Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

jankabelka
10. jan 2008

Terezička dúfam, že si ju včera od nás pozdravila 🙂

terezicka
10. jan 2008

Janka jasné že som ju pozdravila 🙂
Teraz som sa dozvedela že zajtra nemáme prednášku takže zajtra tu budem s vami určite 🙂

henrieta76
10. jan 2008

ahojte
som rada ze kila je Ok.a tesim sa terezka ze tu budes s nami.dufam ze aj ja tu budem vediet byt castejsie za posledne dni mi to nejak nevychadzalo.

jankabelka
10. jan 2008

Ahoj Heni 🙂
Terezka tak to je super že tu budeš zajtra s nami

terezicka
10. jan 2008

Heni ahojky ako sa majú detičky? 🙂
Jani aj ja sa teším že tu budem zajtra s vami, lebo zajtra sa mi vôbec nechcelo ísť do školy 😅 Idem aj v sobotu, ale vtedy máme angličtinu a na tú sa celkom teším 🙂

mirka20
10. jan 2008

dobre ranko 🙂

mirka20
10. jan 2008

terez, takze nebudes mat zajtra ani skusky?

jankabelka
10. jan 2008

Dobré ránko Mirka 🙂

terezicka
10. jan 2008

Mirka ahojky, no skúška odpadáva jedna ( tajne vám prezradím že mu odnesú do NR naše práce a zapíše nám známku ) a druhá skúška bude vtedy keď budeme mať s ním prednášku ktorá nám zajtra odpadá 😝
Mirka čiže ja budem zajtra riadne do 15-tej v robote, ale keď skončím tak by som došla ak môžem za vami a počkám vás. A ešte som rozmýšľala že aby ste tam prišli trošku skôr nie presne na 15-tu, lebo takto na fajront tam už asi nebudú ani pacientky. Možno keď tam prídete nejako 14:45 tak by bolo ok 😉

mirka20
10. jan 2008

terez, tak je super, ze zajtra nemas skusku. a urcite pridi za nami, sa budem tesit.
dufam, ze stihneme prist skorej, lebo svokor ma auto, ale slubil, ze o druhej bude v krtisi, tak dufam, ze to stihne. a hned potom sadame do auta a ideme do lc

terezicka
10. jan 2008

No super Mirka to akurát v pohode stihnete keď o 14-tej budete padať z VK 🙂 Ja sa dnes celkom teším, lebo sa pôjdem aj von vyvetrať z roboty - idem zobrať nové razítka a kolega ma potom berie na obed tam kde on zvykne chodievať a veľmi si to chváli že tam super varia tak som zvedavá 🙂

mirka20
10. jan 2008

terez, kde idete na obed?
ja idem tiez dnes na obed von, ale nie s kolegom, ale s manzelom, tak sa moc tesim.

terezicka
10. jan 2008

Mirka ja by som viac tešila keby som išla s manželom 🙂 Ale nedá sa ☹ Ideme do časti Opatová v LC, volá sa to tam že Prístavok 😖 Ale viacerí to veľmi chvália tak dúfam že to bude fakt dobré 🙂
A mne ide dnes manžel večer do roboty tak som smutná 😢 Ale vráti sa v nedeľu ráno tak to sa celkom teším, lebo zajtra mi hádam prejde deň v práci, potom sa stretnem s Mirkou aspoň na chvíľku a v sobotu idem do školy tak to by mohlo prejsť celkom ok 😝
Ozaj Mirka potom ak to zajtra budete mať náhodou problém nájsť, tak mi môžeš kľudne aj zavolať lebo v robote ti budem môcť v pohode zdvihnúť 🙂

mirka20
10. jan 2008

si zlata, terez, tak bud na prijme 😉
a neboj, to odlucenie bude len kratucke a fakt mas nabity program, tak ti to prejde ani nevies ako 😵
o tej restike som nepocula, my sme tak daleko nechodili, lebo sme mali na obed len 30 minut, tak sme sli vacsinou k Lukymu, ak to tam poznas. je to na hlavnej ulici, za dm drogeriou. oproti je zlata ulicka.
ozik, vcera, ked si mi pisala ten navod, ako sa tam dostat, tak si myslela, ze od hlavnej cesty, tu cestu na hl.ulici?

terezicka
10. jan 2008

Mirka u Lukyho to poznám, aj tak zvykneme niekedy si ísť dať zabaliť obed 🙂 Ale toto je vraj oveľa lepšie, tak uvidíme a poobede ti napíšem či naozaj 🙂 Hej Mirka myslela som od hlavnej cesty, presne ako to teraz píšeš ty 🙂 Lebo dá sa tam ísť aj z inokade ale to by bolo asi komplikovanejšie...A kde plánujete odparkovať auto?

mirka20
10. jan 2008

terez, to este netusime. mozno pri priore, alebo tam niekde

henrieta76
10. jan 2008

no uz som spat,bola som zaniest deti do skolky,
terezka dakujem deti sa maju dobre konecne su zdravy len dufam ze im to dlho vydrzi.
mirka krasne lehatko,mozem sa spytat kolko vas vyslo/

mirka20
10. jan 2008

heni, 900,-, ale je na to este stale zaruka, tak sa mi to zdalo celkom prijatelne

terezicka
10. jan 2008

Mirka no veď uvidíte kde bude vôbec miesto na parkovanie 😕
Heni tak super že drobci sú už zdraví 🙂 A ty máš čo nové?

zaza_na
10. jan 2008

dobreranko vsetkym 🙂
terez, tak super, ze nemusis do skoly a jedna skuska sa presuva 😉 aspon budes zajtra s nami.
mirka, kukla som to lehatko este raz; je super 😵

terezicka
10. jan 2008

Mirka aj ja som kukla lehátko a je fakt veľmi pekné a myslím že ho budeš využívať dosť často 🙂
Zuzka ahojky ja som tiež rada 🙂

mirka20
10. jan 2008

dakujem za pochvalu. mne sa tiez strasne paci a to som ho este nevidela na zivo 😀
zuzka, ahojky 🙂

henrieta76
10. jan 2008

mirka to sa fakt oplatilo.
terezka vsetko po starom,snazilkujeme jedna radost,tak uvidime.

terezicka
10. jan 2008

Mirka veď zajtra sa budeš z neho vytešovať celou cestou do Prievidze 🙂

mirka20
10. jan 2008

terez 😀
heni, aj ja si myslim, lebo ked som si pozerala, kolko stoji novy, tak som len gulala ocami

henrieta76
10. jan 2008

baby na chvilu odchadzam musim vyvesat pradlo a idem trocha k susedke klabosit,potom este pridem.

zaza_na
10. jan 2008

mirka, a co stoji novy? 😕

annavi
10. jan 2008

caute babulienky moje..ako??? 🙂

annavi
10. jan 2008

jeej ze aj ja podravujem kilusku🙂)).🙂)).🙂)).

mirka20
10. jan 2008

zuz, co som nasla na nete, tak od 1800,- a viac.
ahojky ann, mrcha nedosla, vsak?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre