Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

terezicka
4. feb 2008

Janka tak budeme čakať spolu 🙂 Teda ja sa to asi dozviem trošku skôr ako ty, ale verím že to bude naozaj iba o trošičku skôr, možno iba o nejaký mesiac 😵 Ozaj a doki ti povedal či má ten zápal nejaký veľký vplyv na otehotnenie? 😨

mirka20
4. feb 2008

nebojte, dockate sa a je to super pocit, ale to vam urcite nemusim hovorit. ved terezka ma videla, ked som vysla z 3d vedela, ze je to rebeka 😅

terezicka
4. feb 2008

Jaj Mirka veď ty keď si vyšla z 3D tak aj nezasvätený človek by musel vedieť že čakáte to čo si si priala ty a nie Janko, lebo ten vyšiel síce usmiaty ale bol to iný úsmev ako ten tvoj. Ty si bola vyškerená ako mesiačik na hnoji 😀
Ja sa už teším keď pôjdem teraz zas na sono a budem počuť biť aj srdiečko 😅 A vypýtam si potom aj fotku 😉
A dnes príde pre mňa Marek, lebo som mu aj vravela že mi je na figu a on sa o mňa hrozne bojí 😅 To aj keď som predtým mávala migrény tak bolo lepšie keď ma vtedy nevidel 😔

marse
4. feb 2008

mirka ja idem na 3D 12,2 prosim ta ako to prebieha??? 🙂

mirka20
4. feb 2008

terez, vobec som nebola vyskerena ako slniecko na hnoji. ja som sa len trosku usmievala. asi takto 😀
terez, len si to uzivaj, ze ta tak obskakuje, ved je to aj jeho dietatko. ja to furt jankovi pripominam 😅 ale on je pozorny aj bez pripominania.
marse, najprv asi 5 minut robil normalne 2d sono, popozeral co a ako, pomeral hlavicku, brusko, nozicky, urobil taku sumarizacnu tabulku a potom to prepol na 3d a tam sa uz realizoval. najprv nam ukazal tvaricku, hladal najlepsi pohlad, aby nam mohol vytlacit foto. potom pozeral pohlavie a snazil sa ukazat mojim chlapom-manzelovi a svokrovi dokazat, ze je to naozaj dievcatko. vsetko to trvalo asi 20-25 minut

terezicka
4. feb 2008

Kočky idem domkov vidíme sa zajtra 🙂

mirka20
4. feb 2008

pa terez a davaj si na seba pozor 🙂

marse
4. feb 2008

dakujem pekne,...tak sa mame na co tesit 🙂

terezka papa 🙂

zaza_na
4. feb 2008

papa terezka 😉

mirka20
4. feb 2008

marse, je to super zazitok. urcite sa mate na co tesit 😵

pahu
4. feb 2008

je tu niekto? 😉 ☹

mirka20
4. feb 2008

pavli, ja som tu 🙂

pahu
4. feb 2008

Mirka, už som sa bála, že ste pre dnešok všetky zmizli... Neviem čo mám robiť s tým krvácaním, teraz keď som bola na WC, už bolo všetko v poriadku, úplne čisté... Nečítala si niekde niečo o minipotrate? Rozmýšľam totiž, že či to nemôže byť snaha fazuľky uhniezdiť sa, alebo neúspech uhniezďovania... 😕 Štve ma to. lebo neviem čo si mám o tom myslieť.. Môj drahý chce, nech idem hneď k dokimu, ale keď do centra chodím iba kvôli neplodnosti, rsp.snahe otehotnieť a budem asi musieť ísť za mojim starým dokim a tam sa nedá objednať, musím si tam vysedieť pol dňa a aj tak tam už zajtra asi nič neuvidí... 😒

zaza_na
4. feb 2008

pahu. aj ja som tu 😉
no ja neviem. ale pri minipotrate by si dostala asi normalne potom uz menzes, nie? a pred kolkymi dnami bola vlastne ovulka?
a asi by ti doki uz nezistil uz ci tam daco bolo alebo nie...
ja si nemyslim ze je to ono. asi naozaj skor uhniezdovanie 😉

pahu
4. feb 2008

Zazi, som 5 deň po ovulke a 19 deň cyklu... Mrcha určite nepríde skôr ako 26-28 deń cyklu... Fungujem ako hodinky 😉 Ovulku mám dokázanú teplotkou a aj pichaním v ľavom vaječníku, to už poznám... Ja viem že mi zrejme neviete poradiť, iba som sa zľakla 😉 Normálna pekná červená krv, nie tmavá 😨

Zazi a kedy sa to sťahujete naspäť na Slovensko? Viem že si o tom už písala, nepamätám sa 😨 😕 😵

mirka20
4. feb 2008

pavli, podla mna na minipotrat je este skoro, skor to uhniezdenie. a k dokimu nechod, pockaj do 14.2., co sa bude diat. hod sem link na graf, chcem pozriet, kedy si presne mala ovu

mirka20
4. feb 2008

pavli, moze to byt to uhniezdenie. aj teplota ti klesla, tak... 😉 neboj, bude dobre

zaza_na
4. feb 2008

pahu. ako mirka uz povedala. moc skoro na minipotrat. ja ked som taky mala, tak som mala normalne pozitivne testy a potom neskor ako zvycajne dorazila mrcha.
nexcem ti vkladat nadeje, ale naozaj skor to uhniezdovanie. minipotrat urcite ee 😉
teplotka sa krasne drzi a niektorym zenam zvykne pri uhniezdovani poklesnut. aj ten 5. den sedi na uhniezdovanie 🙂
my sa chystame v aprili. ale je to este take kadejake. potrebujeme si vybavit hypoteku, ale na to treba byt zamestnany. keby sa dalo vybavovali by sme uz aj teraz, ale musi byt aspon daco uz postavene... taky zacarovany kruh... 😖

pahu
4. feb 2008

Mirka dúfam... Hlavne nech to nie je nič zlé, ak by ma navštívila pani mrchatá, nech som zdravá pre 2.IUI 😵 ☹ 😀

pahu
4. feb 2008

Zazi aj tebe ďakujem... No však uvidím čo bude do zajtra, ak by sa mi to doobeda objavilo, letím k doktorovi 😉

Zazi aj my sme na tom tak boli keď sme sa vrátili z Írska.. Prileteli sme 19.marca 2006, po 2 rokoch sme išli každý bývať k rodičom... A až keď sme sa zamestnali, nám sa to podarilo našťastie hneď, sme začali rozmýšľať nad bývaním... Môžem ti povedať, že nás to dosť rozhádalo ☹ Ale to udobrovanie bolo supiš 😉

mirka20
4. feb 2008

pavli a mozno je to fakt tym, ze je to to vytuzene tehu a preto je to ine ako vzdy 😉 ale ako to tu dnes uz napisala zuz, netesme sa predcasne. ale dufam, ze je to prave to, co chceme 😉

nellie_
4. feb 2008

Ahojte babenky,ja som uz domka...v kancli sa mi nedalo ist na net...sef stale otravoval... 🙂 🙂

Pahu, čo to znamena IUI ? ja sem nechodim este tak dlho a toto veru neviem.. 😅

pahu
4. feb 2008

Ahoj Nellie, IUI je inseminácia 😉 Nakoľko mne ani drahému nezistili žiadnu príčinu otehotnieť a už sa nám nedarí 1 rok a 5 mesiacov, skúšame kadečo 😵

nellie_
4. feb 2008

Pavli, citala som o tvojom krvacani....podla mna to bolo uhiezdovanie... 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Juj, budem držať palčeky aby to tak bolo... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Mirka ty dokedy pracujes?? Ako tehulka by si to nemala prehánať.. 😉

pahu
4. feb 2008

Nellie, neviem... Nie je to špinenie, bola to naozaj čistučká krv ako pri porezaní, ale svetlejšia... 😕 Uvidíme...

nellie_
4. feb 2008

Ahaa..aj som si myslela.... 😉 Zasa som o čosik mudrejšia.. 😎 😎 😎 😎
Ja sa bojim tento mesiac ze zasa bude MS meškať a budem musieť ist na vyvolávačku....teraz som posledné 2 mesiace brala Clostyl a Duphaston, tak MS nabehla na 30 den, ale teraz som prvy krat bez liekov a uz to vidim ze sa nedockam... ☹ ☹ ☹ Bolo by super keby nabehla načas...

nellie_
4. feb 2008

Hm...to je čudné teda...ale mozno to je fakt tak..A kolky si DC Pahu?

mirka20
4. feb 2008

ja som este v robote, ale len kvoli tomu, ze tu mame taku mensiu party. oslavujeme moje a kolegynine narodky. 🙂 ale len tak sedkame, papame, popijame, ja samozrejme len dzusik...

nellie_
4. feb 2008

Tak to ti potom take "pracovanie" schvalujem... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Poriadne teda oslavte... 😎 😎

My sa prave chystame navstivit moju tetu, ktora je riaditelka banky tak sa ideme poradiť ohladom úveru...tak som jej zavolala, že jej ideme doniesť foto a DVD z našej svadby (po pol roku by bolo načase 😀 )..tak som zvedava, či nam poradi... 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre