Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

pipika
15. feb 2008

Pahu skor zamyslena 😀
Dnes idem ku kadernicke,zajtra sa dam odfotit a potom pridam foto,ok?

pipika
15. feb 2008

Zazi, 26.2. idem na konzultaciu a potom sa uvidi.Podla mna nas caka ivf.

zaza_na
15. feb 2008

pahu, kukla som. no ma veru malicky nostek 😉 a pozeram, ze ty si bola krasna nevesta 😵

nellie_
15. feb 2008

No veru, Pahu, to je iný mini nošťúrik...Vidiš Zazi... 😉 🙂 🙂

Pipika, no ja som ani nevedela co ten clostyl je a ani to, ze treba chodit na folikulometriu, az ked som si nasla na tejto stranek forum liecba clostylom som na to prisla a to uz som vtedy akurat dobrala druhe balenie....no neva, nabuduce jej poviem nech mi to spravi....Mozno preto mi ju nerobila, ze ona mi vlastne clostyl dala vtedy iba na 2 mesiace, aby sa mi po 7 rokoch brania HAK spustila ovulka....

pahu
15. feb 2008

Zazi a vidíš, je v poriadku... 😉 Ináč, asi by som aj ja išla na amniocentézu, aby som 100% vedela čo môžem očakávať.. Naozaj je rozhodnutie na Vás, ale keď je Váš pocit taký že to chcete, tak sa nedajte nikým prehovoriť.. Aby ste neboli v strese celú polovicu tehotenstva.. Ale stále verím tomu, že budete mať dievčatko s chutným malilinkým noštekom 😀

mirka20
15. feb 2008

aj tak je to divne, ze sa musime doktorom o vsetko prosit a sami od seba nic nepovedia. aby si clovek vsetko sam nastudoval a oni potom k tomu povedia ano ci nie 😒
pavli, mas peknu maminku a ten nostek ma taky normalny, len trosku mensi
pipika, mozno prave to ivf bude uspesne a dopomoze k fazulke

pahu
15. feb 2008

Pipi si tu? 😨

nellie_
15. feb 2008

Mirka, presne si to vystihla...ja toto tiez nechapem..ved oni by to mali mat nastudovane a nie, aby sme si my pacietky zistovali, ze aky je spravny postup a doprosvali sa im....och fakt ma to vytáča.. 😠 a zaroven je to smutne... ☹

pipika
15. feb 2008

Mirka treba si doma napisat co sa chceme spytat aby sme na nic nezabudli.Kam sme sa dostali. 😠
Bojim sa toho IVF,hlavne tych davok hormonov.Manzel sa uz teraz boji,lebo ma on bude pychat,ja by som to nedokazala. ☹

pipika
15. feb 2008

Pahu som,som 🙂

mirka20
15. feb 2008

pipika, zvladnete to a prinesie to to najkrajsie ovocie 😉
a k tomu pisaniu mas pravdu. len vsetko si musis nastudovat najprv sama a potom sa az mozes pytat. clovek aby si spravil rychlokurz mediciny 😠

pahu
15. feb 2008

Pipi a to by si nemohla chodiť na pohotovosť? 😉 Jedna injekcia denne? 😕 Ráno? Večer? 😨

pipika
15. feb 2008

Pahu,myslim,ze dve injekcie denne,neviem presne.Svagrina je lekarka,ona by ma pychala,ale byva trocha dalej.Problem je v tom,ze mam fobiu na ihly.Je to smiesne,ale je to tak.Prave preto by som nesla na pohotovost,aby ma tam nejaka cudzia zena pychla.

zaza_na
15. feb 2008

tak uz som sa objednala na utorok. skor sa nedalo. a na vysledky sa caka 5 pracovnych dni... to budu teda stresujuce 2 tyzdne ☹ ale nejako to vydrzime...
a terezka ako? je dnes na konrole ci ju uz ma za sebou?

pahu
15. feb 2008

Zazi, prestaň 😠 Miminku tým nepomôžeš, iba ublížiš,,... Tak ak je to možné, majte čo najkľudnejší víkendík, a myslite pozitívne, oki? My sme tu s tebou, tak Vás budeme strážiť. 😀

nellie_
15. feb 2008

Pipika presne viem ako sa citis s tymi ihlami....ja mam tiež traumu z toho pregnylu...a najviac sa obavam, ze u nas v dedine je vlastne moja zenska iba v utorok a piatok...a ked mi vyjde ten 10-ty den kedy si musim pichat pregnyl mimo toho dna musim ist bud k obvodacke alebo za niekym kto mi ho pichne...ale u obchodacky su vzdy vsetky dedinske klebetnice a hrozne prostoreka sestricka ze urcite by pred nimi povedala co mi ide pichnut...a potom by cela dedina klebetila ze som neplodna.... ☹ ☹

Zazi, nebojkaj, urcite to dobre dopadne....ale viem ze to bude pre Vás ťažké čakanie na výsledky.... 😔 😔

zaza_na
15. feb 2008

dakujem, posnazime sa mysliet pozitivne. vsak nic ine nam uz neostava 😉
nellie, to ti nezavidim. to je riadne blbe. a neda sa niekde inde ist? a lekarske tajomntvo sa akoze nestahuje aj na sestricky? 😠 to tak u manzela po dedine vytrubila jedna, ze cakame, ked som potrebovala surne zajst u nich za lekarom. som myslela, ze ma porazi... 😠

andulla
15. feb 2008

Ahojte babulky 🙂 Ste teda sikulky tolko ste toho popisali 🙂
Mrcha dorazila dnes rano, takze opet tonevyslo ☹ Musim sa nejako nakopnut na to, ze neva ide sa dalej, ael stale sa mi tlacia slzy do oci ☹

mirka20
15. feb 2008

zuz, terez uz ma navstevu dokiho za sebou. malicke pekne podrastlo, srdiecko mu bije tak ako ma a uz jej dal doki aj tehu knizku. a termin porodu ma stanoveny na 26.9.

andulla
15. feb 2008

Gratulujem terezicka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zaza_na
15. feb 2008

andullka, ahoj. to mi je luto. ale na druhej strane som rada, ze ta uz dlhsie netrapi a konecne dosla... 😔
verim, ze na buduci mesiac uz nedojde 😵
diki za infosky mirka; som rada, ze terezka aj s malym su v poriadku a pekne rastu 🙂

andulla
15. feb 2008

Zazi dakujem 😵

pipika
15. feb 2008

Nelli aj u nas v dedine su zdravotne sestry,ale nepotrebujem aby o mne cela dedina hovorila,tak radsej nech ma pychne bojazlivy manzel. 🙂

pahu
15. feb 2008

Pipi, no ja dúfam, že mňa drahý pichať nebude musieť 😀 Ja sa teda ihiel nebojím, ale myslím že jemu sú dosť nepríjemné 😀

Anduli ahoj, no konečne dorazila a začína sa ďalší mesiac snažilkovania 😉 Neboj, čoskoro sa aj my dočkáme, oki? 😵

Babuľky, už 2.deň mi tá moja kamoška nedvíha telefón a ani mi neodpovedala na sms-ky. Neviem či sa náhodou niečo nestalo ☹ Ale asi skôr nejaké zlé správy a nevie sa s tým vysporiadať 😢

andulla
15. feb 2008

Dik Pahu, snad mozno mi to niekedy vyjde 😒 Vam urcite o tom ani nepochybujem 🙂

mirka20
15. feb 2008

pavli, urcite je to to, ze sa s tym vsetkym nevie vysporiadat a potrebuje byt sama
andulka, aspon ti nemuseli pichnut vyvolavacku, to je to dobre 😉 a uvidis, buduci mesiac bude lepsi a uspesnejsi 😉

andulla
15. feb 2008

Dakuejem mirka. Vim, ze to prejde. Taketo depky mam vzdy tak 2 dni ked mrcha dorazi a potom sa zas ukludnim. 😒

pahu
15. feb 2008

Tak som nevydržala a zavolala som jej maminke 😢 Hneď mi povedala že Danielka nie je v poriadku, non-stop plače, ... Včera zobrali na Valentína za manželíkom do nemocnice aj malinkého Olivera... Stále myslia iba na to najhoršie, tak sa snažím im dávať aj príklady keď je liečba úspešná, alebo minimálne natoľko úspešná, že ten človek žije aj naďalej, aj keď už s obmedzeniami... 🤐

zaza_na
15. feb 2008

pahu, pravdu povediac sa jej necudujem... je to strasna tragedia a maju to teda naozaj tazke... 😔 😢 to chce cas... dufam a drzim im palce, aby sa to nakoniec vyvinulo co najlepsie 😔

mirka20
15. feb 2008

vobec mi nesiel konik 😠
pavli, spravila si dobre, ze si zistila, co je s nou. ale ako napisala zuzka, musi to byt pre nu nesmierne tazke a chce to cas. ono aj ked je dobre, ze vedia, ze je niekto s nimi, aj tak sa s tym musia vyrovnat sami 😔 zivot je pes

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre