Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

pipika
22. apr 2008

Ahojte! 🙂
Zajtra mame svoje 4.IUI, myslite na nas!
Pekny den,papa

pahu
22. apr 2008

Pipi, myslím myslím 😀

jankabelka
23. apr 2008

Dobré ránko, ako sa dnes mávate?
Pipika myslíme na vás silno a držíme paste 😉

terezicka
23. apr 2008

Dobré ránko, Jani si ma predbehla ale len o kúsok 😀
Pipi aj my na vás myslíme 😵

jankabelka
23. apr 2008

Ahoj Terezka, trošičku sa mi to podarilo

terezicka
23. apr 2008

Janu akurát som sa prihlásila keď sa pridala tvoja odpoveď 🙂 Vyspinkaná si? Ja aj hej, ale o5 by som si rada pospala ešte dlhšie

jankabelka
23. apr 2008

Tak mne sa dnes Terezka vôbec nechcelo vstávať, a najradšej by som hajala ďalej 😉

terezicka
23. apr 2008

Jani mne bolo strašne treba ísť cikať tak som musela vstať 😀 Ale ešte si zvyknem pred zazvonením budíka poležať skoro 10 minút a dnes som bola práve naopak pred zazvonením už 10 minút hore 😅 🙄

jankabelka
23. apr 2008

Hovoríš Terezka že využívaš každú minútku k dobru 😉 aby si si mohla povegetiť v postieľke

terezicka
23. apr 2008

Veru tak Janka, ale keď som si pripravila papť do roboty a umyla som sa, tak som si ešte ľahla k manželovi aspoň na chvíľku 🙂 Ale dnes pôjdem spať skôr, už keď skončí Dr. House tak budem spať o dačo dlhšie 😀 No už aby som bola doma 😀 A ešte dnes poobede idem na cvičenie, to ma na chvíľu preberie ale potom sa zas dostaví útlm 😖

zabka
23. apr 2008

Ahojky pekne ranko.... Moj grafik zatial... http://www.fertilityfriend.com/home/1adaf0

pahu
23. apr 2008

Ahojky 😀
Mne sa opäť zasekol teplomer, alebo história sa opakuje 😉
http://www.fertilityfriend.com/home/1b173c

mirka20
23. apr 2008

ahojte 🙂
hlasim sa vam z manzelovej roboty. bola som na krvi, tak som ho prisla skontrolovat 😀 a teraz sa chystam na trh kupit nejake peknucke kvietky, kt. si posadim pred domom. potom sa vam ozvem. papa 😵

jankabelka
23. apr 2008

Ahojte mali sme tu frmol tak som sa vám chvíľku nemohla venovať, ale už som tu

terezicka
23. apr 2008

Aj ja som už tu 😀

zabka
23. apr 2008

Aj jaaaaaaaaa. .... 😉

jankabelka
23. apr 2008

Vitajte 😀

pahu
23. apr 2008

Hihihi 😀
Mirka, ty cez bruško ešte dovidíš na zem keď chceš sadiť kvetinky? 😀

zabka
23. apr 2008

pahu ... 😀 😀 😀

jankabelka
23. apr 2008

kam ste zmizli ha? hádam ešte neobedujete

pahu
23. apr 2008

Ale nie Janka, ale bola u mňa kolegyňka, tak som jej ukazovala fotos z Amsterdamu 😉

mirka20
23. apr 2008

ahojte. tak som uz doma. uz som sa stihla aj napapat, lebo som bola hladna ako vlk. teraz idem sadit tie kvietky, kym este neprsi, lebo vyzera to vonku vseliako. pavli, neboj, cez brusko este vidim,teda najdem si polohu, aby som videla 😀

pahu
23. apr 2008

Mirka, ale to asi budeš musieť ležkať na boku 😀

jankabelka
23. apr 2008

Pahu ďakujem za recepty už teraz sa mi zbiehajú slinky 😝
Mirka pri tých kvietkoch opatrne 😉

pahu
23. apr 2008

Janka, vyzerajú dobre a ja som si na najbližšie pečenie vybrala tie slimáčiky z lístkového cesta s kôpkou sladkého tvarohu a slivkou na vrchu. Však tam môžem dať aj džem 😀 a je to podľa mňa najrýchlejšie 😀

jankabelka
23. apr 2008

Veru teším sa keď skúsim nejaký koláčik a dala som recepty aj kolegynke tak aj tá je rada 😅

pahu
23. apr 2008

Janka, mne ich posiela maminka, to vieš, keďže robí v administratíve vo veľkej štátnej firme, chodia jej denne 😉

jankabelka
23. apr 2008

Hm a už si poskúšala väčšinu receptov čo ti posiela mamina?

pahu
23. apr 2008

Janka nie, lebo cez týždeň po večeroch s manželom papkáme jedine šalátiky jemu sa podarilo schudnúť 9 kg a ja len 2 kg.... Obedy máme cez deň v robotke, to si iba občas niečo prinesiem, lebo tu nemáme zatiaľ podmienky aby som sa mala kde kľudne napapkať 😉 No a cez víkend varia obe maminy ako pre celé vojsko, takže my variť nemusíme skoro vôbec... Teda vlastne nemôžeme ale radi by sme... My strašne radi vyvárame 😀

jankabelka
23. apr 2008

Pahu tak na jednej strane máte výhodu že nemusíte vyvárať ale keď vás to ešte aj baví tak by to trebalo zmeniť. Teda to ste aj tak pekne schudli aj ja sa snažím pretože som pribrala a vôbec sa necítim dobre 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre