Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

pahu
24. jan 2008

Stihla som, odchádzam, pozdrav terezku 😉

mirka20
24. jan 2008

odkazem 🙂

henrieta76
24. jan 2008

ahoj pahu.

terezicka
24. jan 2008

No baby obidve by ste vyhrali stávku lebo ja zeleninu fakt vôbec nemusím 😅
pahu prajem ti veľa šťastia 🙂

henrieta76
24. jan 2008

terezka trocha mozes.ja somto tiez nevedela a aj ja som minuly tyzden kazdy den zjedla jeden grep a to ja nezjem ovocie iba ak ovocie zje mna.aj som sa potesila ze to mozno vyslo.a predsa nie a vtedy mi povedali ze grep len z mierou.

mirka20
24. jan 2008

ja som tiez jedla grepy normalne. teda, neprehanam to, ale ze by som si nedala, to nemozem povedat 🙂

terezicka
24. jan 2008

ja som práveže grepy nikdy vôbec nemusela, ale švagriná kúpila na Silvestra zelený grep a odvtedy si ja ho tiež kupujem lebo mi zachutil 🙂 Ale musím ho ošúpať úplne lebo inak je taký horký 😖
Jaj ozaj volala som tej kolegyni čo idšla s riaditeľom a ona mi povedala že porada bude ešte asi dosť dlhšie...Tak som jej povedala, že nech odkáže riaditeľovi že som mu zabudla povedať že zajtra mám školu a že potrebujem ísť aj k dr, takže neprídem...Povedela že dobre, len rozmýšľam či mu predsa len neskúsim zavolať možno tak večerom alebo zajtra ráno 😖

terezicka
24. jan 2008

Babky kdeže ste? Ja som tu už iba polhodinu a to ma tu chcete nechať samú? ☹

henrieta76
24. jan 2008

tu som

henrieta76
24. jan 2008

prave som si objednala feminam,alchemikovy a pokostovy extrakt.zevraj pomoze otehotniet.

henrieta76
24. jan 2008

mal to byt pakost.dufam ze pomozu.

terezicka
24. jan 2008

Heni neboj určite pomôže 🙂

henrieta76
24. jan 2008

len aby aj ja uz chcem byt tehulka tak ti zavidim,pravdaze v dobrom a velmi ti to prajem.

mirka20
24. jan 2008

som tu mala klientov, ale uz som tu 🙂
terez, s tym riaditelom neviem. ak, tak mu zavolaj rano, ze neprides

mirka20
24. jan 2008

prave mi volal janko, ze sa mu ozvala jedna pani z inzeratu na kocik, tak ho ideme zajtra pozriet. drzte palce, nech je pekny a super.

henrieta76
24. jan 2008

mirka aky je kocik?

mirka20
24. jan 2008

Trojkolka ABC turbo 3S

terezicka
24. jan 2008

Mirka ja mu skúsim radšej ešte okolo 17-tej zavolať, predsa len to bude lepšie keď mu to poviem ja priamo do telefónu 😅 A aký kočík aj ja som zvedavá 🙂

henrieta76
24. jan 2008

chceli by ste ju kupit?

mirka20
24. jan 2008

terez, ten, co som napisala vyssie. inzerat sme nasli na www.babymax.sk v sekcii kociky na 15.strane, taky bledomodry. je novy a maju viacero kocikov, tak mozno sa nam zapaci aj iny.
heni, ak by sa nam pacil, tak za tu cenu urcite - 7500,-

terezicka
24. jan 2008

Baby ja sa už pomaly idem baliť, tak sa tu majte krásne a zajtra na mňa myslite - aj u dr aj v škole 😅 Ja sa potom určite ozvem 🙂

mirka20
24. jan 2008

terez, cakam na sms. neboj, bude vsetko dobre. silno drzim paste a stale dufam 😉 papa

terezicka
24. jan 2008

pa Mirka ďakujem 🙂

mirka20
24. jan 2008

uz tu asi nikto nie je, tak sa lucim sama so sebou 😀 papa 🙂

jankabelka
25. jan 2008

Dobré ránko dievčence 🙂 a dnes máme poradu

mirka20
25. jan 2008

dobre ranko 🙂
janka, ponahlaj sa z porady, aby som tu nebola sama

jankabelka
25. jan 2008

ahoj mirka som späť
😉

mirka20
25. jan 2008

jej, janka, uz tu budes so mnou? my mame dnes termin dph a samoska, ze jeden moj uzasny klient mi doniesol doklady v stredu poobede, ked som odchadzala domov. tak este dnes mu musim spravit dph.
ale mam celkom dobru naladu, lebo vcera doniesol janko od kolegyne autosedacku, prisla nam hrazdicka, co som si objednala cez net a vecer sme pozerali vecicky, co este nosil janko a jeho brat. tak som dala kosielky oprat, ale neodisli uplne, tak chcem este vyskusat, ci nepomoze savo

jankabelka
25. jan 2008

Mirka tak tí klienti by sa mali polepšiť 😉
Jejko tak už máte aj sedačku domka to je super, a skús savo malo by pomôcť

mirka20
25. jan 2008

jani, vyskusam. len som chcela vydiet, ci nepomoze to vyprat na 90 stupnov a dala som aj vanish. ale namocim to do toho sava a uvidime, co sa bude diat

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre