Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

mirka20
31. jan 2008

vidis terez, brokolica je zdrava 🙂

zabka
31. jan 2008

Ahojte dievcata 😉 ..pahu grafik vyzera dobre ovu bola, dufam ze uspesna... 😵

pahu
31. jan 2008

Ďakujem 😉
Mihi, áno, stále mám tú šikulku a keďže sa u nás zvyšovali platy, podľa mňa ju nevyštvem 😒 Nevadí, každý deň ju trochu sprdnem čo urobila zle a buď sa zmobilizuje, alebo sa bude mať u mňa veeľmi zle 😵

Nech nezabudenem, o 11,45 mám byť u Dr., dohodnem sa s ním na ďalšej IUI 😉

Grafík, vlastne máte pravdu, ale dlhšie som nemerala, tak som z toho vypadla 😀 A krvička, môže byť aj ovulka aj snažilkovanie 😀 😕 😀

Janka a ako sa cítiš? Aj cítiš že s tebou niečo nie je v poriadku, alebop si na to prišla náhodne? 😨

mihanka
31. jan 2008

ahoj zabka 😉
brokolicu papat papat... 😀

pahu
31. jan 2008

Ahoj Zabka 😀
Tarez, ja si robím brokolicu s varenými zemiačkami, alebo ju povar, pomixuj, urob omáčku ako špenátik a zo zemiačkami na tanieriku ti bude určite chutiť 😉

mirka20
31. jan 2008

pavli, ved mi ta do merania rychlo zaskolime 😀

zabka
31. jan 2008

Mnam ale mi robite chute dala by som si veru.... 😉

terezicka
31. jan 2008

Pahu tak z toho receptu na brokolicu čo si napísala nemám rada vôbec nič 😅

marse
31. jan 2008

terezka aka krasna 7 ti tam svieti sa nemozem vynadivat je to uzasne 😵 😵

mirka tebe ten kratky uces pristane som pozerala si taka sik 😉

aj ja som bola vcera po veeeeeeeeeelmi dlhej dobe u kadernicky som tam sedela tri hodky ale stalo to zato 😀

mihanka
31. jan 2008

ja najcastejsie robim brokolicu s cestovinami a smotanovym besamelom 😝

mirka20
31. jan 2008

terez, tak si vyber nejaku inu zeleninu, ale hlavne jej papaj vela
marse, dakujem 🙂 ja som tiez pozerala tvoj album a tie dlhocizne tvoje vlasky a normalne ti ich zavidim. inak ako sa mas? fazulka poslucha?

mihanka
31. jan 2008

ja sa s vami lucim, prajem vam krasny den... papa 😉

pahu
31. jan 2008

Mihi, mňam, aj to robievame, ale môj manžel, on robí naj naj naj cestovinky, takže do toho sa mu vôbec nepletiem 😀
Ahoj Marse, aj ja som mrkla do tvojho albumu 😵 A so sestričkou sa doooosť podobáte 😉

marse
31. jan 2008

mirka dakujem poslucha betar jeden, uz kopkame o 106 🙂 12.2 ideme na 4D uzv tak som zvedava ci nam prezradia pohlavie 🙂 tie moje vlasy su niekedy fajn ale na noc si ich musim zaplietat do vrkoca bo sa raz na nich obesim 😅

a vy ako? Rebeka poslucha??

marse
31. jan 2008

Pahu fakt??? lebo si prvy clovek co mi to povedal, kazdy hovori ze na pohlad sme maximalne odlisne 😅

zaza_na
31. jan 2008

dobre ranko. ste sa ted rozpisali 😀
janka, tak dufam, ze ti zapal uz co najskor prejde... aj povedal doktor, ako moze uskodit, ak sa u teba bude drzat moc dlho? 😕
pahu, drzim palce u doktora 🙂
terezka, zeleninka je mnam. ja mam najradsej, ked sa len tak nachvilu povari a papa sa ako priloha k jedlu. a polievocky zeleninove tiez nemas rada? 😲

pahu
31. jan 2008

Pa Mihi 😉

pahu
31. jan 2008

Marse fakt? A kam sa pozerajú? 😵 : rovnaké pery, spodná väčšia, vrchná užšia, rovnaký noštek, tvar očí, akurát vlasy ste si rozlíšili 😵

Zazi ahojky 🙂 Ďakujem, idem sa s ním iba dohodnúť, takže pohodička 😅 😵

Dnes by k nám mala zavítať aj Adu, hneď ako sa vráti z ultrazvuku 😀 Dúfam že do pôrodu ešte vydrží aspoň do zajtra 🤐 😎

marse
31. jan 2008

pahu tak to je tak od prirody ja som sa narodila ako tmavovlaska a ona je odjakziva blondina, ale zevraj je tato rovnaky 😀

mirka20
31. jan 2008

marse, rebeka je zlata, obcas riadne vyvadza, ale je to super ju takto citit.
ahoj zuzka 🙂
pavli, v to dufam aj ja, ze este to potiahne tych par hodin 🙂
mihan, papa

zabka
31. jan 2008

Marse to tvoje vlasy su take dlhe?Ti to pristane.. 😉

marse
31. jan 2008

mirka verim ti ja som tiez natesena ked citim ako male kopka jedna radost ale len to strasne cele tehu leti ty uz 26tt ja 19tt boze zachvilu budes kricat na porodnej sale 😀

zabka dakujem veeeelmi pekne 😅

scarlette
31. jan 2008

marse ahoj, ako sa mate? som ta tu nahodou zazrela 🙂

mirka20
31. jan 2008

marse, ja som si to vcera tak uvedomila a aj mi trochu slzicky vybehli, co som bola tak trochu smutna, ze uz kolko je za nami a ja si to poriadne ani neuvedomujem. a mala som aj trochu vycitky, ze mozno nerobim dost pre to, aby bolo malickej co najlepsie. ze vela pracujem, sa stresujem... 😔

zaza_na
31. jan 2008

mirka, nerob si vycitky. ono to proste tak starsne rychlo leti. vidis, ja som uz v polke a ked si to tak uvedomim, vobec sa mi to nezda... neda sa robit presne vsetko to, co sme si planovali. mna to tiez niekedy napadne, ze ci si to uzivam dost naplno a robim vsetko tak, ako by som mala a ako som xcela...

terezicka
31. jan 2008

Kočky sorry ale asi vás budem trošku zanedbávam, je koniec mesiaca a každý sem nosí faktúry a objednávky a je umenie to roztriediť 😝

marse
31. jan 2008

scarlette ahojcek, dakujem uz sa mame dobre klop klop , babo pocuva a vsetko ide ako ma, zatial 🙂

mirka to nie, taketo myslienky mat nemozes, robis vela, spravne sa stravujes, chodis na prehliadky a pracujes preto ze jej cches zabezpecit vsetko najlepsie ked pride v maji na svet 😵

moja a co povies ked budes cakat druhe? ze ho zanedbavas koli rebeke? to nemozes tak brat

pahu
31. jan 2008

Mirka,... Však potom budeš mať ďalšie mimi, neboj, užiješ si to, hlavne keď už budeš potom doma na materskej 😀

Marse, podobáte sa, vyzerá to na rovnakého tata 😉

marse
31. jan 2008

pahu to mi odlahlo 😀

scarlette
31. jan 2008

marse drzim palceky a som strasne rada ze je vsetko ok, ti tak trosku aj zavidim 🙂 ale v dobrom, uz by sme chceli tiez cakat ale kym k tomu dojde ☹ dufame ze koncom roka by to bolo realne 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre