Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

terezicka
5. feb 2008

My sme včera boli s Marekom v Tescu a tiež by som najradšej už kúpila nejaké vecičky 😅 Ale ešte sa chcem udržať na uzde, aspoň do konca 4 mesiaca a potom sa asi rozbehnem 😝
Ozaj kočky poraďte mi, papám calibrum babyplan ale už mám v balení asi iba 3 tabletky. Mám si ešte kúpiť ďalšie balenie alebo nie? 😕 Okrem toho papám aj kyselinu listovú 🙂
Jaj a včera som si kúpila ten krém proti striám 🙂 A lekárnička bola dobrá, lebo jej vravím že si prosím krém elasti-q a ona na to jaj že to je ten na strie však? A potom sa opravila teda že proti striám 😀

zabka
5. feb 2008

No presne a teraz sme natom rovnako..... s neocakavanymi mrchami 😵

andulla
5. feb 2008

To cakanie Zabka je neskutocné. Najprv nádej potom stres a u mna nasleduje aspon doteraz sklamanie a takto stále dookola ☹

mirka20
5. feb 2008

terez, uz sa tesim, ked pridete a poukazujem ti vsetko, lebo moj janko sa tak z toho nevytesuje a ja to nemam komu ukazovat. iba co nakupime v prievidzi, tak ukazem nasim. a ten termin plati. len dajte vediet, kedy vam to vyhovuje
zuzka, ja to praktizujem v sprche. trochu si ich pootacam a tak. kedze su dost citlive, nie je to az take prijemne, ale co nespravim pre bekinku 😵

zabka
5. feb 2008

Uz to skonci, neboj.... 🙂 ....Tak by som si isla nachvilu schrupnut.... 😔

zaza_na
5. feb 2008

terezka, ale ked bude nieco velmi krasnucke, tak len kup 😵
ja som prve mesiace uzivala len kuyselinu listovu. a ten babyplan je teda do konca tretieho mesiaca, ze? tak to si este mozes potom jeden kupit. kolko je tabletiek v jednom baleni?
veru zabka a andullka, vy to mate narovnako. to by bolo super, keby ste obidve ten isty den cikali na palicky a nasli // 😵

andulla
5. feb 2008

Verím ja som dnes spala do 10.00 hod, al eprebrala som sa ráno okolo 8,00 a bola by som spala aj dlhsie, ale bola som zvedavá na Evitku ako dopadla. 🙂 Takze ja som teraz vyspaná.

terezicka
5. feb 2008

Mirka neboj ja sa budem isto tešiť a Marek bude prevracať oči 😀 Ja už viem teraz Marekov rozpis služieb tak sa môžme aspoň predbežne dohodnúť teraz 😅
A čo tie vitamíny?

andulla
5. feb 2008

Zazka to by bolo super keby nám to vyslo 🙂

zabka
5. feb 2008

To ti zaaavidim.... ja som vstavala o 5.30 😖 .... Ale hlavne ze o hodinku uz idem domov aspon ze tak....

andulla
5. feb 2008

Aspon to. Ja som na PN, takze co iné by som aj robila. V podstate mám na vsetko cas, tak sa aspon vyspím. Len za chvílku musím ist navarit polievku a trochu tu upratat lebo prídem po obede kamoska s malým a potom mamina, ktorá mi donesie vypísané vychádzky na PN lebo doma je to uz k nevydrzaniu 😒

zabka
5. feb 2008

A kedy spravime to stretko ze by sme sa stretli aj my s Vami... 😵 😵

terezicka
5. feb 2008

Zuzi v jednom balení je myslím 30 tabliet, tak teda jedno ešte predsa len kúpim 🙂
Kočky to tu bude super oslava keď sa to podarí vycikať v jeden deň toľkokrát dve // 😀
Zuzi ja by som kúpila len musím byť sama, lebo Marek by mi teraz isto nedovolil 😝

zabka
5. feb 2008

Terez to je ako pekny sen.... 😉
Andul kedy budes testovat?

andulla
5. feb 2008

To más prevdu Teraz mega oslava, ze? 🙂

Kocenky ja sa s vami na chvílu rozlúcim. Musím varit a uprata lebo príde mamina, ale vecer urcite nakuknem. Pá 🙂

mirka20
5. feb 2008

terez, tak tie vitaminy si podla mna este teraz kup, lebo je zima a aby si uzivala nejake vitaminiky. teda ber ich aj s kyselinou listovou. a ked vies, kedy mozte prist, tak mi daj vediet, lebo mi sme vacsinou doma a prisposobime sa.
ozik, minule sme sa bavili o brokolici. na aky sposob ju robite? vcera som kupila 2 baliky mrazenej a chcem nieco z nej spravit, ale nieco ine ako robievam. tak za kazdy recept budem povdacna.

jankabelka
5. feb 2008

kuk babule čo preberáte? ozaj kyselina listová je ako výživový doplnok že?

zabka
5. feb 2008

Ved aj v calibrume je kysel.listova nie? To sa musi brat este zvlast?

terezicka
5. feb 2008

No Mirka ja ti s brokolicou určite neporadím, lebo my ju nerobíme a ani nejeme 😝 Marek ide 20.2. do roboty, príde 23.2. ráno a 24-tého v nedeľu je doma tak možno vtedy, lebo potom v pondelok zas ide do roboty a príde 27. a to neviem dokedy bude potom doma 😖
Andullka príjemné varenie 🙂
Tie vitamíny ma napadlo že bratrancova snúbenica mi nejaké doniesla tak pozriem tie doma, viem isto že to neni calibrum ale myslím že sú to vitamíny do 3 mesiaca tehu tak možno budem papať tie a nemusím kupovať keď máme doma 😕

mirka20
5. feb 2008

pa andulka 🙂
terez, ani janko velmi nechcel kupovat vecicky popredu, ale som si vydupala, ze kupim ked budeme vediet, co to je. tak som 31.12. nakupovala vecicky, ale len 2-3 kusy. dovtedy som kupila len nanny

zabka
5. feb 2008

Prave prispievam moj 1000-ci príspevok... 😎 😎

terezicka
5. feb 2008

Žabka pekne slušný výkon 😀
Jani myslím že je to tak ako si napísala 🙂
Joj ja sa tu už hrozne nudím, najradšej by som šla domov nemám ani čo robiť 😅
Mirka ja asi niečo kúpim ale keď budem sama 😝

mirka20
5. feb 2008

terez, ak chcete, mozte prist uz aj 19.2. aj s foteckou malickeho drobca. alebo aj v tu nedelu. my sa prisposobime 🙂

zabka
5. feb 2008

No samozrejme na tie vase vykony este nemam ale malickost potesi.... 😀
Veru ja uz nastastie za hodinku pojdem ale tiez by som sla uz teraz.... 😅

zaza_na
5. feb 2008

papa andullka a prijemne varenie 😉
terezka, ale vsak ako dlho ste sa uz na toto tesili? tak sa len vytesujte a kupit uz nieco mozes, ked sa ti velmi zapaci 😵
mirka, ani ja ti asi neporadim. s cestovinami je brokolica dobra. nejako ich spolu zapiect... a so syrom a kyslou smotanou a mozno aj trosku sunky do toho alebo slaninky 😝

terezicka
5. feb 2008

Mirka ok uvidím ako sa dohodnem s Marekom 🙂 A ty vieš v prípade utorka odísť aj skôr z roboty alebo ani veľmi nie?
Zuzka hej máš pravdu ale ja to na jednej strane beriem, ja ho chápem.... Aj moja starká keď sme jej to povedali, tak hneď nám povedala aby sme ešte teraz určite nič nekupovali že až potom neskoršie 😝

zaza_na
5. feb 2008

no ved hej terezka, ale potom nemusia mat az take pekne a budes len kupovat narychlo, aby bolo dost 😉 vsak nebudes este kupovat celu vybavicku, len keby ti nieco velmi padlo do oka. ale casu veru mas este stale dost. to je pravda 😵

terezicka
5. feb 2008

Kočky takýto štýl kočíka budeme mať, hlboký klasický, len farba bude zelená, rúčka sa dá upraviť podľa veľkosti, kolesá sú super do každého počasie:
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...
Tento som sem dala len pre orientáciu ako asi bude vyzerať ten náš 🙂

zabka
5. feb 2008

Aj ja uz chcem nieco kupovat.... Inak ja som kamaratke kupovala taku supravicku zelenu pre novorodeniatko, ale zial som sa k nej nedostala az neskor tak som musela kupovat uz nieco vacsie a ta supravicka mi ostala... Este nie som ani tehu a uz jednu vec mam 😅

zaza_na
5. feb 2008

terezka, ten kocik vyzera velmi pekne. urcite aj ten vas bude krasny 😉 a roztiahla si nam stranku. tak uz nie som jedina, co to robieva 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre