Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

zaza_na
27. mar 2008

pahu, ako mirka povedala, ten jul/august je tu co nevidiet. a dovtedy sa podla mna aj tak zadari, tak nebude treba ani to IVF 😀
terezka, papa 😉 pekny zvysok dna prajem.
heni, ako dlho si bola v tej nemocke? 😒 sa mi zdalo, ze to bolo uz tak davno, co si tam isla. drzim palce, nech sa z toho dostanes co najskor, najma z tej depky... skus sa sustredit na vase 2 deticky co uz mate. este vas zial caka dlho cakania... tak hlavu hore 😔

pahu
27. mar 2008

Heni, vidíš, však ak sa mi nezadarí, tak vybavíme spoločný termín na IVF 😀 A budeme sa držať za ruky a plakať už vopred aké sme šťastné, že sa to určite podarí 😉

henrieta76
27. mar 2008

zazi bola som 8 dni.

pahu
27. mar 2008

Heni, vadrž, zabojujeme spolu 😀 Však už nás tu nie je veľa snažiliek, je tu viac tehuliek 😀

Ja, ty, Janka a občas Bianka... A už sem ani nechodia ostatné babuľky 😵 Asi preto, že tehuľky nám neposielajú pravidelne vírusíky a je trápne si ich stále pýtať 😢

mirka20
27. mar 2008

ahoj heni. velmi ma mrzi vsetko, co ti robili a ze to takto skoncilo, ale dufam, ze o tych 6 mesiacov budes mat dobre vysledky a coskoro sa vam zadari tehu, ci uz s ivf alebo bez
pavli, ty nas chces opustit a zalozit novu temu? kto nas bude potom tahat z depiek a utesovat 😕 ostan tu s nami, my ta tu potrebujeme

zaza_na
27. mar 2008

ja musim uz utekat kocky. pekny zvysok dna. papa zajtra. drzte sa! 😉

vejinka
27. mar 2008

ja vam par dam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTt
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😉

mirka20
27. mar 2008

pavli, tak aj ja vam zopar takych uz riadne prezretych posielam:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

pahu
27. mar 2008

No teda 😀 A to som si ich ani nepýtala 😀 😀 😨 😨 😨 😨 😨 - práve som otvorila ústa a nasávam ich 😵

Veji 😉 Ty prídeš iba občas k nám, ale vždy sa mi to veeeľmi páči 😀

Zazi, držím palčeky na zajtra 😉

vejinka
27. mar 2008

pahu...ja viem brutalne vas zanedbavam...som si toho vedoma..ale nebola som dva tyzdne vobec na pc..a dnes som normalne prekvapkana ze to uz 18 tyzden taham 😀 a ty sa mi mas ako?

pahu
27. mar 2008

Veji, ako vidíš, po starom, 2xIUI bez úspechu 😀 Mrkni si aj grafík, ale tento cyklus mám nejaké sibírske teploty, takže ani len nepomyslím na to, že by to vyšlo 😉 Dnes sme boli u dokiho a vypísali sme žiadosť na IVF, a kým ju schvália a dostaneme sa na rad v poradovníku, budeme skúšať IUI a prirodzenú cestu 😉
http://www.fertilityfriend.com/home/1b173c

Ale nevadí, že nás zanedbávaš, aspoň že prídeš v pravý čas 😉 A ako sa cítite? 😨 😵

vejinka
27. mar 2008

pahu no ten graf nevyzera tak zle ako sa prvy pohlad zda...ved teplota ide hore sice moc pomaly...ale pomaly dalej zajdes co ako sa to vravi 😉 nam je konecne lepsie..uz nevraciame bolo nacase ale zle nam este byva ..a uz poriadne kopeme ked xceme 😉

mirka20
27. mar 2008

idem domov 😵 ahojte zajtra

zabka
28. mar 2008

Pekne ranko prajem, dnes som tu prva 😵

mirka20
28. mar 2008

dobre ranko vsetkym 🙂
zabka, dnes si vyhrala 😵

zabka
28. mar 2008

Aspon raz... a kuk moj graf... http://www.fertilityfriend.com/home/1adaf0

mirka20
28. mar 2008

no, vyzera zaujimavo. uvidime, co sa bude dalej diat, ale dufam, ze o par dni to skonci pozitivnym testom 😉

zabka
28. mar 2008

ze je zaujmavy... aj mne sa zda... inak ta teplota 18DC neviem ci bola taka lebo to mi akurat odisiel teplomer ale skor ako sa vypol este som postrehla tuto teplotu, ale aj ked ju nezadam tak mi ukaze ze ovu bola 17DC.. takze to je jedno... 😉

zabka
28. mar 2008

Tu sa spinka???? 🙄

pahu
28. mar 2008

Ahoj Zabka 😉 Takže ovulku máš vyznačenú, dúfam že ste aj poriadne snažilkovali 😵 A už o pár dní by mohli byť 2// 😉 Teda dúfam, nič nezakríkam 😉

A ja som takto 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/1b173c

zabka
28. mar 2008

no veru snazilkovali... aj 15 DC aj v den ovu aj dva dni po... 🙂 ... snazilkovsky maraton...
No pocuj aj ten tvoj grafik vyzera pekne... ved ty si uz mala impl.pokles... 😉 😉 😉

nellie_
28. mar 2008

ahojte babenky....takze dneska som 38DC, rano som sa testla bola iba /.. ☹ ale neva..len nech uz dorazi mrcha nech mam tento cyklus za sebou...ale asi sama nepride a v utorok klušem na vyvolávačku... 😖
Keby ste ma videli ako vypadam jak nejaka pubertacka som vyhadzana, to asi z toho ze sa mrchana nevie nastartovat... 😠

zaza_na
28. mar 2008

dobre ranko 😉
pekne grafiky mate kocky. dufam, ze z nich budu // na vasich testikoch 😵
nellie, to mi je luto, ze mrchata hnusna sa s tebou takto pohrava... 😔 dufam, ze uz dorazi konecne, ak ma...

pahu
28. mar 2008

Implantačný pokles? Ale ten ja mám každý mesiac 😀 😀 😀 Ale ďakujem za optimizmus 😵

Nellie, tak ak to nie je tehu, tak ti prajem mrchu čo najskôr 😉

pahu
28. mar 2008

Haló ha ha ha, haló lo lo lo..... 😀 Dnes je piatok a 2 dni voľna 😀 A Mirka už iba odrobí tento víkendík a užije si tehu stav 😀 A Zazka pôjde na sono a bude všetko v poriadku a Terezičke prestane byť špatne, a Zabke stúpne teplotka a bude tehu a Janka sa konečne vylieči a zase bude snažilka a Vejinka nás oprská nejakými čerstvými vírusíkmi a už viav neviem 😀 Aha a Kiluška sa ešte poriadne vyspí a Adulinka nebude mať žuiadny problém s Alexom a .... 😀 😀 😀

henrieta76
28. mar 2008

a heni po pol roku otehotnie.

henrieta76
28. mar 2008

to som optimistka.

pahu
28. mar 2008

Heni po pol roku ihneď otehotnie 😀 😀 😀 A vylieči sa zo sklamania 😀 😀 😀 😀

henrieta76
28. mar 2008

dakujem pahu

jankabelka
28. mar 2008

Ahojte kočky, tak ja od včera večera cikám v bolestiach, neviem čo sa stalo, bola som u lekárky a tá mi dala nejaké rozpustné antibiotikum, dúfam že to pomôže. Ale neviem čo mám robiť, pretože toto nie je normálne ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre