Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

mirka20
22. feb 2008

ja uz o chvilocku odchadzam domov. sa tak tesim. 🙂
papa v pondelok a prajem krasny vikend 😵

pahu
22. feb 2008

Aj ja som tu, ale som sa zakecala s kolegyňou 😀

zaza_na
22. feb 2008

papa irka. krasny vikend aj tebe 😉

pahu
22. feb 2008

Pa Mirka a modli sa za moju fazuľku prosím ☹ 😀

zaza_na
22. feb 2008

papa zienky. ja som tu uz ostala asi sama a vy uz vsetky vikendujete. tak sa uvidime v pondelok. padam 😉

zabka
23. feb 2008

Ahojte babenky v piatok sa mi nepodarilo sa k vam pridat, nejako som nestihala... Teplotku mam stale dole takze ten vystup teploty neznamenal ovu...vsak kuknite... http://www.fertilityfriend.com/home/1adaf0

terezicka
25. feb 2008

Dobré ránko dievčatká, vyspinkali ste sa? My sme dnes s manželom vstávali o pol 5-tej, lebo išiel do roboty 😝 Ale poobede by mal prísť domkov a zajtra teda zas budeme vstávať takto skoro 😅

jankabelka
25. feb 2008

Dobré ránko Terezka 😉
Vôbec sa mi nechcelo vstávať, lebo manžel má dovolenku celú týždeň

terezicka
25. feb 2008

Jaj Janka ahojky, to ti verím že sa ti nechcelo vstávať 😝 Mne stačí keď je manžel doma a ja mám vstávať 😅 A ty si neberieš dovolenku keď aj manžel má? 😨 A fotku si dnes povedala že pridáš

jankabelka
25. feb 2008

Chcem si zobrať dovolenku, ale asi len na piatok 😉 možno sa mi podarí aj štvrtok.
Fotku som nedoniesla

terezicka
25. feb 2008

Janka a prečo?!?!?! 😲 Veď si povedala že donesieš 😔 A dovolenku s zober, bdueš rada že môžeš byť s manželíkom doma a nemusíš ísť do robotky

jankabelka
25. feb 2008

Lebo som zabudla foták v spálni a nechcela som už manžela budiť vieš 😖 ale zajtra dúfam že už nezabudnem

terezicka
25. feb 2008

Janka tak skús nezabudnúť 😉 Lebo my sme určite všetky na teba zvedavé 😉

jankabelka
25. feb 2008

Dobručko nezabudnem 🙂
A aký ste mali víkendík?

terezicka
25. feb 2008

Januška super tak už sa teším na zajtra 🙂
Víkend bol celkom fajn, v sobotu ráno prišiel manžel domkov, boli sme na nákupe a potom on spinkal doma, ja som si na obed tiež ľahla k nemu bo som bola hotová...A včera sme tiež zaspali po obede ako mačence 😀
A ty si mala aký víkend?

mirka20
25. feb 2008

dobre ranko 🙂
my sme mali taky vseliaky vikend. v sobotu som bola v robote, radsej nepoviem do kedy. ked som prisla domov, tak som si poplakala, lebo mi ta robota prerasta cez hlavu. v noci som sa vela nevyspala, lebo mala akcnila a nepacila sa jej ani jedna poloha, kt.som zvolila na spanie a stale sa vrtela, kopala...v nedelu som bola trochu nevyspata, ale bolo celkom fajn. boli sme aj vonku, trosku sme robili okolo domu, teda janko robil, ja som sa vyhrievala na slniecku. potom som sla dnu, lebo som si doniesla robotu aj domov. vecer sme hrali scrablle ,ale nedohrali sme ho, lebo este som si potrebovala dorobit tu robotu a volala som chvilu s maminkou, kamoskou a tak. a mala cely den opat kopkala, ale to bolo v pohode, lebo som nechcela spat. a asi sa unavila, alebo ja som bola taka unavena, ze tuto noc som spala ako drevo. no ale od rana je opat hore, takze nase sidielko je urcite v brusku 😵
ozik, terezka, kamoska, s kt.som volala ma ten monitor dychu nanny a niekedy v maji-juni ho bude predavat, je este v zaruke do buduceho roka, tak ak by si ho chcela, tak by ti ho predala.

terezicka
25. feb 2008

Mirka ahojky no ale prezraď, predsa len dokedy si tu bola v sobotu? 😅 A skús porozmýšľať že aspoň jeden deň v týždni by si si vždy zobrala dovolenku, čo ty na to? Keď máš veľa roboty tak si ju zober domkov, ale tam bdueš hádam vo väčšom kľudne si ju môcť robiť 😔 A nenaháňaj sa veľmi, možno aj kvôli tomu je malá taká akčná, lebo sa jej to nemusí páčiť 😅
Za ten monitor sme sa s Marekom ešte nerozprávali, môžem sa ho spýtať uvidím čo povie. A za koľko by ho predala?

jankabelka
25. feb 2008

Ahoj Mirka 🙂
Terezka víkend bol dobručký ale aj keď som sa veľmi nevyspala

zabka
25. feb 2008

AHojte kocky...vidim ze vikendik bol rusny... Ja som na tom tak ze sa v mojom grafe uz vobec nevyznam a vyzera to tak ze ovu este ani nebola...

annavi
25. feb 2008

krasne ranecko babulky 😎

mirka20
25. feb 2008

terez, bola som tu skoro do siestej. ale prisla som az o pol deviatej, takze to nebola az tak vela. s tou dovolenkou neviem...lebo ja uz teraz vacsinou iba nahadzujem do pocitaca a taky program, ako mam v robote doma nemam. ten monitor neviem, za kolko bude predavat, ale myslim, ze tak okolo 2500,- - 3000,-. ale urcite by ste sa dohodli.

terezicka
25. feb 2008

Ahojte Žabka a Annavi 🙂
Ja som sa práve dozvedela že jedna kočka od nás zo septembroviek prišla o bábätko 😢

mirka20
25. feb 2008

ahojte zabka, annavi 🙂
terez, to ma mrzi 😔

terezicka
25. feb 2008

Mirka aj mňa, som z toho v šoku 😢 A potom je normálne že také myšlienky začnú napádať aj mňa 😔
Za ten monitor ti dám vedieť, neviem aký bude mať Marek na to názor

mirka20
25. feb 2008

terez, hlavne si nepripustaj, ze sa to moze stat aj tebe. aj ked viem, ze je to urcite tazke, aj ja som to vzdy tak brala, ze to sa moze stat aj mne, ale viem, ze to nie je spravne a pre male dobre.
ten monitor nesuri, sa dohodnite.
ozik, vcera janko malu rebeku aj vyhresil, ked vecer opat tolko kopkala a dohovaral jej, nech uz spinka, aby pekne rastla a bola zdrava

zabka
25. feb 2008

Nemyslite na take veci... skodi to malickym...
Tak Ann pripravena na odchod?

terezicka
25. feb 2008

Ok baby ja skúsim na to nemyslieť, ja sa ukľudňujem tým že mi je zle a to je dobre 😅
Ann a robíš aj nejakú párty na rozlúčku? 😀

annavi
25. feb 2008

jaaj baby som musela odbehnut..odovzdavam vsetky veci...si este ani neuvedomujem ze odchadzam 😅
zabka no este nejake veci musim poodovzdavat a uz v piatok hajde Trenčín 😀
terka ano taku malu party....kebyze som sa sa chcela rozlucit so vsetkymi tak jaaaj to by mi nestacil ani letiskovy klub 😀

zabka
25. feb 2008

NO ale vsak my sme nejake vynimky no nie? 😀

annavi
25. feb 2008

no ano zabka.....moja ved sa teskam ked dame rande ked budem v TN... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre