Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

mirka20
18. jan 2008

marse, tak ty si jeden z tych prikladov, ze to neplati na 100%, lebo podla tohto mala byt vikinka chlapcek a toto druhe bude tiez chlapcek 🙂

marse
18. jan 2008

tak to by nebolo zle ak by to bol chlap 🙂 a tebe to vyslo?

mirka20
18. jan 2008

marse, mne to vyslo, aj mojim aj manzelovym rodicom. dost vela ludom to vyjde, ale su aj taky, u kt.to vychadza na 50%.

pipika
18. jan 2008

Dakujem baby,ste zlate 🙂
Mirka 12/80, 03/81

zaza_na
18. jan 2008

janka, ja pochadzam z Oravy. nasi byvaju v Namestove. neviem, ci to poznas 😉
jasne, ze by sme sa mohli stretnut. len este neviem, ci zo zaciatku nebudeme na juhu, kym sa nepostavi dom 😒

terezicka
18. jan 2008

Pipika tiež ti prajem všetko najlepšie k meninkám hlavne zdravé dieťatko do bruška 😵
Zuzi už ste riadne rozhodnutí pre stavanie

mirka20
18. jan 2008

pipika, do 12/2008 by to malo byt dievcatko a potom od 12/2008 do 3/2009 chlapcek 🙂

pipika
18. jan 2008

dakujem Terez 🙂

jankabelka
18. jan 2008

Zuzka áno poznám to tam, takže na juhu sa budete vyhrievať. A stavať domček vám bude firma?

pipika
18. jan 2008

Mirka ani nevies ako si ma potesila.Strasne chcem dievcatko.Dakujem 🙂 🙂

zaza_na
18. jan 2008

hej terezka. uz naisto. uz sme kupili aj pozemok.
janka, ja sa tam nebudem vyhrievat, ja sa tam budem riadne potit, ak bude take leto ako minuly rok. ja neznasam horucavy... 😅
este nevieme, kto bude stavat. problem mame najst architekta... 😔

jankabelka
18. jan 2008

Aha Zuzi tak môžem sa popýtať 😉

terezicka
18. jan 2008

Zuzka ak sa môžem opýtať koľko ste platili za pozemok? Lebo my tiež veľmi rozmýšľame a chceli by sme vedieť ako idú ceny aj inde nielen tu pri nás, lebo nie sme úplne presvedčení že by sme chceli bývať len tu blízko

mirka20
18. jan 2008

pipika, som rada, ze som ta potesila, ale neber to uplne 100% 🙂

jankabelka
18. jan 2008

ozaj kočky čo plánujete na víkend?

zaza_na
18. jan 2008

janka, my by sme xceli pasivny dom. a to nema s tym vela architektov skusenost... vacsina z tych, co s tym uz robili su v blave 😠

terezicka
18. jan 2008

Janka ja plánujem zabíjať samotu nudou 😠 Marek odišiel dnes ráno do roboty a keby som mala aspoň školu cez víkend tak by sa aj celkom tešila. Ale nemám a zas budúci víkend keď je doma, tak v sobotu mám prednášku aj nejaké školenie a ešte aj v nedeľu máme školu ale my máme ísť vtedy na oslavu takže sa mi to vôbec nehodí 😠 Ale už som upozornila Mareka že určite budem riadne nerváčiť cez víkend nech je pripravený 😠
Ale aspoň vy si spravte pekný víkend a uživajte si ho 🙂

mirka20
18. jan 2008

janka, v sobotu oddychujem a v nedelu pracujem 😝

zaza_na
18. jan 2008

no terezka, to je taka skoda, ze to nevyslo naopak... 😔
dufam, ze aj napriek tomu budes mat pekny vikend... a do skoly musis ist, ze? neda sa, ze jeden den nepojdes...

jankabelka
18. jan 2008

Môj manžel má veľkú hotovosť, takže musí byť stále na telefóne takže, budeme domka a uvidíme koľko krát ho budú volať do práce, a zajtra budem upratovať a v nedeľu dúfam oddychovať

terezicka
18. jan 2008

Zuzi no v sobotu pôjdem riadne na celý deň, ale v nedeľu začíname o 9-tej a ja mu hneď poviem že o 12-tej musím odísť na oslavu 🙂 Myslím že s ním sa bude dať aj nejako dohodnúť, len horšie je to že hodnotenie za ten predmet má byť hneď po prednáške 😅 Ale isto viem o jednej spolužiačke že nebude môcť prísť lebo bude v Rakúsku a minulý týždeň ďalšie vraveli že nemajú ani žiadne spoje v nedeľu 😝 Tak možno keď uvidí poloprázdnu triedu tak sa rozhodne sám od seba to skôr ukončiť 😀 😅 😝

mirka20
18. jan 2008

terez, to ma mrzi, ze je marek v robote akurat ked ty nemas skolu.ja som chcela ist aj zajtra do roboty, ale ked som sa dozvedela, ze svokor pride az v sobotu vecer, tak ostavam doma, aby nebol janko sam a do roboty pojdem az v nedelu.

terezicka
18. jan 2008

Mirka a nemôžeš si zobrať prácu radšej domov a tam niečo spraviť? Aby si nemusela chodiť do roboty 😅

zaza_na
18. jan 2008

terezka, tak to by mohol tu nedelu nakoniec aj zrusit... aj tak tam takmer nik nebude... 😲

mirka20
18. jan 2008

terez, nie, lebo to musim nahadzovat do pc. ale cez obed pojdem normaĺne domov a potom sa opat vratim na chvilocku

terezicka
18. jan 2008

Zuzka no neviem či to zruší skôr ale asi keď nás uvidí tak možno sa na niečom aj dohodneme 😅
Mirka ale prosím sľúb mi že nebudeš veľmi dlho v robote a budeš pomedzi robotu si robiť aj prestávky a oddychovať, dobre?

mirka20
18. jan 2008

terez, slubujem 😉

terezicka
18. jan 2008

OK Mirka dohodnuté 🙂

terezicka
18. jan 2008

Jej baby mám aspoň jeden svetlý bod pre ktorý sa mi oplatí tešiť sa na nedeľu: Marek si vybavil voľno na pondelok aj utorok, takže v nedeľu večer príde domkov a bude ho viezť kolega tak bude doma ešte skôr ako keby išiel autobusom 😵

pahu
18. jan 2008

Ahojte 😀

My ideme po robotke na vikend lyzovat do Stefanovej, to je pri Vratnej, ale prsi tam, takze neviem neviem 😉

Hlasenie!: Mrcha je tu a v plnej parade... ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre