Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

terezicka
4. apr 2008

Pahu ja som si myslela že chceš odísť už teraz a nie až tak pozde 😲
Žabka neboj budeme oslavovať vo štvorici 😵

zabka
4. apr 2008

A s dzusikmi co? Alebo detske sampanske?

terezicka
4. apr 2008

Aj to detské šampanské môže byť 😀

zabka
4. apr 2008

No ja uz zachvilu frcim tak sa pomaly lucim... keby som nahodou sa tu uz neukazala... 😉 ...Pekny vikendik prajem a drzte mi teplotku... 😉 ... V pondelok uz bude vsetko jasneeeeeeeeeee....

terezicka
4. apr 2008

Žabka tak papa, pekne víkenduj a BT nech je krásne hore a ty nám v pondelok hneď spríjemníš nasledujúci týždeň super správou o dvoch // 🙂

mirka20
4. apr 2008

ahojte. tak som dozehlila dalsiu cast veciciek. teraz obedujem a potom si pojdem lazkat, boli ma trochu brusko.
pavli, mrzi ma, ze ta mrchana ta tak trapi, dufam, ze to coskoro prejde je to posledna mrcha na velmi dlhu dobu 😉

mirka20
4. apr 2008

tak som uz doobedovala a teraz ma caka postel. asi uz niektore z vas nestihnem, tak vam prajem krasny vikend, hlavne si dobre oddychnite. papa 🙂

pahu
4. apr 2008

Halóoo, babuľky, trochu mi to prešlo, takže domov nejdem tak skoro 😉

jankabelka
4. apr 2008

Babenky želám vám krásny víkend a oddýchnite si papa 😉

terezicka
4. apr 2008

Ja som sa odmlčala neviem kde mi hlava stojí, som šťastná že konečne idem domov. Som vravela Marekovi že v nedeľu by sme mohli niekde vypadnúť lebo mám dosť z tejto roboty a týchto ľudí tu 😠
Prajem všetkým krásny víkend, hlavne veľa oddychujte, papa 🙂
Mirka skúste si vybaviť so svokrom to auto ak sa bude dať, ok? 🙂

pahu
4. apr 2008

Pa Janka, Pa Terez, tak nakoniec ešte ja tu ostávam najdlhšie 😀

terezicka
4. apr 2008

Pavli ale choď už pomaly aj ty radšej domkov aby si si oddýchla keď ťa už trápi tá jedna hnusná mrchaňa 😠

pahu
4. apr 2008

Terez, už je mi fajn 😉
Keď budeš mať čas, prečítaj si môj príspevok v téme Veriace snažilky 😵 A pišni mi na to tvoj názor 😀

terezicka
4. apr 2008

Pahu asi to bude až v pondelok, len mi to pripomeň dobre?

pahu
4. apr 2008

Jasnačka, čauko 😀

zabka
4. apr 2008

Ty si este v robote pahu???????? 😠

pahu
4. apr 2008

Už miznem, pa... Pekný víkend 😀

zaza_na
4. apr 2008

babenky, ja uz balim na dnes. nemala som na vas ani cas, lebo som odovzdavala svoju pracu kolegovi...
pekny vikend prajem! 😀 😵

zabka
5. apr 2008

Ahojky takze zatial teplotka hore... http://www.fertilityfriend.com/home/1adaf0

vejinka
5. apr 2008

zabka...to vyzera velmi dooobre budem drzat vsetkych desat 😉

zabka
5. apr 2008

Dakujem.. 😉

zabka
6. apr 2008

Tak dnes iba /.... 😢

terezicka
7. apr 2008

Dobré ránko 🙂
Žabka a dnes je BT aká? 😅

jankabelka
7. apr 2008

Dobré ránko 😉
Ahoj Terezka aký bol víkendík?
Zabka a čo dnes aká je teplotka?

terezicka
7. apr 2008

Jani ahojky, no víkend celkom ušiel - v sobotu som bola v škole a prišla som domov celá zničená, bolela ma hlava, proste bolo mi dosť na figu...Včera som do školy nešla, vykašlala som sa na to a bola som pekne doma s Marekom, boli sme blahoželať sesternici a večer o 18-tej sme sa rozhodli že sa ideme von prejsť a tá prechádzka mi padla úplne super 😉
A ty si mala aký víkendík?Chcelo sa ti dnes? Lebo mne vôbec, ale v piatok plánujem neprísť tak aspoň to ma teší 😀

jankabelka
7. apr 2008

Víkend bol fajn, len veľmi rýchlo ubehol a túto noc som veľmi zle spala tak som akási oťapená a najradšej by som hajala 😉

zabka
7. apr 2008

Pekne ranko baby, tak mrcha zatial neprisla .. http://www.fertilityfriend.com/home/1adaf0

terezicka
7. apr 2008

Janka ja by som si doma tiež nas5 ľahla k manželovi do postele 😖 A keď som videla ako sa jemu dobre spinká tak by som pekne vedela spinkať aj ja vedľa neho 😀
Žabka ale tá BT ešte nie je až tak veľmi nízko, ešte by to nemuselo byť všetko stratené 😨 A máš nejaké príznaky alebo niečo podobné?

zabka
7. apr 2008

Od vcera ma bolia strasne prsia, a inak ani nic moc, caste cikanie moze byt sposobene aj prichodom mrchy... A brucho ma ani neboli len sem tam taky tlak... To je vse.

snoopy
7. apr 2008

ránko.....žabka silno držíme palčeky 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre