Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

zaza_na
6. feb 2008

terezka, len aby nam neodcvalal 😉
andullka, to mas pravdu. to mam na tehu aj ja najradsej -tie kopance 😉

nellie_
6. feb 2008

Terez, nie si sama aj ja som dnes riadna lemra lemrava hnila ako voš pod chrastou (ako by povedala moja maminka 😀 😀 😀 )

To musi byť také zlaté tie kopance... 😵 😵 😵 😵 to ked bola švagrina tehu s dvojičkami tak sme videli normalne cele chodidla, ako sa tam nemohli zmestit, tak vzdy vyduvali kolienka, ramienka a nožičky.... 😵 😵 😵 😵

nellie_
6. feb 2008

dneska mi je stale zima a tusim ma chce aj bolieť hlava...dufam ze na mna nic nelezie.. ☹ ☹
A to ideme poobede s kolegynami na spining..idem prvy krat, tak dufam, že tam dušu nevypľujem.. 😀 😀

pahu
6. feb 2008

Už som tu, riešim jednu faktúru a strááášne ma to štve, tomu chlapovi už ani nedvíham telefón 😠

Ináč, ja mám odvtedy čo som trošku krvácala, také divné mrcha tlaky v podbrušku.. Tak na pravej strane, vo výške vaječníka.. Trochu sa to podobá mojim mrcha stavom 😒 Ale ešte by bolo na mrchu zavčasu 😉

zabka
6. feb 2008

Uz mi ide ten konik neposlusny.... Andull a ty nebudes testovat?

zaza_na
6. feb 2008

no pahu. nech daco nezakrikneme, ale vyzera to slubne. treba len cakat. mala by mrcha nedojst presne na Valentina, ci ako?

terezicka
6. feb 2008

Veru Pahu radšej buďme potichu ale vyzerá to celkom pekne... 😵
Fuj mne tu chodí kolega, celý je nafajčený strašne z neho razia cigarety a mne potom smrdí celá kancelária 😠

andulla
6. feb 2008

Zabka budem, ale aj sa bojím. V piatok si pojdem kúpit test a v sobotu ráno to asi urobím ked nepríde. A ty aky budes kupovat? 😲

mirka20
6. feb 2008

terez, ak nebude rebeka spinkat, tak urcite budes citit, ako sa tam vlni 😵
nell, daj si cecko alebo aspon nejake ovocie
ani mne sa nic nechce, ale musim, lebo mam toho kopec a ked chcem ist na matersku s cistym stolom, tak musim makat 😝

pipika
6. feb 2008

Baby ja koncim. Idem domov si lahnut.Otazka je taka,ako zvladnem cestu domov autobusom.Asi si zoberem sacok. 😀
Majte sa krasne,zajtra sa ukazem.Papa

zabka
6. feb 2008

Dnes sa pokusim si kupit ten z drogerie Modra sprava ci ako sa to vola.... ten nie je taky drahy... a ked tam ma nieco byt tak tam bude... 😉

pahu
6. feb 2008

Babuľky, sme my to ale optimistky, však? Graf je síce na prd ale sme sa rozhodli, že som tehu 😀 To je dosť dobré 😅 A aj mne bolo včer a predvčerom zle, napínalo ma na grckanie 😉

Pipi, držkaj sa 😀

zabka
6. feb 2008

Pahu vidis priznacik... 😉

andulla
6. feb 2008

Zabka super budem ti drzat palceky. Ja verim, ze tam budu // 😀

Pipka ahojcek 🙂
Pahu musíme byt optimisticke 😉

terezicka
6. feb 2008

Pipika ahoj a oddýchni si doma 😉
Mirka super sa teším dúfam že bude pekne hore 🙂 A ozaj kedy sa chystáš na MD? Chceš robiť riadne a až 6 týždňov pred pôrodov ísť na MD?

mirka20
6. feb 2008

pipika, pa a oddychni si
pavli, jasne, ze ste tehulky 😉 ja v to verim
zabka, tak ty nas potesis 2// v piatok a andullka v sobotu. sa tesim

zaza_na
6. feb 2008

pipika, pekne si oddychni. papa 😉
zabka, tak predsa ides dnes testovat? pahu, my sme este nic nerozhodli. radsej sme ticho ale nehadzeme este flintu do zita 😉

andulla
6. feb 2008

Babulky ste zlate. Dost to pomaha. Kocenky v sobotu vam dam hned vediet vysledok, nech je aky chce. 😉

mirka20
6. feb 2008

terez, fakt este neviem, kedy pojdem na matersku. uz teraz ma pobolieva brusko, ked pridem domov po 8-9 hodinach v praci 😖 mozno ak mi skratia prac.cas, tak by som ostala do toho 31.3., lebo vtedy mi vychadza oficialny nastup na matersku

andulla
6. feb 2008

Jej mirka ako to leti. zachvilku budes drzkat uzlicek v naruci 🙂

jankabelka
6. feb 2008

Kuk som tu akurát som obedovala, takže aj vám želám dobrú chuť k obedu 😉

andulla
6. feb 2008

Dkujeme janka. Ako sa mas? 🙂

terezicka
6. feb 2008

Mirka a požiadala si o skrátenie prac. času? Lebo aspoň to by si mohla čím skôr spraviť 🙂
Ja sa idem pomaly najesť lebo mi zas začína byť zle ☹

jankabelka
6. feb 2008

Andulla, mám sa tak kadejako, už sa teším keď doberiem lieky a zistí sa čo sa vlastne deje. V robote máme šéfa z Belgicka takže je tu dusno 😒 a ty ako?

andulla
6. feb 2008

Musis Terz papkat, aby babenko bolo silne 🙂

mirka20
6. feb 2008

andulka, to ti poviem, este len teraz som si robila test a uz o chvilu idem na matersku

andulla
6. feb 2008

Ved to mirka a vychutnavaj si kazdy den s bruskom aj potom s babenkom lebo to tak neskutocne preleti, ze ano nebudes vediet ako. viem o com hovorim 🙂

Janka to mas teda naozaj dusno v praci. Verim, ze ked dopapas lieky bude vsetko ok a budes mat na teste // 🙂

Ja teraz stresujem lebo mrcha mala prist vcera a nic, tak uvidim do soboty ak by nedosli budem testovat. Uvidime ako to dopadne radsej sa nebudem na sustredit, aby nahodou nedosla 😒

mirka20
6. feb 2008

terez, ja som so sefovcami dohodnuta tak, ze kym vladzem pracujem. ale teraz, ked pridu z tej lodi lasky, tak im poviem, ze potrebujem robit kratsie, lebo uz nevladzem.
dobru chut pri obede 🙂

pahu
6. feb 2008

Babuľky, stráááášne sa mi točí hlava, nie som schopná mať otvorené oči veľmi dlho, keď ich privriem, je to lepšie ☹ A tuším idem grckať aj teraz... 😖

terezicka
6. feb 2008

Pavli nejako sa to tu rozbieha s tým grckaním 😅 Mňa teiž zas riadne napína, až mám z toho slzy v očiach 😔
Idem si už zohriať obed snáď to potom prejde

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre