa máme fajn. Tešíme sa na malú. Už sa neviem dočkať kedy bude štvrtok, keď budem mať poradňu. Potom napíšem Terezke ako som dopadla. Len mám aj obavy... keď som minule išla na poradňu na nejaký sviatok (to bol vtedy Mikuláš) tak mi oznámili tie zlé krvné výsledky... a teraz bude Valentína... 😖

zaza_na
12. feb 2008

neboj sa kilus. urcite bude vsetko vporiadku. budem na teba mysliet. ja idem na valentina na sono 😉

kila
12. feb 2008

Zazi, dúfam... 😉 takže uvidíš zase malú?! 😉 A ešte stále ste sa nedohodli na mene?

zaza_na
12. feb 2008

kila, hej. uvidime ju. a pojde asi na 100% nakoniec aj manzel 😵
uz sa velmi tesim. tiez dufam, ze je vsetko ok.
este nemame mena sfinalizovane, ale mame nejake moznosti: Ema, Liliana; a mne sa tiez velmi paci Dorotka a manzelovi zase Rebeka 😉

martinkamm
12. feb 2008

ahojte babenky 😵

pahu
12. feb 2008

Zazi, pekné mená 😀

Kiluš neboj sa, my ľúbime tvoju Réku, a ten sviatok na ňu budeme veeeeľmi veeeľa myslieť 😉

Ahoj Maťka 😀

Teraz sa už lúčim, odchádzam domenko, nohy hore, ovládač od TV do ruky 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre