Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

pipika
12. máj 2008

janka,ahoj!
Dnes som bola znova na hcg.Poobede budu vysledky.Ak sa zvysilo,tak si zmenim pas. 🙂

jankabelka
12. máj 2008

Aha jasné Pipika 😉

pipika
12. máj 2008

Janka,a vy ste na tom ako? Uz to riesite?

jankabelka
12. máj 2008

Pipika nechala som to teraz tak a chcela som sa hlavne dostať z tých zápalov, a nechám tomu voľný priebeh ešte do návratu z dovolenky a potom to budem riešiť všetko, pretože momentále som akosi v rozpoložení 😔

pipika
12. máj 2008

Ok,tak vam velmi drzim palce. 🙂 😉

jankabelka
12. máj 2008

ďakujem Pipika isto to budeme potrebovať 😉

pahu
12. máj 2008

Pipi, Janka Ďakujem, veeeľmi moc... Tak dúfam že nám to vyjde, však na nás už bude myslieť tooooľko báb 😉 A aj veeeľa tehuliek 😉

Pipi, a aj si tam rovno ostala a urobili ti IUI? Ja som tam s ním už raz bola ráno a potom vyšla sestrička, že sa mám vrátiť až o 9,30... 😕 😨 🤐 😵

pipika
12. máj 2008

Naposledy ma zavolali na 9.30,ale o 9tej ma uz volali dovnutra. Pokial dobre viem IUI sa robi vzdy od 9.00.
O dva tyzdne by som prisla na sono o den skor ked pojdes ty na krv a mozme sa stretnut. 😉

jankabelka
12. máj 2008

A tak Pahu čím viac báb bude na vás myslieť tým lepšie 😉

pahu
12. máj 2008

Pipi, však to.. Ja ho tam nechám ísť samého a potom dofrčím ja 😉 Však aj jemu povie sestrička, kedy tam mám prísť ja 😀
Janka, presne tak 😵

zabka
12. máj 2008

takze pre teba pahu na zajtra trosku virusikov..
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

😉

danka24
12. máj 2008

zabka a ty si uz 5tt ??? fiiiha tak to je supeeeeeeeeer 😀

zabka
12. máj 2008

Ups... 😅

zabka
12. máj 2008

no Dani v 4tt + 3dni ale tu to vyhodi ako 5tt... 😵

danka24
12. máj 2008

joj aj ja uz chceeeeemmmm tak to dobre vyzera tie tt

pahu
12. máj 2008

Zabka, ďakujem 😀 Tuším si k nim spravila aj diaľnicu, aby sa ku mne rýchlejšie dostali 😀

zabka
12. máj 2008

No zrejme hej.... Takze tento krat to uz isto vyjde... Dialnica je dialnica a rychla...
Dani neboj aj tebe budu coskoro svietit .... 😉

pahu
12. máj 2008

Zabka. tak ešte raz ďakujem 😉
Danka, ty nežobroň, však máš tesne pred ovulkou, tak šup do sedla a makať 😀

danka24
12. máj 2008

ale ja budem mat v piatok bližsie k zabke 😀 lebo budem v Trenčianskych Tepliciach

zabka
12. máj 2008

Zajtra budem na teba mysliet a moc drzat palceky....
Vazne Dani to mam akurat den pred svadbou ... Inak by sme mohli hodit stretko... To ides len tak?
A inak veru grafik mas akurat ovulacny tak pekne snazilkuj o 106 😵 .. My sme tiez 11DC pocali... 😀

terezicka
12. máj 2008

Akurát obedujem tak som vás prišla kuknúť a už mi šibe z toho nahadzovania...
Teda Žabka inak si presne pamätám že keď som ja 1x ako tehuľka posielala vírusíky tak sa mi tiež podarilo to isté čo tebe 😀

adulina
autor
12. máj 2008

ahojte, mam asi 10 minut, tak chcem pogratulovat zabke a pipike. Pahu drzim palce.
my ideme dnes na kardio asi hodinu bude Alex priputany na takom pristroji, neviem ci to prezije 😕

pahu
12. máj 2008

Zabka, tak ty ešte aj presne vieš kedy sa Vám zadarilo? Tak to s termínom pôrodu ťažké mať nebudete 😀

adulina
autor
12. máj 2008

he a my sme takto okolo 12.5 minuly rok zarobili na nase zlaticko 😉

terezicka
12. máj 2008

Pahu aj ja viem kedy sme mali ten šťastný dník, resp. večer 😉

pahu
12. máj 2008

Adu, tak to mu držím palčeky a aj tebe 😀

A minulý rok o takomto čase? Tak to už sa mi musí podariť, však v tom by bol pes zakopaný keby nie 😉

adulina
autor
12. máj 2008

pahu jasnacka urcite to teraz vyjde. a sranda by bola keby to Vam vyslo a narodilo by sa presne 3.2 ako Alex 🙂

pipika
12. máj 2008

Pavli,aj ja viem kedy sa zadarilo 😀
Adul dakujem. 🙂

pahu
12. máj 2008

Pipi tak kedy? Na IUI alebo ste skúšali aj doma prirodzene pre potvrdenie 😉
Adu a ešte keby to bola tá baba, tak už má aj frajera, ktorý by na jej narodky nezabudol a oslavovali by ich spolu... 😀

terez a aj ty vieš kedy presne? 😨
Tak to ja teraz nebudem vedieť, pretože ako sme boli napálení na GF, tak sme sa vykašľali na abstinenciu a použili sme zopár chlapcov aj prirodzeným spôsobom 😀 A zajtra IUI, takže by som mala 2 potencionálne dni počatia 😀

danka24
12. máj 2008

zabka tak dnes budeme snazilkovat 😀 mozno je to magicky den😀

ja mam segru v Trencianskych a ideme tam v piatok poobede ...tak prideme na svadbu 😀 to by bola sranda co
keby si ma tam zrazu zbadala 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre