Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

terezicka
22. jan 2008

Annavi ja som tu len som robila 3v1 a kus som kecala s kolegyňou na chodbe - využívam príležitosť že tu nie je riaditeľ 😀

annavi
22. jan 2008

ja niesom ani hladna...zacinam byt nervna pred cestouá 😒 to ja vzdy takto......ale potom to po piatich kilometroch upadne.....

terezicka
22. jan 2008

Jani ja som už pizzu napchala do seba 😅
Annavi a načo ideš do KE? Na návštevu či služobne?

annavi
22. jan 2008

terka idem zajtra na to vysetrenie s tym mojim nezbednym hluchym uskom...tak sa aj bojim trociku.......... ☹

pahu
22. jan 2008

Annavi neboj, aj ja ma jedno usko nahluchle 😉

Uz som napspat, napapkana a ospala 😀 Idem si dat kavicku, este som dnes ziadnu nemala, snazim sa to obmedzit kedze doobeda toho vela nenajem a nevypijem, tak som si dala zavazok, ze az po pani a minimalne 0,5 litra tekutin 😀

mirka20
22. jan 2008

ja sa moc ospravedlnujem, ze vas zanedbavam 😔
prave obedujem a aspon teraz sa snazim trochu vypnut, lebo vobec neviem, kde mi hlava stoji 😖 uz mam vsetkeho plne zuby. uz aby bol piatok a isla som domov

annavi
22. jan 2008

pahu aj ty mas nahluchle usko???
no ja uz dva roky takto bojujem...a zajtra ma caka vysetrenie ciev..teda mag. rezonancia...no snad tam nic nenajdu.......bojim bojim...ale idem s kamoskou......ta ma vzdy podrzala.......tak dufam ze vsetko vyjde na vybornu....... 😉
som akurat dopila kavu ale som uplne grogy...a ked si predstavim tu cestu do Ke..no snad nezaspim za volantom........

jankabelka
22. jan 2008

Mirka dobrú chuť, chcela som sa opýtať či si neuvažovala že pôjdeš skôr na materskú?

annavi
22. jan 2008

mirka moja...musis sa setrit kvoli malej..... 😵

pahu
22. jan 2008

Mirka choď na matersku, oddychnes si 😉

mirka20
22. jan 2008

ani neviete, ako by som sa rada hned teraz zdvihla a sla na matersku. ale....do kelu aj s robotou 😖 keby ma aspon tie krize neboleli. normalne by som si poplakala, nejaka som rozcitlivena 😔

terezicka
22. jan 2008

Annavi a ak s amôžem spýtať ty aj nepočuješ na to jendo uško? Alebo teda počuješ naň nejako slabšie? 😕 Lebo u nás v rodine je to tiež také nejaké, moja mamina začína hluchnúť ☹ A mne sa niekedy tiež stáva že vôbec nerozumiem čo iní vravia ☹
Pahu ale mala by si zmeniť aj stravovacie návyky, lebo ako tehuľka potrebuješ správne jedávať 🙂 A ja som absolútny zástanca toho, že raňajky sú najdôležitejšie jedlo dňa!!!
Mirka a ty skús poľaviť trochu, musíš sa viac šetriť 🙂
Baby dneska je ten môj manžel nejaký milý na mňa - normálne mi volá sám od seba, teraz sa mi aj ponúkol že príde pre mňa lebo že už dávno nebol 😲 Ale som sa ho pýtala že či niečo vyviedol, tak mi povedal že uvidím doma 😅 😝 Ale možno si robí srandu lebo aj ja som už po 2x tak riadne oklamala - ale v rámci srandy samozrejme 😀

jankabelka
22. jan 2008

Mirka a na pláne máš kedy ísť na materskú?
Terezka súhlasím s tebou raňajky sú veľmi dôležité 😉

mirka20
22. jan 2008

terez, nikdy nevies, mozno fakt nieco vyviedol 😉 ale v dobrom

annavi
22. jan 2008

terka moja..ja som z nicoho nic stratila sluch pred dvomi rokmi....dva roky zistovali aka je pricina..a zistili po roku a pol ze asi niejaka cievka je bud upchata al. ja neviem...tak a preto mi to neprekrvuje tak ako ma a preto pocujem v lavom usku len sum....akoby som bola pri mori.......no ale uz sa mi to ovela ovela zlepsilo..ja som mala aj zavraty...ale uz klop klop....len ten šum tam este je.....tak zajtra idem rano o siedmej na tu mag. rezonanciu..jaaj baby ci sa bojim..len aby tam nic nenasli..... ☹

annavi
22. jan 2008

ja ranajky tiez musim....je to zaklad pre mna....i ked tie tri styri kilka ktore som cez vianoce nabrala som behom tyzdna hned stratila....stresy z prace...... 😒

mirka20
22. jan 2008

janka, to este netusim. ale podla terminu porodu mi to vychadza na 31.3, alebo 2 tyzdne predtym.

terezicka
22. jan 2008

Annavi keď počúvaš druhých ľudí tak veľmi je to rozdiel že počuješ iba na jedno uško?
Mirka no veď som veľmi zvedavá čo nájdem doma 😅 A možno nič zlé, iba dobré 🙂 Ale keď príde pre mňa tak pôjdeme potom do cukrárne na koláčik, už dávno som chcela ísť no nikdy nebol na to nejako čas ale dneska bude 😉 A ak chceš Mirka tak ja k tebe prídem a trošku ti pomôžem s robotkou aspoň to čo viem 😵

maxii
22. jan 2008

ahojte baby, cez vikend som mala ovulku, podla teploty aj podla testu, a snazili sme sa kazdy den....a dnes je mi dost zle od zaludka, aj ked som hladna aj ked nieco zjem, a som totalne malatna, myslite si zev pripade ze sa zadarilo to mozem citit tak skoro?? alebo zeby nejaka viroza???

terezicka
22. jan 2008

Maxii ahojky no možné je všetko, veď vieš že každá sme iná 🙂 A myslím že nikde nie je napísané že to nemôžeš v prípade úspechu cítiť už tak skoro 🙂 Ale veď uvidíš, ak ti bude viac dní po sebe takto tak myslím že môžeš začať kupovať tehu test... 😵
Annavi ja som cez sviatky asi tiež trochu pribrala, teda aspoň ja to na sebe trochu cítim 😅

maxii
22. jan 2008

diki Terez....ked mne to pride sialene....ja sa len bojim aby na mna nesla nejaka choroba 😖

jankabelka
22. jan 2008

Mirka tak to je akurát to obdobie kedy máte najviac robotky a nemôže ťa niekto zastúpiť?

mirka20
22. jan 2008

terez, cakam ta 😉
maxii, podla mna je to este dost skoro na priznaky

maxii
22. jan 2008

Miri, ja viem...to je nemozne....to asi len haluzim 😅

pahu
22. jan 2008

Maxii, ja si myslím že to ešte zrejme nebudú príznaky tehu, skôr možno si z toho v strese či sa to podarilo alebo nie a z toho sa ti stiahol žalúdoček 😉 Ale samozrejme držím palčeky, aby Vám to vyšlo 😀

Terez však ja viem o tých raňajkách! Ale vieš ako som sa polepšila? Už 2-3 mesiace mám každý deň chlebík na raňajky ale zjesť som schopná ho až okolo 10,00... Ani kávu už na lačno nepijem,... 😵 A snažím sa obedovať aj polievočku a papkať pomaličky... 🤐

Annavi neboj sa vyšetrenia, odhalia príčinu, nasadia liečbu a potom budeš počuť aj to, čo by si najradšej nepočukla 😀

pahu
22. jan 2008

PIPI! Fcielkafcielka z temy Priebeh IUI v roznych centrach má v sobotu 3.IUI 😉 To v tom nebudete same 😉

terezicka
22. jan 2008

Pahu tak som rada že aspoň v niečom si urobila pokrok 🙂 Ale skús tie raňajky ešte posunúť aby si ich jedla ešte skôr 🙂

pahu
22. jan 2008

Terez, keď ja strašne rada spinkám, takže doma raňajky nestíham a v robotke na to zabudnem... ☹ Ale sľubujem, že sa budem snažiť 😉 Skúsim už od zajtra 😀

mirka20
22. jan 2008

janka, ja od 1.2. odovzdavam agendu kolegyni, kt.ma bude zastupovat, ja uz nebudem robit dph-cky, "len" pripravovat podklady pre danove priznanie. ale budem robit, len kym budem vladat, takze mozno to vsetko ani nestihnem, ale vobec ma to netrapi 😵

terezicka
22. jan 2008

Pavli ja to robím tak že doma si pripravím raňajky do roboty a keď o pol 8 zasadne vedenie na poradu tak ja sa vtedy naraňajkujem 🙂 A keď som veľmi hladná a neviem vydržať tak sa najem aj skôr 😀 Ale budem sa tešiť ak sa skúsiš polepšiť 🙂 A o koľkej moja zlatá vstávaš?
Mirka ty sa už netráp čo stihneš a čo nie, hlavne nepracuj ako drak to teraz fakt nemusíš

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre