Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

martinkamm
14. mar 2008

kilka ahojcek nie nejdem aj doktor dnes povedal ze mala sa este nechysta takze buduci tyzden pocestujem este do Ziliny na skusky 😀

zabka
15. mar 2008

AHojky je tu dnes niekto?

mirka20
17. mar 2008

dobre ranko vsetkym 🙂
opat je tu pondelok, aj ked ja v podstate ani neviem, ze bol vikend, kedze som obidva dni bola v robote 😝 ale uz iba 4 dni a caka nas dlhocizny vikend, kedy nebudy nepojdem do roboty, tak sa strasne moc tesim 🙂

zabka
17. mar 2008

Pekne ranko prajem... Aj ja sa tesim ze iba 4 dni v praci... 😉

mirka20
17. mar 2008

ahojky zabka. tak uz sme dve, co sa tesime 😉

martinkamm
17. mar 2008

dobre ranko!tak my sme uz zasa o nieco vpredu 😀

zabka
17. mar 2008

Ozaj pahu je este na tej dovolenke?

zaza_na
17. mar 2008

dobre ranko 😉
ako ste vikendovali? mirka teda pracovale 😖 a co ostatni?
my sme boli po nakupoch, kupovat este daco do vybavicky. az som z toho vycerpana. zisiel by sa dalsi vikend na oddychovanie 😀
mirka, a uz vies naisto kedy zacinas MD? 😕

mirka20
17. mar 2008

ahojky zuz. dnes idem k dokimu, tak uvidim. ale asi nestihnem spravit vsetko to, co mam tento tyzden, takze buduci tyzden este pojdem do roboty. ale to uz bude len tak, lebo to uz budem len vypisovat take sproste tabulky a robit dokoncovacky
zuz, urcite si nakup vybavicku v anglicku, lebo tu je to s porovnani s anglickom o dost drahsie

marse
17. mar 2008

ahojte babulky....boze mirka tebe tie tt tak krasne skacu....ako sa citis???

zaza_na a ako ste pokrocili s menom???

mirka20
17. mar 2008

ahojky marse 🙂 no, tie tyzdne pribudaju, ani si to moc neuvedomujem. ale je mi celkom fajn, len keby som nemusela byt stale v robote. ale uz sa to krati, uz len max. 2 tyzdne a bude dobre 😵
a ty ako?

marse
17. mar 2008

dakujem pomalicky sa predierame a sme stastny s kazdym novym tyzdnom...pre nas je to zazrak ze sme uz v 25tt 😵

nevies nieco o kile???ako sa jej dari ??

a co terezicka???

vydrz uz coskoro pojdes na matersku, a budes si uzivat... 😉

zaza_na
17. mar 2008

mirka a kedy ides k dokimu? hej, mas pravdu. xcem tu nakupit co najviac. aj to bude lacnejsie a ani nebudem mat potom tolko casu behat po obchodoch, ked sa vratime. dnes som sa zobudila v noci o pol stvrtej a nemohla som zaspat. uz som si predstavovala v myslienkach, ako rodim a co vsetko treba vybavit a ci to stihneme. uz mi z toho sibe 😅

ahoj marse. teba som tu davno nevidela 😉 ako s amavate? ako si uzivas tehu? my nad menaom nejako nemame cas rozmyslat, ale v podstate mame moznosti: Ema, Liliana, Rebeka a pre mna mozno aj Dorotka 😀

mirka20
17. mar 2008

marse, kila pisala, ze prerabaju, takze ma toho dost. a terezka je na pn, bolo jej dost zle, tak ju doktorka vypisala. teraz jej je uz dobre, ale doktorka ju nechava doma pre istotu. ale uz jej je dlho, tak ide uz po velkej noci do roboty.
zuz, prave som na odchode k dokimu. o hodinku - dve som spat. papa

mirka20
17. mar 2008

tak uz som spat od doktora. vsetko je v poriadku, len malicka sa otocila zadockom dole, tak jej teraz musime dohovarat, nech sa pekne otoci,tak ako ma. ale doktor povedal, ze este ma dost casu a priestoru na to, aby sa otocila

zaza_na
17. mar 2008

ahoj mirka. supis, ze je vsetko ok. a neboj, este ma cas, tak sa Rebeka urcite este otoci. len jej pekne dohovarajte 😀

mirka20
17. mar 2008

prave mi pisala terezka, vsetky vas pozdravuje 😵 zajtra sa tu zastavi, len este nevie kedy
zuzka, viem , ze este mame cas, ale aj tak budem pokojnejsia, ked sa otoci a na dalsej kontrole nam povie doktor, ze uz je vsetko ok

bianka30
17. mar 2008

caute babulky, tak ja som sa prave dozvedela ze zajtra ideme na IUI, tak ak mozete drzte palce... mimochodom zda sa mi to nejake divne lebo idem na 10DC a to je nejako skoro... tak uvidiem co z toho vznikne... 😝

mirka20
17. mar 2008

bianka, zajtra ti budem silno drzat paste. neboj, urcite sa ujme fazulka. mozno ides preto na iui zajtra, ze budes mat skor ovu.

zaza_na
17. mar 2008

ahoj bianka. aj ja budem silno drzat palce a mysliet na teba. ides rano?
mirka, diki za pozdrav. pozdravujem ju, ak sa s nou nestretnem 😝

zabka
17. mar 2008

kukuk 😉

annavi
17. mar 2008

ajojteeee

mirka20
18. mar 2008

dobre ranko vsetkym 😵

zabka
18. mar 2008

Pekne ranko.... 😉

jankabelka
18. mar 2008

Dobre ránko 😉

mirka20
18. mar 2008

ahojte kocky 🙂
janka, ty si sa kde skryvala? som ta tu dlho nevidela

henrieta76
18. mar 2008

ahojte
takze som tu malo a par dni tu nebudem asi vobec.na sone neni nic vidno brali mi krv aj dnes a podla nej sa uvidi asi idem zajtra do nemocky na laparo s podozrenim na mimotehu.

pahu
18. mar 2008

Dobré ránko 😀 😀 😀

mirka20
18. mar 2008

ahojte heni, pavli 🙂
heni, dufam, ze sa nepotvrdi to mimomaternicove tehu 😔
pavli, tak ako bolo? chval sa a prehanaj, nech ti zavidime 😵

zabka
18. mar 2008

Ahoj pahu,... no konecne... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre