Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

henrieta76
13. feb 2008

to nie je spravodlive,vsetky by sme mali byt tehu ved si to prajeme a robime pre to vsetko.a tie nechcem sa vyjadrit co na to kaslu tak chodia na jeden potrat po druhom.

jankabelka
13. feb 2008

☹ som z toho smutná, tak som tomu verila že je pipika tehu

terezicka
13. feb 2008

Heni napísala si úplnú pravdu, také osoby s tým nemajú najmenší problém, na ne sa chlap iba pozrie a už sú tehotné 😠 A keď niekto to dieťatko naozaj úprimne chce a robí všetko preto aby ho aj mohol mať tak vtedy to jednoducho z nejakých príčin nejde 😔

pahu
13. feb 2008

ČOŽE? To je nejaká blbosť nie? 😨 😕 🤐

jankabelka
13. feb 2008

Presne je to všetko zamotané a hnevá ma to ☹

henrieta76
13. feb 2008

neviem preco pan boh neda deti tym co si ich zelaju a preco ich dava tym co ich nechcu.ja si myslim ze deticky by mali prichadzat ked ich chceme.

terezicka
13. feb 2008

Pahu ani jedna z nás tomu nevie uveriť 😔

mirka20
13. feb 2008

a nemoze sa v labaku stat chyba? citala som o jednej babe, ale ona je v irsku, ze tam jej to poplietli v labaku. co ked sa to stalo aj pipike?

terezicka
13. feb 2008

Mirka ja myslím že chyba by sa mohla stať, hlavne ak robia denne veľa iui tak môžu popliesť výsledky 😔 Ale zas v dobrom labáku by sa taká chyba stávať nemala 😔 Ja stále tomu ale neviem uveriť 😔

mirka20
13. feb 2008

terez, ja stale dufam, ze sa naozaj stala chyba a je tehu

pahu
13. feb 2008

No ja neviem, chyba? Asi nie.. Skôr by zaujímal ten pozitívny test, čo je to zač... 😠 😠 😠

Ináč, musela som si zmeniť vo fertility to špinenie na slabú mrchu, aby mi to označilo začiatok ďalšieho cyklu...:

http://www.fertilityfriend.com/home/1b173c

terezicka
13. feb 2008

Mirka podľa mňa to fakt môže byť možné 😔
Idem sa ja pomaly chystať domov, ale ešte vás prídem o nejaké 2-3 minútky pozdraviť

terezicka
13. feb 2008

Baby idem tak pa zajtra

mirka20
13. feb 2008

pa terez. som rada, ze aspon ty mi davas aku taku nadej, aj ked viem, ze je to skor nemozne ako mozne 😔

pahu
13. feb 2008

Pa Terez 😉 A odpočívaj a nebuď z nás smutná, však bude Valentín a budeme sa s drahými k sebe tulkať 😀

Mirka a jasné že si chcem pohladkať bruško 😀

zaza_na
13. feb 2008

papa terezka, aj ked ty tu uz nie si. 🙂
ja som sa prave vratila z obedu. a stale o tom rozmyslam. to uz aby clovek prestal uplne verit akymkolvek priznakom... 😖

martinkamm
13. feb 2008

caute babulky uz sa trapim v skole 😢

mirka20
13. feb 2008

pavli, mali by sme ist cez vikend do blavy, tak by sme sa mohli stretnut. v sobotu som priamo v blave u sesterky a v nedelu ideme na obed do kvetoslavova, co je pri samorine. tak bud v sobotu niekedy poobede v ba alebo v nedelu poobede v samorine. ak by sa pipika neozvala do piatku, tak jej napisem, lebo aj ona by mohla prist.

mirka20
13. feb 2008

balim sa a idem domov. pa zajtra

zaza_na
13. feb 2008

papa mirka. pekny dnik 😉

kila
13. feb 2008

Ahojte! Tak to ste mali dnes rušný deň...
Pipi hádam to pokašlali lekári a ty si predsa tehu... možno, možno, možno ešte sa stane zázrak... 😅 😔
Andulla, Pahu, vám prajem veľa šťastia do ďalšieho "boja"... 😵
Terezka tebe prajem veľa šťastia na piatok a potom mi napíš smsku, že ako si dopadla!
A môj manžel vás všetkých pozdravuje...! 😉

andulla
13. feb 2008

dakujem kila. No mozno ani zajtra nebudem musiet k lekarke mam divne pocity v brucha asi mrcha do zajtra pride 😉

pahu
13. feb 2008

Ahoj Kiluš 😀 Zazi 😀
Ešte som tu asi pol hoďku, tak môžeme komunikovať 😉

Volala som s Pipikou, je z toho smutnučká, akurát sa chystala ísť domov... Trošku sme ale pokecali, a predstavte si, ona ma ráno videla v Centre a neprihovorila sa ku mne 😠 Dokonca som sa jej vrútila do ordinácie keď bola na rade a zavadzala som jej vo dverách 😅 A vraj keď odtiaľ vyšla, už som tam nebola 😀 Ale ona má čierne vlasy, takže ja som ju nespoznala.... Nahováram ju nech si ani nedávajú pauzu, lebo ja mám ísť na IUI budúci týždeň a ona je v tomto (lebo to už absolvovala) taká moja morálna a psychická podpora ☹ Ja to bez nej snáď ani nechcem 😨

Mirka, k tomu stretku ti napíšem asi až zajtra, nech si to prčítaš, lebo v piatok večer ideme robiť ochutnávku vína na nejakú akciu až do rána a v sobotu a v nedeľu máme pomôcť kamoške sťahovať 😒 A medzi tým by som chcela skočiť za tou mojou kamoškou, aby mohla ísť za Rastíkom do nemocnice a ja by som postrážila malého... ☹ Ale dohodneme sa ešte, oki?

andulla
13. feb 2008

Pavli si este tu? 🙂

kila
13. feb 2008

Kuk do môjho albumu! 😵

andulla
13. feb 2008

jej kila nova postielka 😀 Peknucka 😀

henrieta76
13. feb 2008

no kila postielka bude super

kila
13. feb 2008

Ďakujem! 😉 Manžel je rozhodnutý ju kúpiť už cez víkend... 😀 skriňu ale treba objednať... 😅

pahu
13. feb 2008

Kiluš, fakt budete mať peknú postieľku 😀 Dúfam, že čoskoro si budem pýtať kontakt 😉

Anduli, som tu, ale už odchádzam 😒

Pa, zajtra 😀

andulla
13. feb 2008

pa zajtra sa prihlasim , ked pridem od lekarky 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre