Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

martinkamm
13. feb 2008

terez ahojcek a aj ostatne babulky,mame sa fajn kazdym dnom lepsie nemam sa naco staovat v pohode zvladame vsetky cinnosti 😵

terezicka
13. feb 2008

Maťka ty si ešte riadne aktívna 😲 Ja keď budem v tvojom týždni tak budem asi len odfukovať už 😝

mirka20
13. feb 2008

pipika, nevymyslaj. si tehu a hotovo. mozno ten druhy nie je taky citlivy, aby zachytil, ze si tehu. vydrz do druhej, co povedia doktori.

terezicka
13. feb 2008

Pipika prosím ťa, ukľudni sa, nechoď určite do roboty, počkaj do 14-tej a uvidíš že tam ti potvrdia že si tehu...Nemala si radšej skúšať ten test, iba sa budeš teraz zbytočne trápiť...A ten prvý si isto musela spraviť dobre, to sa nedá spraviť zle

terezicka
13. feb 2008

Kočky kde ste zmizli? 😕 Mne je zas zle, ale poriadne aj papám hladná nie som a aj tak ma stále napína 😔

zaza_na
13. feb 2008

terezka, to mi je luto. ale to uz teraz zial asi tak par tyzdnov bude... 😒
je vela kadejakych rad a napojov, co by malo pomahat na nevolnost v tehu. skusala si uz nieco z toho?

martinkamm
13. feb 2008

terez sa mi aj spoluziaci smeju ze ma porod chyti v skole ale co aspon budem vo forme az do konca 😵 ale naozaj som sa nejako nestazovala ze by ma nieco bolelo alebo by som nesmela robit 😀

terezicka
13. feb 2008

Zuzi skúšala som sucháre a banán čo vravela Mirka, skúšala som aj kolu trochu vypiť...Neviem ešte čo, ale ak niečo vieš tak poraď určite vyskúšam 😅
Maťka tak je fakt super že si taká vitálna a ešte aj škole zvládať ľavou zadnou 😵

martinkamm
13. feb 2008

terez ale niekedy mam i ja toho dost neboj sa hlavne ked ma doztere ta diplomova veduca vtedy by som vrazdila 😵

mirka20
13. feb 2008

terez, je mi luto, ze ti je zle 😔
matka, to je super, ze si taka vitalna. ja uz teraz obcas funim ako lokomotiva a to som par tyzdnov za tebou. ale zase ty mas trening v skole, ked musis vyslapat ten kopcisko od intraku do skoly

zaza_na
13. feb 2008

no terezka, kazdej zaberie niekedy nieco ine. ja som s tym nastastie problemy nemala, lebo mna ked napinalo, znamenalo to, ze sa potrebujem najest. tak ked som si daco zobla, hned to pomohlo...
ale bola som prekvapena, ze pred par dnami, ked som bola dlhsie hore a este stale som nebola naranajkovana, tak ma zacalo nadrapovat. necakala som velmi, ze to este bude pokracovat...
niekto vravel, ze voda s citronom pomoze. alebo si spravit napoj so zazvorom, medom a citronom...

pahu
13. feb 2008

Už som späť, mali sme poradu 🤐

Pipika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja som to vedela 😀 Gratulujem a kašli na ten druhý test, oki? 😉

Babuľky, takže ten môj kamarát má rakovinu pľúc s metastázami do rebuier a chrbtice, hlavne v 5.stavci, tam mu to tlačí na miechu. ☹ 😒 😖 😢 😔 Neviem ako by som jej pomohla, totálne sa zrútila, mamina jej zobrala malého, ona lieta po byte a upratuje, aby mala iné myšlienky. Akurát som sa dokázala zmobilizovať a hľadám známych onkológov, kvôli konzultáciám a nasledujúcej liečbe. 😢

zaza_na
13. feb 2008

pahu, to je starsne. vsak to sa neda ani citat. chuderka tvoja kamoska, vsak musi byt uplne na dne z toho... aj on uz vie? 😢

mirka20
13. feb 2008

pavli, to je strasne. 😢 to je fakt hrozne, ze taky mlady chlap. dufam, ze mu pomozu a prekonaju to 😔

pahu
13. feb 2008

Zazi, áno, včera večer, keď už mali prvé výsledky a na 100% vedeli že rakovina tam niekde je, tak mu to povedali.. Strááášne sa bojí čo bude ďalej... Viac neviem... 😢

Teraz idem papať, uvidíme sa do hodinky 😉

mirka20
13. feb 2008

dobru chut pavli

zaza_na
13. feb 2008

dobru chut pahu 😉

terezicka
13. feb 2008

Joj Pahu to ma mrzí že to dopadlo takto 😔 Ale ja verím že šanca je tu vždy, teraz medicína dokáže už veľa vecí a dokáže aj pomôcť 😅

mirka20
13. feb 2008

ja som po obede a ide na mna unava. keby som si mala kde lazkat, tak si aj pospinkam 😔

terezicka
13. feb 2008

Ja som sa už tiž najedla, mala som plnenú papriku mňam bola fajná, aspoň na chvíľku mi je dobre 😝

mirka20
13. feb 2008

terez, vidis, bolo to od hladu. 🙂

zaza_na
13. feb 2008

tak som rada, ze ti to spravilo dobre a pomohlo terez 😉
ja mam dnes pecene zemiacky s acidkom 🙂

terezicka
13. feb 2008

Mirka od haldu asi veľmi nie, lebo mňa napína aj počas jedla, aj napr. polhodinku po výdatnom jedle 😝

jankabelka
13. feb 2008

Ahojte kočky, nestíham vás čítať 😒
Pipika gratulujem k // paličkám 😅
Pahu je mi ľúto tej tvojej kamošky, hlavne ju treba vo všetkom podporiť

mirka20
13. feb 2008

zuzka a vies co som ja jedla? pecene zemiaky so zakysankou 😵
terez, musis to len vydrzat. uz len chvilu a bude opat dobre 😉

zaza_na
13. feb 2008

mirka, to sme sa nejako telepaticky na dnes dohodli. ale budem musiet uz niekedy spravit tie tvoje oblubene francuzske. tak davno som ich nemala. ale este predtym su na rade halusky s kapustou 😝
janka, to je skoda, ze sa ti nedari trosku s nami viac pobudnut 😒

terezicka
13. feb 2008

jani stále máš tak veľa roboty? 😕
Mne zas začína nejako plávať žalúdok 🙄

mirka20
13. feb 2008

zuz, tak na francuzske zemiaciky mam chut aj ja, ale teraz ideme robit tie ryby, co som ti spominala a zajtra neviem co. lebo ak pojdeme na vikend do blavy, ako mame v plane, tak nebudeme nechavat nic v chladnicke.

jankabelka
13. feb 2008

Zuzi máme toho teraz fakt veľa takže sem tam kuknem po očku na MK 😉
Mirka ako sa ti darí s Rebekou?

terezicka
13. feb 2008

Janka ale aspoň že na nás kukneš a sem-tam nám aj napíš pár slov oki? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre