Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

zabka
30. apr 2008

NO veru Nellie, ja tento mesiac ani nejako nemam cas na to mysliet, za 2tyzdne sa vydavam takze mam hlavu uplne niekde inde, a meriam len preto ze ma to bavi, kedze vstavam v rovnaku hodinu nerobi mi to problem... 😉

terezicka
30. apr 2008

Veru baby tá 20 mi tam krásne svieti, už mám vlastne skoro polku tehotenstva za sebou 🙂 Ani sa mi tomu nechce veriť 😕 Maličké je dobré, pekne kopkáme, niekedy silnejšie niekedy slabšie...Ale hlavne že kopkáme 🙂

adulina
autor
30. apr 2008

Ahojte kočulky 😀
Terez no super, ta 20tka je fakt dobrá, ja si tiez spominam na 20tku bola v septembri 😉
A malické nech poriadne kopká kolko vládze 😉 pockaj ked bude vacsie, to budú kopance 😉

terezicka
30. apr 2008

Adulka ahojky 🙂 Ako sa má ALex? Inak podľa fotiek bude z neho riadny chlapisko 🙂
Ja som rada že malé kopká a teším sa aj na tie ďalšie silnejšie kopance, hlavne sa teším že aj Marek ich bude cítiť 😵 A včera sme zas preberali našu dilemu v menách 😅 Sa niekedy zhodneme a už si myslím že sme úplne rozhodnutí a potom zrazu nie sme 😲

terezicka
30. apr 2008

Adulka mám pocit že sa Alex viac podobá na teba 🙂 Teda súdim pdoľa tej tvojej fotky čo tam máš kde ti vidno do tváre 🙂

nellie_
30. apr 2008

Žabka, jéj ake krásne starosti, že sa vydávaš - to je krásne....juj, ja som tiez pred rokom prave bola v predsvadobnom zhone, ale bolo to krásne... 😉 🙂 😵

adulina
autor
30. apr 2008

Terez, no neviem, kazdy hovori inak, ale to je jedno, on sa mení stale, jeden tyzden sa podoba viac na tata a druhy na mna 😀 😀 😀 ale aspon vidno ze je nas 😉
no uz sme zase hore, tie jeho polhodinky tak rychlo prejdu 😅 😕 , ale zatial neprotestuje, na nieco sa zakukal

inac pridala som foto, Terez Ty si ich uz aj kukla, ze 😉

terezicka
30. apr 2008

Adulka veru kukla som si foto hneď 🙂 Ja sa tiež chystám niečo pridať, ale už to pridávam 2 týždne a stále nič 😀 😲 😅 Ale v pondelok sa mi to snáď už podarí, aj bruško odfotíme 🙂

nellie_
30. apr 2008

jéj Alex je aky krásnučký smejko...krásne babenko.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

adulina
autor
30. apr 2008

No veru, ja aspon ked mam cas tak fotky pokukam a Ty tam stale nemas nove brusko 😕
a Kilka co? Nedala zatial foto, ze? Nevies ako sa majú?

No my ideme na buduci tyzden na ockovanie, tak som zvedava ako to zvladneme, ideme ho dat zaockovat aj proti rotavirusu (hnacka) ale chvalabohu to je na lyzicku, no len aby to nevygrckal 😅

zabka
30. apr 2008

No a ešte krajsie by bolo zistenie ze som tehu na svadbe... 😉 Ale nejako teraz neni casu na to mysliet ci hej ci nie... Necham sa prekvapit, ale aspon ma tesi ze mrchu mat na svadbe nebudem ma prist tyzden pred takze som rada... 😉

adulina
autor
30. apr 2008

Nelie, kazdy sa pýta, ze co mu robím, ze sa tak skerí, ale on sa vacsinou stale skerí ak ho nebolí brusko alebo si kecá o 100-300, niekedy ma také ukecané dni, ze celý den brble 😀

adulina
autor
30. apr 2008

no tak uz sa mu samemu nepaci zatial pa a drzte sa 😉

terezicka
30. apr 2008

Žabka svadba je veru krásna vec, hlavne si ju potom užite na 100% ja som si tú našu riadne užívala a mám na ňu krásne spomienky 🙂 Najlepšie bolo keď ma chceli unášať o 23:45 a o polnoci sme mali začať vykrúcanku 😀 Vtedy aj naša DJ-ka robila poriadku, manžel poslal kamaráta za mnou aby ma nedal 😀 Celý ten deň bol krásny a vlastne to všetko trvá dodnes 😵

zabka
30. apr 2008

No to ano, ved ja sa aj tesim.... 😉

nellie_
30. apr 2008

Mne nas svadobny den presiel velmi rychlo.... 😅 ani som si nestacila uvedomovat, ze co sa vlastne deje....ale najkrajsie na tom bolo ked ma drahy prvy krat zbadal, lebo on absolutne nemal ani sajn, ze aky budem mat uces alebo saty a to bolo take krasne....to sa mi velmi pacilo a aj to, ze som bola raz v zivote uplny stredobod pozornosti... 😀 😀 😀 😀

Zabka, aj mas nejaky pripravny albumček na mojej svadbe? 😉

zabka
30. apr 2008

Nellie na to sa tesim aj ja ze ake oci vyvali... hihihi.... Nie nemam tam ziadny album akosi sa mi nechcelo vytvarat ale mozno este nieco tam hodim.... 😉

terezicka
30. apr 2008

Nellie tak to už hej byť stredobod pozornosti 🙂 To sa páčilo aj mne 🙂

pahu
30. apr 2008

Ahojte babuľky, mám koniec mesiaca, viac robotky než zvyčajne, takže nebudem mať na Vás toľko času. BT mi opäť klesla a aj som zase ráno krvácala, takže včerajšie krvácanie budem považovať za 1.DC nech si viem nastaviť lieky na IUI 😉
Ináč ako sa máte?
Adu, mrkla som sa ti na Alexa... Je taký úžasný, strašne by som ho už chcela vidieť... 😢 Ale cca o 2 týždne sa sťahujeme - robota do záhorskej a pomedzi to nebudem mať týždeň sekretárku, ide do nemocnice a ešte aj vybavujeme všetky veci okolo nášho bytu... Takže tak, cmuk zatiaľ 😀

Nellie, ako motyka? Ešte nestrieľa? Mňa teda ešte netrafila 😀

nellie_
30. apr 2008

Ahoj Pahu, veru este nestriela, uvidime o mesiac...dufam ze uz riadne na mna číha a zameriava ma.. 😀 😀 😀 😀 😀 jak riadna snajperka... 😀 😀 😀 😀
A nie len mna, nas všetky otitulovane ako snž... 😉 🙂 😎

terezicka
30. apr 2008

Pahu ale zas sa nemusíš prepracovať v tej robote 😝

mirka20
30. apr 2008

dobre ranko vsetkym 😵
idem si precitat, co ste tu popisali

terezicka
30. apr 2008

Mirka ahojky 🙂 Ešte si 2v1? 🙂

mirka20
30. apr 2008

tak som vas docitala 😵
terez, ano stale 2v1 a ani sa nechystam dnes na zmenu stavu. dobre som si pospinkala, zatial nic neboli, takze ja na dnes neplanujem vyjazd do lc 😀
ste tu rozoberali svadbu. my sme mali 12.5., takze takto pred rokom sme v riadnom predsvadobnom obdobi a bolo to krasne. a aj svadobny den bol krasny. juuj, este by som si to zopakovala 😵 byt stredobodom pozornosti bolo krasne.
adu, maly je taky rozkosny. smejo jeden 😅
zabka, peknucke grafiky. mozno na tej svadbe nebudes mat mrchu a ani tyzden pred nou 😉

terezicka
30. apr 2008

Mirka ja len aby som vedela kedy sa mám chystať do nemocky na návštevu 🙂 A kedy si naplánovať robiť tie francúzske zemiaky 😀

nellie_
30. apr 2008

Ahoj Mirka 🙂
Jej Terezka aky servis, ze francuzske zemiaky do pôrodnice..to sa mi paci.. 😀 😀 😀 😀 Vcera ste videli v telke maleho Anety Pariškovej? Krasny chlapček...zasa ma maternica bolela ked som ho videla.. 😀 😀 😀 😀

mirka20
30. apr 2008

terez, neboj, urcite ti dam vediet, ze uz mozes zacat pripravovat zemiaciky 😉
nell, idem kuknut toho malickeho, som na neho zvedava

pahu
30. apr 2008

Pracujem, ale čítam 😀

terezicka
30. apr 2008

Nellie mi máme Joj-ku zlú takže som ho nevidela, ale neva...To moje bábo bude aj tak určite krajšie 😀
Mirka ok tak čakám 😀
Pahu ale pracuj opatrne 😀

mirka20
30. apr 2008

tak som videla maleho docekala. je zlaty 😵
idem pripravovat obed, lebo manzel sa pride naobedovat domov, robit mi chvilu spolocnost, tak aby mal aj co papat. ozvem sa potom 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre