Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

pahu
25. feb 2008

Terez, v to dúfam 😀

terezicka
25. feb 2008

ZUzka dnes mám faširku s kašou 🙂 A to zostávam kvôli tomu piatku čo som odišla skôr a popritom som išla zbytočne do školy 😠 Mali sme tam ísť kvôli dohodnutiu sa za Bc. prácu, keď som tam prišla tak docent mal prednášku ale to sme rátali s tým že možno budeme musieť trochu počkať na neho. Ale tá ženská čo má na starosti naše stredisko nám povedala, že on si pozrel aké práce sme si vybrali, so všetkým súhlasí a že nám ich aj on zapíše do ais-u 😠 Takže úplne zbytočne som sa tam trepala 😠

zaza_na
25. feb 2008

joj terezka, to mi je luto, ze si tam nadarmo isla. ale aspon si sa tam nezdrzala moc dlho, ze? a potom si uz mala do konca dna volno 😉 a neboj, nas tu bude este dost kym budes dnes koncit, takze ti smutno nebude 🙂

pahu
25. feb 2008

Zazi, to by bolo fajn 😀 Aj som si tak v autíčku povzdychla, že dúfam, že idú k nám a drahý ma iba utvrdil, že určite 😵

Terez, takto ťa v tej tvojej škole štvú? Povedz im že si tehu a nech sa k tebe správajú slušnejšie, lebo za nimi prídu všetky koníčkarky a dáme im na frak! 😀

terezicka
25. feb 2008

Pahu 😀
Ozaj chcete vedieť názov mojej Bc. práce, teda aspoň predbežný? Lebo vraj si ho budem môcť ak tak trochu pozmeniť ak dačo

pahu
25. feb 2008

Terez tak aký je ten názov? 😀

zaza_na
25. feb 2008

jasne terez 😉

pahu
25. feb 2008

Terez 😠 Nenaťahuj nás, lebo si začneme myslieť, že to je téma : Sadomasochizmus v tehotenstve 😠

terezicka
25. feb 2008

Pahu si úplne vedľa 😀
Ja som si vybrala prácu s názvom: Význam pestúnskej starostlivosti detí pre ich vývin 😅

annavi
25. feb 2008

cauky no uz som tu

terezicka
25. feb 2008

Ann tak už máš všetko povybavované?

annavi
25. feb 2008

no ja som dobehla a vy nikde??? ☹

annavi
25. feb 2008

jaaj terka ano..uz len pár veciciek a uz som hotova... 😀

pahu
25. feb 2008

Terez, to je pekná téma, chceš s tým pomôcť? Môžem ti dať príklady zo života 😉 Na Slovensku som chodievala a aj chodievam do detských domovov, aj doma som mala jedno dievčatko na víkendík, a v Írsku detské domovy vôbec nie sú, iba Pestúnske rodiny a mám tam naj kamarátku, ktorá robí sociálnu pracovníčku práve pre deti, ktoré boli odobraté z rodín do pestúnskej starostlivosti 😀 A mňa to veeeľmi zaujíma, takže mám o tom veeeľa informácií 😉

Ahoj Annavi 😉

Ja idem akurát von, trošku sa poprechádzam a dám si niekde polievočku 😀

zaza_na
25. feb 2008

teerz, to je anozaj pekna a zaujimava tema 🙂
pahu, tak dobru chut k polievocke

terezicka
25. feb 2008

Jej Pahu to by bolo úplne super keby si mi vedela dať nejaký materiál 🙂 Ja budem len a len rada ak mi bdueš vedieť nejako pomôcť

mirka20
25. feb 2008

terez, velmi pekna tema. 🙂 ja som prave doobedovala a opat sa vrham do prace 😖

terezicka
25. feb 2008

Ďakujem dúfam že aj prácu dobre napíšem 😅
Mirka ale prosím ťa nepracuj až tak veľmi usilovne to fakt nekusíš 😅
Tehuľky ešte sa vás chcem niečo spýtať: cítim v brušku také neviem čo, bolesť to nie je, skôr by som to možno nazvala tlak 😔 Čo to môže byť? 😕

terezicka
25. feb 2008

A teraz ma tamnapr. pichlo, ale to ma zvykne to som si už všimla 😅

terezicka
25. feb 2008

Kočky teraz som sa dozvedela že o 13-tej idem robiť zápis z porady, tak keď sa stratím tak je to kvôli tomu 😅

zaza_na
25. feb 2008

terezka, neboj, tie bolesti a taky su v poho. pokial nemas nejake silne bolesti v strede bruska, alebo nejake krce, niet sa co strachovat 😉
terez, tak to pojdes uz o chvilocku. budes dlho?

terezicka
25. feb 2008

Zuzka veľké bolesti ani kŕče nemám, akurát keď sa niekedy otáčam z jednej strany na druhú tak ma zvykne dosť pichnúť 😅
Vôbec neviem koľko bude porada, ale dúfam že viac ako hodinu ani nie 🙄

pahu
25. feb 2008

Už som tu, poriadne napapkaná 😀 Vtlačila som do seba 2 kúsky pizze, ale obrovskej a zjedla som ich na lavičke v parku 😉

Aj ja mám tlaky a občas ma pichne vo vaječníku 😕 😵

pahu
25. feb 2008

No teda, tu sa asi na mňa hneváte, keď ste všetky zdrhli 😢 😔

zaza_na
25. feb 2008

ja som tu pahu 😉 terezka isla robit zapisovatelku na poradu. snad bude do hodinky spat. a mirka ma asi vela prace 😔 janka chudatko na nas nikdy nema cas 😕 a ostatne babenky neviem, kam sa podeli.
a adullka tu dnes este nebola...
mna obedik este len caka

pahu
25. feb 2008

Zazi, vďaka bohu, už som si myslela že sta ma odtiaľto vylúčili 😀 Mne sa nič nechce robiť, popíjam vodičku a čumím von oknom na stromy 😉

nellie_
25. feb 2008

Ani mne sa nic nechce...tak sa hlasim do vasho klubu.. 😎 😀 😀 😀

Pahu, to je dobry priznak, tie tlaky vo vajecnikoch.. 😉 😵 😵 😵 😵

zaza_na
25. feb 2008

pahu, len si pooddychuj. robota neutecie. ani mne sa dnes nexce - ale to mne sa takmer nikdy. a okrem toho, nejde mi jedna dolezita stranka z ktorej potrebujem report, tak ma to brzdi. zatial aspon kukam na e-bay, ze co by som mohla dalsie nakupit do vybavicky 😀

pahu
25. feb 2008

Nellie, bodaj by... V sobotu som ich cítila o niečo silnejšie, tak som ani nešla s ostatnými na diskotéku, ostala som ležkať v posteli 😉 A tá diskoška mi nechýba, to je v Hoteli Biotika v Krpáčove, tam hrávajú také hity ako Jadranka atď... 😀 Tam sme si zvykli chodiť oddýchnuť z recesie 😉

nellie_
25. feb 2008

Zuzik aj to je velmi dobra robotka...treba kompletizovať výbavičku... 😉 🙂 🙂 🙂 🙂
Nech uz su tri hodiny a vypadnem od tialto...vonku je tak krasne....pojdem asi pokočíkovať synovčeka... 😵

Som hnila jak voš pod chrastou.. 😀 😀 😀 uz sa mi nic nechce...ale ved od roboty aj kone kapú 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre