Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

terezicka
7. apr 2008

Žabka a prsia ťa zvykli bolieť pred príchodom mrchy? Lebo mne sa vždy len naliali ale vtedy ma aj veľmi boleli a mala som ich nesmierne ťažké 😅
Snoopy ahojky

mirka20
7. apr 2008

dobre ranko 🙂
ja som dnes vstavala uz pred siestou,lebo som sa rozhodla,ze si vybavim lekara. no tak som napochodovala k mojej obvodnej po kartu a potom sla ku gastroenterologovi, kt. vsak dnes ordinuje az od jedenastej, tak sa budem musiet este raz prejst k nemu 😝
terez, je mi velmi luto, ale zajtrajsok sa nemoze konat, lebo svokor si zobral auto. ale buduci tyzdnen budeme mat auto, tak ak by vam to vyhovovalo buduci tyzden, tak by sme dosli. v stredu ideme do lc kvoli skoleniu na epi, tak ak by vam to vtedy vyhovovalo, tak by to bolo super. ale ak nie, tak sa radi prisposobime.
zabka, este mohlo byt skoro na test, takze urcite nevesaj hlavu 😉
jani, snoopy ahojte 😵

jankabelka
7. apr 2008

Ahoj Snoopy, Mirka 😉

mirka20
7. apr 2008

janik, ahojky 🙂 citala som,ze ti vikend rychlo ubehol. aj mne, ale uz cochvila pride dalsi, tak sa tesim 😵
idem si trochu lahnut, lebo mi nejak tvrdne brusko. zatial papa 🙂

zabka
7. apr 2008

No terez ako kedy niekedy hej, niekedy nie.. Ale tak velmi veru este neboleli...
Dakujem snoopy.... Mirka myslis?Ale by mi ukazalo aspon tienik, nie?Mala som tu Modru spravu, bolo tam pisane od 50 tych no neviem coho..

pahu
7. apr 2008

Ahojte 🙂
Som tu, ale neviem na ako dlho, zase ma bolí močový mechúr, tak rozmýšľam, že by som skočila k doktorke... 😝

zabka
7. apr 2008

Ahoj pahu

pahu
7. apr 2008

Ahoj Zabka... 😉 Mrkla som na tvoj grafík, tak testík bol zase negatívny? Asi nám neostáva nič iné len čakať či príde mrcha, lebo BT je peknučká a ani minulý mesiac ti neklesla pred mrchou.. 😒 Ale dúfam že M. nepríde 😵 Držím ti palčeky 😀

zabka
7. apr 2008

No vsak to ale este nikdy som nemala taku dlhu lut. fazu, zo siestich grafov ani raz.... Ale co uz som zmierena cakam na mrchu... 😔

terezicka
7. apr 2008

Mirka ahojky, no v stredu asi skôr nie ako áno 😅 Ja mám v stredu poobede civčenie a Marek ide vo štvrtok ráno do roboty tak to budem vstávať dosť skoro...Ale skôr v pondelok alebo utorok by to mohlo byť asi najlepšie...Len si vy zvážte či vám ak tak nebude robiť problém ísť 2x do týždňa autom.
Pavli ahojky čítala som tvoj príspevok, spravím si čas a napíšem ti do ip môj názor, ok?

pahu
7. apr 2008

Zabka, no ale dúfam že ak sa mrchy nedočkáš, nebudeš nešťastná 😀 A to je dobré mať dlhú luteálnu fázu 😀

zabka
7. apr 2008

Aky prispevok si citala terez?

pahu
7. apr 2008

Zabka, v téme veriace snažilky som napísala jeden príspevok a poprosila som Terez nech sa na neho mrkne 😀

terezicka
7. apr 2008

Žabka čítala som v téme veriace snažilky, ich názory na iui a ivf

zabka
7. apr 2008

Preco to je dobre? No idem si ho mrknut aj ja...

zaza_na
7. apr 2008

dobre ranko 😉
ja dnes posledny den v robote! 😵
zabka, drzim palce s tabulkou. teplotky vyzeraju super 😉 a zvykne ti mrcha normalne meskat? kolko dni po ovulke ju zvycajne dostanes? 😕
pahu, len chod radsej k tomu doktorovi 😔
my sem mali pekny vikend; aj oddychovy, aj trochu nakupy - potravinove. 😉

pahu
7. apr 2008

Zazi, dnes skúsim popiť veeľa čaju a ak to do zajtra neprejde skočím k nemu... Tým že mi ešte neskončila úplne mrcha, budem mať krv v moči tak či tak, takže by mi toho veľa nezistili 😕

A posledný deň v robotke???? Supiiiš, tak to znamená aj to, že už čoskoro pocestuješ domov 😀 Ako máte s autíčkom? Dali ste ho nakoniec opraviť? 😨 😕

terezicka
7. apr 2008

Zuzka ahojky teda naozaj???Ako rýchlo ti top ubehlo však? A na SK kedy cestujete?

zabka
7. apr 2008

ahoj zuzi... na 13DPO ju zvycajne dostanem...

mirka20
7. apr 2008

ahojte. tak som opat tu. trochu som si polezkala, asi aj pospinkala. 😵
terez, urcite to nebude problem, ked sme sa uz slubili. 😉 ale prave janko zacal nieco riesit, tak mozno este ten zajtrajsok nie je uplne pase. ale este sa netesme, lebo nic nie je iste
zuzka, super, takze uz aj ty ides len oddychovat 😵
zabka, ja som mala slaby tienik na 17.dpo, takze na 12.by tam u mna urcite nic nebolo, takze neboj, ak si tehu, tak ti to ukaze. vydrz a uvidis, co sa bude diat.silno ti drzim paste 😉
pavli, ten tvoj moc. mechur sa mi vobec nepaci, ze ta opat trapi. 😔 velmi vela pi a hadam to pomoze. inak aj ja som si citala ten tvoj prispevok. ja som tiez veriaca a neviem vobec, ako by som k tomu pristupila, ale tvoj nazor sa mi paci a strasne vam moc drzim palce, aby to vyslo.
u nas strasne leje a vobec sa mi v takomto pocasi nechce k tomu dokimu. pockam este, ci sa to aspon trochu neukludni 😒

terezicka
7. apr 2008

Mirka zajtrajšok??? Ja som minulý týždeň tusím vravela o štvrtku 😲 Marek zajtra nebude doma 😲

zaza_na
7. apr 2008

zabka, tak to vyzera velmi slubne, nie? 😵 vsak uz si taky minimalne 15DPO...
no terezka, pavli, nevieme este kedy cestujeme a ani ci sa ide auto opravovat. cena za opravu sa zvysila, takze cakame akurat dnes na vyjadrenie poistovne. potom sa uvidi, co podnikneme... 😕
mirka, no neviem, ako to bude s tym oddychovanim. budem musiet pobalit a potriedit veci a potom, ked prideme na Sk, tak ma caka po uradoch kopec vybavovaciek po uradoch a zaregistrovat sa u nejakych doktoroch, vybrat si nemocnicu a pediatra a zabyvat sa v podnajme... a tak. ale to neva. ja sa na to tesim. trochu mam stresy z tych vybavovaciek - to budem musiet vybavovat doma na Orave, lebo tam mam trvaly pobyt. ale snad to dopadne dobre 😉

terezicka
7. apr 2008

Pavli tak ti napíšem teraz aj ja môj názor: tiež sme obaja veriaci, modlíme sa, chodíme do kostola...Keby sa nám nepodarilo otehotneiť tak by sme pravdepodobne tiež riešili niečo podobné...Ale ja som bola rozhodnutá v každom prípade ak by bolo treba postúpiť či už iui alebo ivf...Podľa mňa aj toto je šanca od Boha ako mať rodinu...Iste asi by sme išli aj za nejakým farárom sa s ním o tom porozprávať, vypočuť aj aj jeho názor...Ale konečné rozhodnutie by bolo aj tak na nás...Raz som videla jeden dokument, kde sa jednalo o ivf ale manželi dostali aj cedzie spermijky aj vajíčka...A vyjadril sa tam jeden kňaz - ich priateľ: že keď to ich urobí šťastnými a nepokladajú to oni za hriech tak on tiež nemá nič proti tomu...A to sa mi páčilo, lebo od kňaza málokedy počuješ že by schválil niečo čo cirkev odmieta...Ale ja byť na tvojom mieste tak by som do toho rozhodne išla

terezicka
7. apr 2008

Zuzka a budete bývať v nejakom dome alebo byte?

mirka20
7. apr 2008

terez, hovorila si o utorku.

terezicka
7. apr 2008

Mirka to fakt??? Ja som asi fakt tehotná 😲 Ale ja som myslela tento týždeň určite štvrtok len som to zle napísala 😅 Tak čo teraz??? To ma fakt veľmi mrzí, veľmi sa ospravedlňujem...Tak čo teraz spravíme?

mirka20
7. apr 2008

ja som to nasla, napisala si utorok desiateho 😵 (aj ked desiateho je stvrtok, ale tomu som ja neprikladala doraz, kedze ja ako nie som v robote poriadne ani neviem, aky je den nie to este datum 😅 )
neviem sa dovolat jankovi, tak uvidim, ked sa mu dovolam. ked nie je marek doma, tak urcite neprideme zajtra, ak sa nam podari zabezpecit auto na stvrtok, tak prideme. dam ti vediet.
idem k tomu dokimu, aj ked leje, ale co mam robit. potom sa zas ozvem 😵

zabka
7. apr 2008

To vazne Mirka tebe ukazalo az na 17DPO? Tak ja budem cakat ako sa to vyvrbi..Ja som testovala na 13DPO, lebo dnes som 14DPO...Tie dva dni este vydrzim ak ma neprekvapi mrcha...

mirka20
7. apr 2008

zabka, fakt. mne meskalo 3 dni a az potom som testovala a aj to sa mi ukazal len slabulinky tienik. na druhy den uz bol vyraznejsi. 😉

zaza_na
7. apr 2008

pahu, aj ja som si to precitala.
v podstate si myslim to iste, co napisala terezka. my sme tiez obaja veriaci, chodime do kostola a modlime sa.
ja si myslim, ze Boh moze a dokaze aj takymto sposobom pozehnat rodicom dietatko. 😉

hej terezka, budeme mat v podnajme dom. zadarilo sa tak, lebo tam nikto doteraz nebyval asi 20 rokov, takze to nebude drahe...
ale bude to treba zabyvat vymalovat nejake izby, dat dokopy kuchynu a kupelku, pokupovat nejaky nabytok a spotrebice a tak... tak uvidime. snad tam nebude az tak strasne vela prace...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre