Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

andulla
11. feb 2008

ahojte dievcatka 🙂
Pahu je mi to luto, ze mrcha prisla ☹
Adulina a Snoopy krasne babenka 🙂
Mne s akurat dnes snivalo, ze som kocikovala svoje aj ho drzala. Krasny pocit úprimne vam zavidim 🙂

martinkamm
11. feb 2008

snoop akurat som si pozerala albumcek kuk IP 😵 juj ako ti po tichu zavidim ten porod kiezby i nas bol taky 😅

mirka20
11. feb 2008

martinka, mozno bude este rychlejsi 😉
ahoj andulka, mrcha este nedorazila?
snoop, malicka je fakt krasnucka 🙂

martinkamm
11. feb 2008

mirka no len aby nebol taky celodnovy 😀

terezicka
11. feb 2008

Veru Andullka dúfam že mrcha ti ešte neprišla 😕
Maťka neboj ty sa možno ani nenzadáš a budeš držať svoju dcérku tiež rýchlo v náručí 😵

pahu
11. feb 2008

Ahoj Maťka 😉 Nezáviď, praj si ho a bude 😵

Ahoj Anduli, zase je to lepšie že prišla skôr akoby mala meškať, lebo by som musela oddiaľovať IUI 😉

Terez, ty si tiež brala clostilbegyt od 5.DC? A za 1.DC si považovala už aj špinenie?

martinkamm
11. feb 2008

pahu to by som este nesmela byt taky strachoput 😅

zabka
11. feb 2008

Pahu to som sa chcela aj ja opytat ako sa to vlastne pocita... ci spinenie je uz 1DC alebo az odo dna ked pride 😕 krv...

mirka20
11. feb 2008

matka, nestras 🙂
ozik, nasa malicka je otocena uz pekne hlavickou dole, tak sa tesim. lebo naposledy bola priecne, ale vraj to este nic neznamenalo. ale dnes nas pochvalil, ze mala je uz tak ako ma byt. uz len nech sa neprekruti inak 🙂
baby, ja sa uz tak tesim na tu nasu princeznu. a to nas cakaju este 3 mesiace...

zaza_na
11. feb 2008

joj, aj mne je luto, ze mrska dosla pahu, aj zabke a aj annavi dosla v ten isty den. tak aspon to vsetky spolu potiahnete a uz snad poslednykrat. aj ja musim kuknut tie vase albumiky s tymi drobcekami.
snoopy, to si mala super taky rychli porod. aj ja potisku zavidim, ale v dobrom 😉
strihanie nechtov? no dufam, ze to budem zvladat sama, lebo neviem, ako by som vydrzala, ak by mi ich mal strihat manzel. asi by ma viac steklil ako strihal 😀
no a holenie? ja si nohy holim depilatorom, tak uz teraz mi manzel musi niekedy pomahat, no a dolu - to on urcite rad s tym pomoze 😵

andulla
11. feb 2008

Teraz este neprisla, ale dnes rano som si to myslela lebo ma zacalo boliet v podbrusku teda pichat, ale nic. Ani naznak 🙂 Pahu ja viem je to lepsie ked nemas byt tehu nech ta mrcha nenatahuje, aby si mohla ist dalej 😉 Aj ja som si to povedala minuly tyzden, ze ked nemam byt tehu nech pride do nedele a nenatahuje ma alebo uz nech pride az za 9 mesiacov 😉 Uvidim v stredu ako znela nasa dohoda, dodrzim ju 🙂
martinka neboj zvladnes to aj ty. Keby som ja teraz bola tehu tiez by som mala zvlastny pocit z porodu. Ja som mala cisarsky a ziadne kontrakcie, cize budem ako prvorodicka, ale chcem to vsetko pzazit, nech viem ako dedti prichadazju na svet pri plnom vedomi aj ked to bude boliet 🙂

martinkamm
11. feb 2008

mirka moja malinka je tiez poslusne v spravnej polohe 😅 uz pomaly od zaciatku 😵 dnes sme boli pozerat jeden kocik na inzerat poslem ti link napises mi nazor 😵 i ked mame doma uz skoro 3 😀 bude to ako autopark

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

pahu
11. feb 2008

Maťka, nemyslím si že si strachoprd 😉 Dokázala si zdvihnúť hlavu a vychovávať svoje miminko napriek tomu čo sa vtedy stalo 😅 Si silná, neboj 😵

annavi
11. feb 2008

ajojte uz som tu ..som sa musela offnut..ano pahu mrchujeme spolu........

martinkamm
11. feb 2008

pahu ale porod je o niecom inom 😀

martinkamm
11. feb 2008

pozrite sa na ten lin co hovorite na ten kocik 😅

andulla
11. feb 2008

martinka je pekny. Mne sa paci 🙂

terezicka
11. feb 2008

Pavli hej brala som clostil tak ako si napísala, ale s tým špinením ti veľmi neporadím, nakoľko ja som pred mrchou nikdy nešpinila, ja som rovno začala riadne krvácať 😔 Takže toto teraz neviem ako sa má u teba počítať 😅

martinkamm
11. feb 2008

andul dnes sme ho boli i pozerat a vyzera este krajsie ako na foto a k cene je az privelmi supis a zachovaly ked teraz su strasne tie kociky podobne

ajka23
11. feb 2008

mati, je pekny, ale chybaju tam niektore zakladne udaje, mne chyba napr. po kolkych detoch je, je inak dost lacny, tak ci tam nie je nejaky hacik... 😒 vidiet na zivo je asi lepsie, ako kupovat macku vo vreci... 😉
inac, uz sa ti to krasne krati... 😵 😵 😵

mirka20
11. feb 2008

martinka, ten kocik sa mi paci 🙂 my mame tiez kombinaciu hlboky+sportovy. a to ked mate uz doma 3, tak na co vam je dalsi?
ann, ahojky. som bola v nedelu v sliaci a som na teba myslela. ty tam byvas, vsak? ale viem, ze si bola na vychode, tak som ta tam nemohla stretnut

andulla
11. feb 2008

martinaka je aj na obrazku pekny a hlavne ajcena je dobra, ved kocik je len na urcitu dobu a potom uz deturence behaju same anechcu byt vkociku, takze nevahaj ani chvilku. 🙂
Ja som mla jeden hlboky do 8 mesiacov a potom sportovy ci ako sa to hovori asi 6 mesiacov a , ked sa mi syn naucil chodit hened som kocik odstavila, aby nabral kondicku 🙂 Samozerjme som ho musela nosit aj na rukach lebonevladal, ale zachvilku zas sup po svojich 🙂 Potom ked podrastol nemal problem s dlhsim chodenim 🙂

annavi
11. feb 2008

matka aj mne sa ľúbi...kraaasny je.... 😵 😵

martinkamm
11. feb 2008

ajka ahojcek no my sme ho nazivo videli, j epo 22 detoch ale nevyzera skutocne je az prilis zachovaly ale ona osobne hovorila ze to je tym ze nedovolila detom jest v nom ani pit nic 😅

pahu
11. feb 2008

Matka, peknučký 😉

Annavi, tak a budeme merať BT tento mesiac? Ja asi áno, pretože idem na IUI, tak nech viem ovulku aj podľa BT, aj krvi aj UZV 😉

Zabka, takže u mňa sa vraj počíta 1.DC aj deň špinenia, lebo už minule som sa na to pýtala doktora kvôli liekom na IUI 😉 V stredu začínam s clostilbegytom, a pár dní na to IUI 😉

annavi
11. feb 2008

ano mirka??na SLiaci???jeej. a co ste tu robkali??

terezicka
11. feb 2008

Maťka po koľkých deťoch je ten kočík? Po 22? 😀
Ozaj inak sme sa včera s Marekom rozhodli, že k dokimu pôjdem už teraz v piatok - dúfam že nebdue mať náhodou dovču

annavi
11. feb 2008

pahu moja ja nebudem merat....nebudem sa tento mesiac este sledovat......... 😅 ale asi od aprila zacnem...uz ked budeme s drahym zabývaný a ja zvyknuta na novu robotku...tak potom sa zamerame len a len na snazilkovanie..... 😵 😵

mirka20
11. feb 2008

ann, boli sme sa len tak prejst po kupeloch. v ramci prechadzky, kedze bolo pekne 🙂

annavi
11. feb 2008

bolo krasne aj tu na SLiaci....u nas na vychode bolo 15 stupnov..... 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre