Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

zaza_na
11. jan 2008

ahoj mirka. no zatial sa z toho vytesujem. aspon viem, ze je tam a je vporiadku 😀
adu, ty to mas uz za par 😵 urcite sa uz riadne tesis, ze? ako casto chodievas teraz na kontroly?

adulina
autor
11. jan 2008

aj ja som tu len ten kon ide hrozne az sa mi z tej pomalosti vybil Nb 😠

samozrejme, ze Vam dam vediet, uz normalne chcem aby to bolo za mnou 😅

adulina
autor
11. jan 2008

zuzi, teraz chodim kazdy tyzden do nemocnice 😉

mirka20
11. jan 2008

adu, neboj, cochvilu budes mat alexa pri sebe 😉

adulina
autor
11. jan 2008

babulky sorry, ale idem, lebo ten kon je prisera a nemozem tu pri tom tak dlho sediet, kym sa natiahne jedna stranka 😠 som z toho nervozna

pozdravujem aj ostatne snazilky a tehulky, pa zatial 🙂

mirka20
11. jan 2008

papa adu 🙂

zaza_na
11. jan 2008

pa adu a drz sa! onedlho to mas za sebou 😉

terezicka
11. jan 2008

No vidím že som prepásla Adulinku ale MK ma nechcel pustiť na stránku 😠 Joj také mám na neho nervy nechápem prečo s tým nič nerobia a by fungoval normálne 😠

terezicka
14. jan 2008

Dobré ránko kočky ste oddýchnuté po víkende?

jankabelka
14. jan 2008

Dobré ránko 🙂
Terezka trochu som si oddýchla ale rýchlo to ubehlo

terezicka
14. jan 2008

Veru Janka veľmi rýchlo prešiel celý víkend 😖 A mne sa dnes nechcelo vstávať vôbec do roboty 😠 Ozaj Jani ako si na tom s nepríchodom mrchy? 😅

jankabelka
14. jan 2008

Ani mne sa nechcelo vstávať, lebo zasa som dobre v noci nespala 😖 ani sama neviem Terezka a ty si na tom ako?

terezicka
14. jan 2008

Jani ja som teiž v noci dobre nespala a to mi trvá už týždeň 😖 A mám zas trochu taký výtok ako som mala minulý mesiac ale teraz je našťastie v menšom množstve 😅 A ja som na tom tak, že moja mrcha má príchod práve dnes ale dnes isto nepríde lebo ráno som mala vysokú BT 😕 Od včera som si začala merať BT aby som vedela ako sa mám zariadiť s prípadným príchodom mrchy 😅

jankabelka
14. jan 2008

Aj ja som už dnes mala dátum príchodu mrchy ale dnes som si odmerala teplotku a tiež bola vyššie ale neprikladám tomu dôležitosť

terezicka
14. jan 2008

Jani veď asi tak ale zatiaľ ma ani brucho nebolí 😕 No nemám ani pocit žeby som bola tehu takže asi viem čo ma čaká v najbližších dňoch 😖
Ale vieš čo? V piatok som videla Mirkine bábätko 😵 Aj na fotkách a aj na dvd-čku mi ukazovala potom 3D sono 😵 Také to bolo krásne 😵

jankabelka
14. jan 2008

Jééj tak to je super, že si videla bábätko Mirkine 🙂 aj ja som sa včera vytešovala z bábätka dvojmesačného 🙂

henrieta76
14. jan 2008

ahojte zeby tehulky?

mirka20
14. jan 2008

dobre ranko vsetkym 😵
dievcata, robite mi radost s vasimi teplotkami 🙂

terezicka
14. jan 2008

Heni ahojky 🙂 No radšej nič neprorokuj lebo to dopadne tak ako po minulé mesiace 😅
Jani to bolo fakt úžasné a keď príde Mirka tak nech povie že robil/a malý/á 😀 Nehcem to ešte ja úplne prezradiť čo to bude ale ja to už viem na 94% 😀

henrieta76
14. jan 2008

oki terezka takze netehulky a chcem aby vam prisla mrska dobre.
tak sa hadam moje zelanie premeni.

henrieta76
14. jan 2008

kocky idem zobrat deti do skolky,potom mam robotu a potom este pridem.
zatial ahojte.

mirka20
14. jan 2008

pa heni 🙂

terezicka
14. jan 2008

Pa Heni, ja viem že si to dobre myslela 🙂
Mirka ahojky no vidím že si si už zmenila pas 🙂 A ako bolo u vašich?

mirka20
14. jan 2008

terez, bolo fajn. v sobotu sme boli trochu na nakupe, tak sme boli pozriet aj kociky. jeden sa nam zapacil, ale este uvidime, ci ten v blave nebude lepsi. a kupila som pre malu princeznu nejake veci, aj som ich odfotila, tak cakam, kedy mi ich janko posle a budem sa moct nimi pochvalit. tak som sa z toho vytesovala, ale radost mi kazil moj manzel, kt. sa ma len pytal, ci to vyuzijeme 😠 tak ma stval pri tych nakupoch. ale nakupili sme, tak sa tesim 😵

jankabelka
14. jan 2008

Ahoj Mirka 🙂 tak ako bolo na ultrazvuku?

terezicka
14. jan 2008

Ale Mirka nerob si nič z Janka 🙂 A už ho prešlo to že chcel chlapca a bude mať babu?

mirka20
14. jan 2008

jani, na ultrazvuku bolo super. "dr.gregor" je fajn, pekne nam vsetko poukazoval. mame asi 20-minutove video a 3 fotky nasej princeznej. 😵 je taka krasna. a moja maminka povedala, ze je to cely janko, az na ten malicky rozdiel medzi nozkami 😅
terez, janko sa uz s tym zmieril, ale este stale sa ma pokusa zlomit na ine meno, ale ja nepovolim 😀

terezicka
14. jan 2008

Mirka a aké meno by chcela Janko? 😕
Jani a ja tiež môžem potvrdiť že malá je celý tato 😀 A mala si viedieť Mirku keď vyšla z ordinácie a dala mi fotku do rúk a hneď mi povedala že nech sa pozriem na túto fotku a nech poviem čo to bude 😀 Že to je jasná baba 😀

mirka20
14. jan 2008

terez, janko rozmysla nad roznymi, ale ja proste chcem strasne rebeku. 😵
uz som pridala foto malickej 🙂 cely tato 😅

terezicka
14. jan 2008

Mirka videla som foto a naozaj je to celý tato 😵 A nech nevymýšľa, Rebeka je krásne meno 😉 Keď bude chlapec tak vtedy nech vyberie on 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre