Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

mirka20
25. apr 2008

ahoj pavli. je tu tichucko 😵 pozerala som tvoj graf, zatial sa to drzi, dufam, ze to vydrzi pekne hore

jankabelka
25. apr 2008

Ahojte ja som už aj po obede tak vám prajem dobrú chuť 😉

mirka20
25. apr 2008

dnes je tu nejak tichucko.idem poumyvat dlazku a potom sa trochu vyvali. krasny vikend plny oddychu. papa 😵

pahu
25. apr 2008

Pa a pekný víkend babuľky 😉

jankabelka
25. apr 2008

Želám vám krásny slnečný víkend plný oddychu 😅

jankabelka
28. apr 2008

Dobré ránko kočky, ako sa máte po víkende?

terezicka
28. apr 2008

Dobré ránko už som tu aj ja, ale vôbec sa mi nechcelo prísť a od rána iba rozmýšľam čo spravím aby som zajtra nemusela do roboty 😲

zabka
28. apr 2008

Dobre ranko prajem, tak ovu bola tak ako som myslela teda citila... Ale teraz sa mi asi zasekol teplomer... 😅
http://www.fertilityfriend.com/home/1adaf0

pahu
28. apr 2008

Dobré ránko 😉
Terez, ty vymýšľačka 😀
Janka, ako budeš mať dnes čas? 😨
Zabka, ale teplomer sa ti zastavil na realtívne dobrej teplotke 😀

No a toto som ja...: http://www.fertilityfriend.com/home/1b173c... Grafík dobre vyzerá, ale posledné 2 dni mám také špinenie keď idem na WC na papieri, s krvavými fúzikmi.. Pred mrchou mávam klasický hnedastý výtok 2-3 dni.... 😨 ☹

terezicka
28. apr 2008

Ahojky Žabka a Pahu 🙂
Ale už som si vymyslela program na zajtra, treba mi ísť k zubárovi na preventívnu prehliadku len ešte tam zavolám či zajtra robí, ale dúfam že áno...

pahu
28. apr 2008

erez, dobre si si to vymyslela 😀 Potom aj mne budeš vymýšľať, oki? 😉 Ja som v piatok išla do kuchynského štúdia a tým že mám problémy so sekretárkou a riaditeľom, tak som im povedala, že idem do Záhorskej 😉 Ale to som musela... 😵 🤐 😵 A viem že klamať sa nesmie... 😨 🤐 😕 😵

zabka
28. apr 2008

No veru mas pekny grafik, aj s poklesom... 😉 ... Inak takto skoro som ovu este nemala, myslite ze by to mohlo byt tym ze treti mesiac pijem do ovu alchimelku a tento mesiac od zaciatku papam aj calibrum... 😨

terezicka
28. apr 2008

Žabka aj vitamínky spravia svoje, takže to môže byť aj tým 🙂 Ale hlavne nech sa spojí ten správny materiál v tvojom brušku 😵
Pahu to si akú erez myslela? 😀 Ja ti vymyslím čo len chceš 😀 Ale aj mi to dobre padne, lebo manžel príde akurát zajtra doobedu z nočnej, on si pôjde doma pospať a ja sa budem zatiaľ učiť na piatok - -vraj sa máme na čo tešiť, lebo tá učka dáva iba D a E a polovicu triedy zvykne vyhodiť 😲

mirka20
28. apr 2008

dobre ranko vsetkym 😵
ja som mala vcera zlu nedelu. v kuse som mala tvrde brusko a malicka sa skoro vobec nehybala, tak som mala velky strach. ale potom vecer si to vynahradila, tak som sa tesila, ze je asi opat vsetko ok. ale poviem vam, nebolo mi vobec vsetko jedno. dnes idem do poradne na jedenastu, tak som zvedava, ako sme na tom. a od dnes o dva tyzdne mame termin, tak sa teskam 😵

pahu
28. apr 2008

Mirka 😀 Mysláím si, že krpček sa chcel vyspať pred večerným tancovaním 😀 Neboj bude v poriadku 😉
erezka, teda Terezka 😉 Jasnačka, že som myslela na teba 😵

Zabka, podľa mňa to môže byť bylinkami a to by bolo supiš, keby sa ti predĺžila aj poovulačná fáza 😀

pahu
28. apr 2008

http://www.ehd.org/resources_bpd_illustrated.ph...
babuľky, toto je super stránka, je tam ukázaný vývoj embrijka od počatia 😀 MYslím, že sa Vám to bude páčiť 😵

mirka20
28. apr 2008

pavli, asi oddychovala pred vecernym tancovanim lets dance 😀 ale cely den som bola uplne nesvoja a strasne som chcela, aby uz bol pondelok a sla som do poradne, kde by mi doktor povedal, ze je vsetko ok. to su uz teraz asi take predporodne stresy alebo co. a vcera som sa stretla aj so susedou,kt. rodila asi 2 tyzdne dozadu, tak mi hovorila co a jak. no poviem vam, mala to velmi tazke. az som zacala mat trochu vacsi strach, ale potom som si povedala, ze ved to nemusi kazdy tak rodit. mne odtecie doma plodova voda, trochu si este polezkam, oholim sa, napapam, zoberieme tasky a pojdeme smer porodnica. potom ma pozrie doktor, povie, ze som otvorena na 5 cm, pichnu mi epi, 2-3krat zatlacim a rebeka bude vonku. toto je moj plan, dufam ,ze vyjde 😵

pahu
28. apr 2008

Mirka, presne tak... Mne kolegyňa, ktorá už 2 krát rodila povedala, že je to hlavne o strese u každej ženy.. Čím viac si v strese, tým ťažšie sa ti rodí, lebo si stiahnutá 😉 Takže nádych výdych a potom už Rebeku iba vyprdneš 😉

terezicka
28. apr 2008

Pahu som rada že si myslela mňa 😀
Mirka ahojky, moja zlatá nebojkaj určite budeš mať taký pôrod ako si si ho teraz opísala 🙂 Prajem ti to 🙂
Ozaj vo štvrtok som vm chcela napísať že mi Kila odpísala, ale vždy ma vyhodilo z MK 😠 Tak napísala toto: "Ahoj! Mám mliečka viac než dosť, máme za sebou prvé očkovanie, len malá má nádchu, tak sa teraz dosť trápime. Inak malá je veľmi krásna, sme do nej zaľúbení. Mne je stále do plaču od dojatia ale aj preto že sa obviňujem kvôli tej nádche. Ty už vieš čo budete mať? Mirka ešte neporodila? Nikto nie je tehu?"
Tak toľko mi napísala, ja som jej tiež podala aktuálne info o nás všetkých tu 🙂
Ozaj Mirka ak chceš vedieť čo budem mať ja s Marekom, tak si musíš vybaviť s ním že to musí chcieť vedieť aj on. Lebo povedal že on na sone povie dr nech nám to nehovorí 😲

pahu
28. apr 2008

Terez, to vážne? Marek nechce vedieť čo to bude? Tak mu odkazujem, že ti idem nakúpiť všetko ružové a ak to bude chlapec, bude mať smolu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

A Kiluške odkazujem, že ja budem čoskoro tehu, už mám schválenú žiadosť na IVF, takže moje telo sa zľakne všetkých tých injekcií a otehotnie raz dva 😀

mirka20
28. apr 2008

terez, no, ak to naozaj nechcete vediet, tak si pockam do septembra. mozno dovtedy si to rozmyslite a aj tak to budete chciet vediet. teda v to dufam 😉
idem sa dat do poriadku, lebo idem do tej poradne. zatial papa. ozik, za posledny tyzden som schudla kilo, tak sa asi porod blizi 😵

zabka
28. apr 2008

No ja si tiez myslim ze to moze byt z tych byliniek pahu a tu poovulacnu fazu som uz minule mala dlhu... 😀

terezicka
28. apr 2008

Pahu veru vážne to myslím že Marek to nechce vedieť 🙂 Obidvom nám je jedno čo budeme mať, na tom nám vôbec nezáleží - neuprednostňujeme ani chlapca ani dievčatko... Ja som ale nerozhodná, raz si poviem že vydržím, na druhý deň už chcem vedieť čo to bude...Ale v nejakej téme tu som čítala ako jedna napísala, že skutočných prekvapení je v živote veľmi málo...A preto oni nechceli vedieť čo budú mať aby to bolo naozaj skutočné prekvapenie 😵 Tá veta sa mi veľmi páčila, tak som aj ja začala rozmýšľam že skúsim vydržať...Ale ak ja vydržím do pôrodu tak potom si zaslúžim cenu za neviem čo, lebo ja som vždy strašne zvedavá 😀
Mirka no teda ty to máš ozaj už za pár 😅 A keď už aj chudneš 🙂 To aby som si nakúpila suroviny na francúzske zemiaky 😀

pahu
28. apr 2008

Mirka, tak veľa šťatsia, potom sa nám sem ozvi 😉
Zabka, tak supiš, tak už len počkať či sa ti tá poovulačná fáza nepredĺži na 9 mesiacov 😀

terezicka
28. apr 2008

Pahu ty máš samé dobré nápady, Žabke sa predĺži poovulačná fáza na 9 mesiacov a tebe samozrejme tiež 🙂
Už som objednaná zajtra k zubárovi, idem tam hneď ráno na 8 a do roboty teda zajtra nejdem 😀 😀 😀 Ale som nepovedala do telefónu že som tehu, poviem zajtra osobne 😕
A dnes idem poobede so sestrou kúpiť si nejaké tričká a samozrejme aj Marekovi niečo kúpim aby nepovedal že myslím len na seba 😲

pahu
28. apr 2008

Terez 😀 No, však si videla môj grafík.. Je peknučký, ale to špinenie... Strašne ma to štve. Peťko chce aby som zaššla za doktorom, ale ja chcem ešte poščkať,mamina moja keď bola tehu, tak špinila až do 3.mesiaca... Takže ja som dnes 25.DC, takže ak nepríde z tohoto špinenia mrchado piatku, tak to začnem riešiť... 😉 Ale myslím, že skôr príde ako nepríde... 😒

terezicka
28. apr 2008

Pahu ty naša večná optimistka skús byť optimistka aj teraz a veriť že mrcha nedorazí 🙂 Ja ti to fakt veľmi prajem 🙂

pahu
28. apr 2008

Terez, ja viem že som tu, keď Vám napíšem optimistka, ale doma s drahým som skôr pesimistka a psychicky pripravená na IVF... 😖

No a tebe dáme medajlu ak fakt vydržíš sž do pôrodu nevedieť, čo to vaše miminko bude 😀

terezicka
28. apr 2008

Pahu tak kvôli tej medaile od teba to vydržím 😀 A neboj na každého raz príde a teraz je rad už na tebe a na splnení tvojho sna 🙂

jankabelka
28. apr 2008

Ahojte tak ja som už aj po obede a vám prajem dobrú chuť 😉
Mirka už sa ti to teda veľmi kráti 😉
Terezka veru na medailu od Pahu sa ti oplatí čakať 😅
Pahu a ten tvoj sen sa už k tebe približuje 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre