Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

terezicka
4. apr 2008

Teda Pahu ty máš fakt vždy niečo na riešenie 😖 A na kedy by ti vyšlo to iui?

pahu
4. apr 2008

Terez 😀 Nooo, ak by sa teda pani mrcha dnes spustila, považovala by som to za 1.DC, t.j. 4.-9.DC (pondelok-sobota) clostilbegyt, 10.DC nedeľa - asi až v pondelok folikuška, tak predpokladám že IUI v utorok alebo v stredu 15.-16.4.2008... Ale ešte som to nepredebatila s manželom, a neviem či mi to prejde, keďže ten víkend pred tým budeme obaja na rozlúčkach so slkobodou a určite tam bude aj popíjať alkohol a tým pádom SPG nebude najlepší... 🤐 😨 😕 😵 Ale však uvidíme 😀

terezicka
4. apr 2008

Pahu čo ja viem...Asi to teraz radšej vynechaj, lebo si ani tú rozlúčku potom veľmi neužiješ 😖 Ale to záleží len od teba a manžela ako sa rozhodnete

zabka
4. apr 2008

Ahoj pahu, to dufam aj ja.... 😉 .... V nedelu nema prist teda nechcem aby prisla... 😉

terezicka
4. apr 2008

Žabka inak mňa napadlo že aj mne moja posledná BT takto skákala 😲 A to som mala všetky príznaky že príde mrcha, BT klesla - brucho bolelo a v ten deň nič.Na druhý deň zas BT vyskočila a o pár dní nám svietili krásne dve // na teste 😵

zabka
4. apr 2008

No tak to si ma potesila terez, cmuk, cmuk.... 😵 😵 😵 🤐

mirka20
4. apr 2008

dobre ranko 🙂
idem si vas precitat a hned som pri vas 😵

pahu
4. apr 2008

Zabka, ja verím že ke tebe nerpíde, však je u mňa 😀

zabka
4. apr 2008

Ale vsak tebe este neprisla nie pahu? Ak mi pride zase ti budem v patach... 😅

pahu
4. apr 2008

Zabka už prišla, akurát som si to zmenila v grafe... A neviem či si nezobrala so sebou aj tú tvoju, lebo takto veľmi ma brucho už dlho nebolelo a aj silno krvácam 😖 Ale ja tú tvoju zvládnem, ak tu prenocuje na pár dní a zabudne ísť k tebe 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/1b173c

terezicka
4. apr 2008

Pahu tak už si dostala 😲
Žabka ale tebe nesmie prísť, to ju potom nakopem ak by nedajbože prišla 😠
Mirka ahojky 🙂

zabka
4. apr 2008

Dakujem si zlata...Ale ja som chcela aby sme boli aj naraz tehu, ked stale spolu mrchujeme... Ale vsak ja ta mozno dobehnem... 😉

mirka20
4. apr 2008

uff, tak som to zvladla 🙂 aj ranajky aj vas precitat
zabka, grafik je uplne super a dufam, ze mrcha uz nedojde najblizsich 9 mesiacov 😉
pavli, ta tvoja mrcha ma uz vazne stve, ale zase som rada, ze ta nenatahovala a ked sa uz uracila dojst, tak dosla vcas
snoopy, ahojky, malicka je nadherna 😵
terez, takto flakat skolu 😨 ale nie, treba si aj oddychnut a vyuzit, ze je marek doma 😉
janka, nebojkaj, dnesok prejde velmi rychlo a ty mozes spinkat az do pondelka rana 😉
ja som vcera zehlila a prala, dnes ma caka to iste. je toho tak vela, ale co uz. esteze vonku krasne svieti slniecko a vyzera to na pekny den. ozik, vcera sme boli na nakupe nohavic pre mojho draheho, ale nekupili sme, lebo musi do tych, co si vybral trosicku schudnut.a potom ma zatiahol do obchodu s detskymi vecickami, tak sme kupili kolotoc nad postielku. je taky zlatucky, aj hra krasnu melodiu, len kratko, ale to neva. tak si ju teraz stale pustame, ze aby si rebeka zvykla 😵

terezicka
4. apr 2008

Mirka ale per a vešaj prádlo pomaly aby si sa veľmi neunavila 🙂 Keby som bola doma aj by som ti prišla pomôcť, ale musím kvasiť tu v robote 😝

zabka
4. apr 2008

Slubujes ze nakopes terez???

terezicka
4. apr 2008

Žabka jasné, keď nie osobne tak aspoň cez monitor 😠 A potom jej pošlem nejaké protilátky proti tvoreniu sa a obťažovaniu snažiliek

zaza_na
4. apr 2008

dobre ranko 😉
tak som vas precitala 🙂
zabka, mam velku radost z tvojho grafiku a drzim palceky na prelomovy vikend 😵
pahu, to mi je tak luto ze hnusna mrchata zase dosla 😠 som rada, ze ta nenatahovala, ako inokedy, ale aj tak... som tak velmi xcela aby ti to uz vyslo 😔
idem kuknut fotecky snoopy 😝
mirka, aj my sme kupili kolotoc nad postielku. bol sice pouzivany, ale je velmi zachovaly. tak sa z neho tesim. a tiez nehra dlho. myslim, ze to ziaden z nich nevydrzi moc dlho 😉

mirka20
4. apr 2008

terez, ja robim vsetko dost spomalene 😅 takze aj to pradlo vesiam pomalicky. aj si zehlim pomaly, proste pohodicka. vsak mam este 5 tyzdnov 😉 dufam, ze to vie aj rebeka 😅

terezicka
4. apr 2008

Mirka neboj jasné že to vie 🙂 Inak sa priprav na to, že v lete prídem k tebe na kurz 😀 Posledné 2 júlové týždne máme celozávodnú dovolenku tak prídem k tebe na zaučenie 🙂 Ale neboj nie v kuse na dva týždne 😀
Zuzka ahojky

zabka
4. apr 2008

Dobre terez, hadam mi nepraskne monitor.. 😀 ... Inak akurat som kukala na ten moj graf o takomto case aj v minulom grafe som mala takuto teplotu, tak sama som zvedava, lebo vsak tento graf sa paradne rozlisuje od minuleho... A pritom ten minuly vyzeral celkom nadejne... 😉

pahu
4. apr 2008

Zabka, nevymýšľaj blbosti ťe tehotná so mnou 😠 Kto by mi radil ob mesiac dopredu čo mám robiť? Ty buď teraz a ja hneď za tebou v tesnom vedení 😀

mirka20
4. apr 2008

terez, uz teraz sa tesim na jul 😉 a kludne mozes prist aj na cele 2 tyzdne, aspon mi pomozes 😵
zuzka, ja som povodne tiez pozerala pouzivany, ale ked ma vcera manzel zobral do toho obchodu a mali posledny kus a este nam nan dala aj 20% zlavu, tak som moc nevahala. len idem kuknut na nete, ze ci ta zlava bola az taka super, ci nas neokabatila

terezicka
4. apr 2008

Mirka len aby si ty nepomáhala mne náhodou, ak sa budem gúľať a budú veľké horúčavy 😝 To bdueš mať potom tri deti na starosti 😀 A koľko stál ten kolotoč?

zabka
4. apr 2008

No dobre teda pahu ale isto, dobre? 🤐

pahu
4. apr 2008

Jasnačka Žabka 😀

jankabelka
4. apr 2008

Terezka ďakujem za vírusiky 🙂 a ozaj ako bolo u kaderníčky?
Pahu mrzí ma že máš takú silnú mrchu ale hlavne si daj niečo od bolesti 😉

pahu
4. apr 2008

Janka, už som totálne nadopovaná, malátna a iba sa tak plížim po kanceláriách ako úchyláčka 😀 Už je mi dobre 😀

mirka20
4. apr 2008

terez, povodne 480,-, ale to sa mi zdalo dost, tak povedala, ze nam da 20% zlavu, takze 384,-
ozik, co uces?

zabka
4. apr 2008

Ze uchylacka to si ma riadne rozosmiala... 😀 😀 .. Ved som ti hodila ibalgin si ho nechytila ci co?

terezicka
4. apr 2008

Mirka tak dobrá cena si myslím 🙂
No účes ja som spokojná, videla ma sestra aj svokra tak povedali že mi to pristane že je to dobré. No a ráno prišla ku mne kolegyňa a oba otvorila dvere a zhrozeným hlasom povedala: "to čo má znamenať ", ale potom mi vysvetlila že to kvôli tomu že som mala dlhé vlasy a teraz je tu viditeľný rozdiel. Ale mne sa to fakt páči, som plne spokojná, uvidím čo povie večer Mareka 😝
Ozaj moja aktívna kolegyňa prvádza do zúfalstva ďalších kolegov 😲 Kolegyňa vravela že ráno ju 10 minút triaslo od nervov po telefonáte s ňou 😲 Tak som povedala že tie stavy som už zažila 😲 A potom sa mi ďalší kolega sťažoval na ňu 😲

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre