Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

mirka20
19. feb 2008

zuzka, nespala som, len som citala knihu. lezala som s vylozenymi nohami a rozmyslala o tom, ze na toto by som si vedela rychlo zvyknut 😀 a aj mala ma obstastnila par pohybmi, riadne sa hmirila v bruchu, tak bolo fajn
ahoj martinka 🙂

adulina
autor
19. feb 2008

no idem ja kade lahsie, lebo ideme papat a potom budem trochu oddychovat a mozno vybehneme von na dvadsat minut.

zuzi, vsetko bude dobre 😉

papa a drzte sa 🙂

zaza_na
19. feb 2008

papa, adu. krasny den prajem 😉
dakujem vam este raz vsetkym. co by sme my veru bez vas robili... 😵
mirka, nejdem sa s tebou hadat, ze by sa dalo na take lahko zvyknut 😀 kedy nastupujes na matersku? uz to bude aj onedlho, nie? 😉

terezicka
19. feb 2008

Adulka ahojky, daj Alexovi za nás pusinku a keď budeš mať čas tak príď 😵
Joj Mirka nerob mi chúťky na také oddychovanie, ja som dnes ako mechom praštená - nič sa mi nechce, všetko mi trvá 3x dlhšie...Zabúdam kde som si čo položila... 😅 Potrebujem si asi oddýchnuť 😅

martinkamm
19. feb 2008

ahoj zuzi celkom to ujde najhorise je to vecer a v noci ale drzime sa

nellie_
19. feb 2008

Ahoj Maťka.. 😵 😵 😵 😵 Tebe sa to už veru kráti.. 🙂 🙂

Juj, ja som sa tak najedla...bola som hrozne hladna a teraz mi je zasa ťažko....Mrcha stale nic, zeby ozaj zajtra rano mozem testnut??? 😉 😵 😵 Posledne 2 mesiace dosla nacas, tak som nemala kedy testovat....no som ja zvedava... 😅

terezicka
19. feb 2008

Nellie a BT si meriaš?

mirka20
19. feb 2008

zuz, uz cochvila. oficialne by to malo byt 31.3., ale uvidime ako postiham robotu.
terez, na to si zvykni. ja ako som tehotna strasne zabudam 🙂
nell, to by bolo super, keby zajtra vysli 2// 😉
pa adu 😵

terezicka
19. feb 2008

Mirka mi hovor o tom zabúdaní 😅 Joj už chcem ísť domov, ísť sa okúpať a potom sa len tak vyvaliť a nič nerobiť 😔

nellie_
19. feb 2008

Terez nemeriam....som lenivica leniva... 😅 😅 😅 A ja sa bojim, že by som vcucla teplomer.. 😀 😀 😀
No bola som znova na vecku (stale chodim a dobre ze lupou nekontrolujem toaletak) a vypada to ze nic...rano som mala taky slabulilinko hnedy vytok ale len na toaletaku pri utierani...tak ja neviem.. ☹
Ale ak dnes nic, zajtra rano testujem.... 😔

Terez ja mam HOSIPA aj ked nie som tehotna... 😀 😀 😀 😀

mirka20
19. feb 2008

terez, ale kupanie nie vo velmi teplej vode. to by sa v tehu nemalo
nell, to poznam. ja kym som zistila, ze som tehu, bola som kazdu chvilu na wc a kontrolovala, ci mrcha dosla 😉

zaza_na
19. feb 2008

mirka a vyberas si predtym aj dovolenku? to mas co nevidiet. ja xcem koncit uz v polke aprila.
terezka, veru. tak uz to bude s tym zabudanim. ja som na tom teraz rovnako 😀
nellie, tak drzim palceky, nech to takto ostane az do zajtra a mozme sa tesit na testovanie 🙂

nellie_
19. feb 2008

veru terez, hlavne v prvych 3 mesiacoch tehotenstva....vyvolava to potrat..tak pozor na to.. 😉

Mirka, hej? Ty si tiez tak behala...Ja uz som ako švihnutá 😀 😀 😀 Radsej nech uz ta mrcha dorazi, ked ma, lebo ma porazi... 😖

mirka20
19. feb 2008

zuz, uvidime podla toho, ako stihnem spravit robotu. ak by som to stihla skor, tak si zoberiem par dni dovolenky, ak nie, tak si budem cerpat dovolenku po skonceni materskej
nell, jasne, ze som behala. som mala pocit, ze mrcha uz uz pride, ale ona nedosla 😵

mirka20
19. feb 2008

idem opat oddychovat. papa zatial. ak by niekto odisiel,kym si oddychnem, tak pekny zvysok dna 🙂
zuzka, tebe silno drzim paste, nech to dnes dobre dopadne

zaza_na
19. feb 2008

diki mirka. papa a pekny dnik. ja sa budem poberat tak o hodinku...

andulla
19. feb 2008

Ahojte dievcatka 🙂
Zazi drzim ti palce a verim, ze to bude vsetko v poriadku 🙂
Konecne som sa vratila z rehabilky a neuverite v sobotu somtrosku mykla tou chorou nohou a roztrhla som si sval. Nestaci, ze mam operovany predny aj zadny vaz, ale este si musim natrhnut aj val. To mam, ale stastia. Dufam, ze aspon dalsi mesiac budem tehu, aby si mi to vykompenzovalo 😉

terezicka
19. feb 2008

Kočky sorry som sa odmlčala, ale kolegyňa so mnou musela pracovný aj organizačný poriadok 😅 Ale teraz budem dúfam že 15-tej len vaša 😀
Za to kúpanie viem, ja sa aj tak len sprchujem a na vodu si dávam pozor

zaza_na
19. feb 2008

terezka, ja sa od zaciatku tehu stale kupem kazdy vecer. zatial som sa asi len 4x sprchovala. ked mne je tak prijemne polezat si vo vode, nexce sa mi stat pod sprchou. ale davam si pozor, aby voda nebola horuca. manzel sa niekedy stazuje, ze je az studena 😀
ale citala som niekde, ze mamicky maju akysi vnutorny termostat v sebe a vedia odhadnut, kedy sa im voda zda moc horuca 😉
ja som sa odmlcala, lebo sme tu nieco riesili so sefom. pomaly sa poberam, tak na nas myslite a mozno sa vecer ozvem. ak nie, tak rano by som tu mala byt - z roboty alebo z domu,. podla toho, ako sa budem citit...

terezicka
19. feb 2008

Zuzka jasné že budeme na teba myslieť a neboj všetko určite dobre dopadne 🙂 Ja už večer na nete nebudem, ale zajtra budem netrpezlivo čakať na správy od teba...Držte sa

terezicka
19. feb 2008

A ostatné babenky kdeže ste? 😨

pahu
19. feb 2008

Už som tu, zase som bola v Záhorskej 😀
Terez, aspoň sa s tebou stihnem rozlúčiť 😉

Zazinka, tebe držíme palčeky 😀 😀 😀

terezicka
19. feb 2008

Pahu ty voľáko často chodíš do tej Záhorskej 😅 Aj sa stretávaš s tými "celebritami"?

terezicka
19. feb 2008

Ja tu mám od januára takú strašne aktívnu kolegyňu, mám z nej dosť 😝 A keby ste ju počuli aká je ona múdra, no moje nervy 😝 Som prenesmierne šťastná že už sa tu dlho nezdržím, lebo by ma z nej asi fakt šľahlo 🙄

terezicka
19. feb 2008

Idem tak pa zajtra

mirka20
19. feb 2008

uz som tu opat a vyspinkana. ale asi tu nikoho niet, tak idem cakat manzela, kt.je uz na ceste z prace. papa zajtra 🙂

zaza_na
19. feb 2008

no, tak sme spat.
vzali nas takmer o pol hodinu skor. doktor bol velmi seriozny a starostlivy; vysvetlil nam, o co pojde a povedal, ze vlastne riziko potratu pocas amnio je ovela vacsie ako samotne riziko, ze mimco bude chore. a tiez, keby sa teraz narodilo predcasne, mohlo by prezit, ale by to nan mohlo mat velmi zle nasledky... povedal, ze keby sme xceli dalsie amnio sa da zase spravit po 32tt a to by bolo uz aj pre mimco bezpecnejsie, ak by sa daco stalo a malo by sa narodit predcasne...
tak sme sa nakoniec rozhodli, ze to nechame tak. vsak ovela dolezitejsie pre nas je, aby sa malej nic nestalo. uz ten vysledok, ci bude chora alebo nie sa zmenit aj tak neda... 😔 tak budeme pozitivne mysliet a uvidime, co nam povedia koncom marca, ked pojdeme na dalsie sono...
tak aspon pozrel miminko na sone, pomeral zase vsetko a urobil mi aj vysetrenie sonom zo spodu a konecne mi zmerali aj krcok 😀 no ale poviem vam, bolo to teda poriadne neprijemne 😖

martinkamm
19. feb 2008

zazi neboj sa vsetko dopadne dobre!!!

mne ten moj ex zasa nedal pokoj napisal mi ako je s noovu priatelkou stastny ze vie o mne aj miminu a napriek tomu bude stat pri nom ,napisal ako sa vola ze je zo Za a neviem co vsetko a dokonca od jeho bratanca viem ze je snou uz od decembra asi takze super je mi z neho na grc!a riadny

nellie_
19. feb 2008

zazi, tak si teda dobre urobila, ze si si to nedala robit...tak teda pockajte este...ja si aj tak stale myslim, ze to bol iba plany poplach a malinka bude zdravučká.. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Martinka toho tvojho ex by som riadne nakopala.. 😠 😠 😠 😠 😠 to preco ta tak trapi a vypisuje ti take veci...boze on snad nie je normalny...nech berie ohlad na tvoj stav....nedaj sa nim rozrušiť a hlavne sa nerozčuluj, ty a malinka potrebujete hlavne klud.... 🙂

Babenky, ja uz neviem co si mam o tom mojom stave mysliet...zasa sa mi poobede pri utierani objavil naznak hnedeho hlinenu (sorry ze som nechutna) a ked som dosla domov, tak som mala pocit, ze uz vidim aj krv, ale zasa to prestalo...ak nezacne, tak rano testnem teda...som z toho uz totalne zmagorena... 😔

zaza_na
19. feb 2008

martinka, nic ine nam veru neostava len dufat, ze vsetko bude ok. vsak kolkym aj tie krvne testy vychadzaju zle a musia sa strachovat az do konca... 😒
a naco ti ten tvoj ex vobec vypisuje? co od teba este xce? nechal ta na vsetko samu, preco si mysli, ze teba bude zaujimat, co poraba? 😠
najleosie by asi bolo pre vas obe, aby ta nechal na pokoji... 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre