Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

mirka20
18. mar 2008

terez, urcite ti uz nevolnosti presli, ved uz si v 14tt. juuj, ako to leti, ze si uz v 14tt
rebeke dohovarame a dneska tolko kopala, ze si myslim, ze sa otacala. teda to povedal janko, ked som mu vravela, ze dnes je bekinka strasne akcna. 😵
a papaj vtedy, ked ti chuti, ved si tehu, nemusis si davat pozor na liniu 😉

terezicka
18. mar 2008

mirka ja si na liniu pozor ani nejako extra nejdem davat, ale zas nevravim ze chcem pribrat 20 kg 😝 keby tak do 13-15 kg tak by som bola celkom spokojna 😀 a mne sa ani verit poriadne nechce tomu ze som uz v 14tt 😲 strasne rychlo to leti, ved si esta pamatam ked som nedavno zistila ze som tehu a o chvilu uz budem mat za sebou polku tehotenstva 😲
akurat sa tu moje sestry pri mne hasia, je to hroza niekedy ich pocuvat 😝 a sranda je ze vsetci okrem jednej sestry chcu aby to bol chlapcek 🙂 bude sranda ked to bude baba 🙂

mirka20
18. mar 2008

ale neboj, urcite sa potesia aj dievcatku. a pockaj, ako ju budu rozmaznavat 😉 bude to ich princezna. alebo ak moj tip nevyjde, tak to bude princ 😵
a s tou vahou je to take diskutabilne. ja som zatial pribrala 7 kil, tak som spokojna, ale aj keby som pribrala 15, tak by mi to asi teraz neprekazalo. no ale po porode asi hej

terezicka
18. mar 2008

mirka ved to je jedno teraz, len potom sa to bude tazsie zhadzovat 😅 a surodenci budu radi v kazdom pripade to mi je jasne, hlavne nech je nas anjelik zdravucky a budeme vsetci spokojni 🙂
idem uz koncit pomaly, lebo idem teraz do tej bystrice pre mareka - chce ist na dake nakupy tak sa strasne tesim 😅 ale ked chce, tak idem...
mozno v nedelu sa na chvilku stavim lebo budeme u nasich a ak nie skor, tak v utorok som uz v robote 😅
mirka ty prides buduci tyzden do roboty alebo uz budes mat dovcu?

mirka20
18. mar 2008

terez, buduci tyzden este pridem do roboty, ale uz chcem robit len take dokoncovacky, takze by to mohla byt pohodicka.
papa a pozdrav mareka. ak budes v nedelu tu, tak prezvon, pridem. budeme u nasich a maju net, tak ak nepojdeme nikam, tak sa urcite pripojim

vejinka
18. mar 2008

terez ani ja som este nic nepribrala ved uznaj ze sa to ani moc neda ked nam je zle..z povodnych 59 som spadla skoro na 53 a teraz uz mam 55 ale oblecena

zaza_na
18. mar 2008

poberam sa ja pomaly domov 😉
teerzka, som rada ze si sa stavila a ze ste vporiadku 😵 strasne rychlo to leti. a neboj, uz bude lepsie. aj tebe vejinka. a na priberanie este mate kopec casu. to vam neutecie 😀
ja som zatial pribrala asi 8 kil, ale vazne neviem kde 😝
papa zajtra kocky

zabka
18. mar 2008

Uz tu nik nie je? 😉

henrieta76
18. mar 2008

ja som tu.

zabka
18. mar 2008

AHoj heni, ako?

henrieta76
18. mar 2008

zle,zajtra idem do nemocnice a v stvrtok ma budu operovat.

mirka20
18. mar 2008

tak pre dnes koncim aj ja. konecne, lebo ma strasne moc uz bolia krize 😖
heni, co sa deje? je to mimo?

henrieta76
18. mar 2008

ano mirka je.to som cela ja.

mirka20
18. mar 2008

heni, prestan, ako cela ty? ved to sa stava, ty za to nemozes. strasne ma to mrzi, ale dufam, ze uz coskoro sa fazulka uhniezdi tam, kde ma a budete mat krasne tretie babo

henrieta76
18. mar 2008

ano ja za to nemozem.myslela som to tak ze raz som uz mala.potom syna s iui dcerka sa podarila na prvy sup prirodzene,v septemri mikropotrat a teraz toto.co ma este caka?

mirka20
18. mar 2008

heni, teraz ta caka opat tehotenstvo na prvy sup, uvidis 😉
ja uz vazne idem, lebo som uz uplne ko. vo stvrtok ti silno drzim paste, nech to dobre dopadne. zatial papa a daj o sebe vediet, ako si dopadla

annavi
18. mar 2008

ajojte moje ako???co nove..ach babule odkedy som v novej robotke odvtedy vas zanedbavam a nestiham cez den ani kuk na MK

mirka20
19. mar 2008

dobre ranko vsetkym 😵
uz len dva dni a je tu dlhocizny vikend 🙂

zabka
19. mar 2008

Pekne ranko... Tak nakoniec mi ovu odznacilo, po zadani dnesnej teplotky... Tak sa vytesujem... 😉

bianka30
19. mar 2008

caute babulkyy.... pahu chcela si vidiet graf tak pripajam a vitaj spat z lyzovacky..... http://www.fertilityfriend.com/home/1fc697

pahu
19. mar 2008

Zabka, konečne 😀 Aj keď som si myslela, že počkáte s ovulkou na mňa 😀

Bianka, tak to dúfam, že ste ale poriadne snažilkovali, lebo to vyzerá, že ti už zajtra zakreslí dnešnú OVU 😉
Ja som stále niekde tesne pred, včera som už cítila aj vaječníky a naliali sa mi prsia... Aj čipok si už môžem lepšie nahmatať... Predpokladám, že dnes poobede alebo v noci by mohla prísť ovulka 😀 A už sme s drahým takí unavení 🙄 😀

pahu
19. mar 2008

Zabka, tak tebe zase zmizla ovulka, to som rada že počkáš 😀

zaza_na
19. mar 2008

dobre ranko 😉
ako sa dnes mavate? zabka, tak na ovu sa este len caka? tak ste takmer vsetky tesne pred ovu? 😀
heni, je mi to moc luto, ze to takto dopadlo. drzim palce vo stvrtok 😔

pahu
19. mar 2008

Zazi 😉 Myslíš všetky, ja a Zabka? Bianka je po IUI a Heňuška musí ísť na čistenie 😔
Mirka, Terez aj ty aj Martinka ste tehuľky 😀 Dúfam že si na to nezabudla 😀 😀 😀

O Janke toho v poslednom čase veľa nevieme a o Annavi tiež 😉 Tá je karieristka 😀 😀 😀

Janka, ako je to s tebou teraz? Už je všetko O.K.? Vyliečená??? 😕 😵

zaza_na
19. mar 2008

no ved tak pahu. presne tak som to myslela - vsetky dve 😀 😝
a andulka tu tiez davno nebola. a janulka asi na nas nema cas... 😔

pahu
19. mar 2008

To je fakt, nejako sa to tu zanedbáva a ešte aj ja teraz miznem a idem do Záhorskej 😵 😨 Takže keď sa vrátim, ozvem sa 😉

adulina
autor
19. mar 2008

ahojte kočky, ste tu niektorá? 🙂

mirka20
19. mar 2008

ahojte. tak je tu obed a ja trochu oddychujem 🙂
pavli, dufam, ze aspon trochu sil najdete, aby ovu nebola marna 😉
ahojky adu. si tu este?
a teraz trochu virusikov, aby ste boli vsetky tehulky:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

zaza_na
19. mar 2008

ahoj adu a mirka 😉 ako sa mavate? ste tam este? nejako sa miname kocky 😀

mirka20
19. mar 2008

zuz, u mna nic moc. stale makam jak fretka, malicka santi, krize bolia....ale uz sa blizi vikend, tak sa tesim 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre