Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

nellie_
21. feb 2008

ale ved si nepribrala zatial vela..to moja svagrinka co rodila v januari meria okolo 155 cm a pribrala 25 kg...ta teda riadne jedla...v kuse nieco zula..teraz jej to uz ide pomalicky dole, tie nabrate kilečka.. 😎

Ja si myslim, ze tiez riadne priberiem, ked budem tehu.. 🙂 ale neva, tesim sa na to....

terezicka
21. feb 2008

Už som s5 kočky, vybavili sme všetko a ateraz len čakať kedy odbije 16:30 a môžem ísť domov 😅 Dúfam že aspoň riaditeľ čím skôr odíde 😝

nellie_
21. feb 2008

Dneska si ako dlho Terez...a ved ty aj skoro rano chodievas....
Ja za 10 minutiek padam... 😀 😎 😉

Tak nadnes sa s vami lúčim....ahojte zajtra.. 😉 🙂

mirka20
21. feb 2008

nell, aj ja som si myslela, ze priberiem neviem kolko, ale zatial sa mi ten prirastok hmotnosti paci, ze to nie je az tak vela
papa zajtra.
terez, neboj. mozno tu budem s tebou do tej 16.30, lebo mam toho dnes este dost

zaza_na
21. feb 2008

uz som s5 aj ja. nellie papa! ale uz si asi aj tak prec... 😉
mirka a kolko si teda zatial pribrala? ja asi 5 kileciek 🙂

terezicka
21. feb 2008

Nellie ahojky a papa zajtra 🙂
Mirka mne sa zdá že riaditeľ sa už pomaly aj balí, čo by som bola veľmi rada 😅 Dúfam že fakt čím skôr vypadne a mne to potom rýchlejšie prejde 😕

mirka20
21. feb 2008

zuz, ja zatial 6 kil
terez, potom budes pisat do dennika? 😉

terezicka
21. feb 2008

Jej super už riaditeľ odišiel 😀 Mirka idem si ešte teraz porobiť súrnu poštu, chcem si keď som tu sama vytlačiť poznámky do školy a uvidím ako budem stíhať

mirka20
21. feb 2008

terez, mas este hodinku casu, tak klud.
ja som sa prave dozvedela, ze sesterku poziadal jej priatel o ruku, takze bude svadba 🙂 hura, normalne my zdvihli naladu. sa tak tesim. teda dufam, ze nas aj pozvu na tu svadbu.

terezicka
21. feb 2008

Mirka super tak pôjdete na svadbu aj s Rebekou 🙂 My ideme v auguste na svadbu a ja tam už budem trsať s riadnym brušiskom 😀

mirka20
21. feb 2008

terez, len si budes musiet davat pozor na to, aby si male nevytriasla 😉
my uz budeme mat bekinku pri sebe, tak bude dobre. budeme moct trsat, kolko nam bude hrdlo racit 😵

terezicka
21. feb 2008

Mirka no veď to ako sa ja budem vládať hýbať s takým sudom 😀 V najhoršom ak ja nebudem môcť tancovať tak ani Marek nebude a bude musieť pri mne pekne poslušne sedkať 😀 Ale to bude trest pre oboch lebo mi tancujeme veľmi radi 🙂

mirka20
21. feb 2008

terez, ale to bude kvoli vasej fazulke a urcite sa kvoli nej obetujete 😉

zaza_na
21. feb 2008

jej mirka, tebe sa zdvihla nalada 😉 a kedy bude svadba? uz vedia, ci este nie?
terezka, tak to budes veru mat len tak-tak na doraz. ale nevadi, ak si nezatancujete. mimci si v brusku urcite zatancuje a vy sa budete tesit 😀

terezicka
21. feb 2008

Tak poštu som už dorobila, teraz si idem tlačiť moje poznámky 😀
Ale ja dúfam že sa nám podarí aj zatancovať si, lebo to by nebolo ono určite 😖 Mirka a never tomu že sa Marek obetuje kvôli drobcovi, už teraz mi vraví ako ho mrzí že ja nebudem môcť tancovať, ale že on bude aj za mňa 😲

mirka20
21. feb 2008

zuz, termin este nevieme. to mi len ocino volal, ze volal s jej maminkou a ze mu povedala, ze ju v pondelok poziadal o ruku. ale myslim, ze maj uz nestihnut, tak to bude neskor a to my uz budeme mat aj rebeku, tak ak nas pozvu, tak ide aj ona.
terez, ale ved marek je uz teraz z tvojho tehu uplne na makko, tak pockaj, ked budes mat brusko a povies, ze nevladzes, tak nech ostane s tebou sediet. on sa rad obetuje 😉

terezicka
21. feb 2008

Mirka no veď uvidíme, potom ti poviem ako sme dopadli 😀
Už som si vytlačila poznámky, ešte si ich dám do albumu a už som úplne vaša 🙂 Nejako rýchlo ide teraz ten čas, veď o chvíľu už odchádzam

mirka20
21. feb 2008

vidis, terez, ja som ti to hovorila, ze to prejde rychlo 😉

terezicka
21. feb 2008

Mirka veru hej len ja som si myslela že to bude trvať trošku dlhšie a nie 😀 Už o 14 minút odchádzam 😀 A kolega čo má službu mi povedal že ma odvezie do mesta, tak aspoň nebudem musieť ísť pešo
Ty budeš ešte dokedy v robote? 😕

zabka
21. feb 2008

Ahojte dnes som sa k vam ani nedostala... Co mi bolo velmi luto... Myslela som na Vas.. A Pavlinke drzim palce, tentokrat to uz vyjde verim tomu... 😉

mirka20
21. feb 2008

asi uz len chvilu, lebo ma zacina pobolievat brucho, zle sa mi sedi 😝

zaza_na
21. feb 2008

veru terezka, co nevidiet ides domov 😉 a zajtra tu prides na ako dlho?
ahoj zabka/ co si mala vela prace?

terezicka
21. feb 2008

Zuzi zajtra tu budem tak asi do 13-tej, možno o pár minút dlhšie 🙂
Žabka ahojky a oddychuješ keď už máš to voľno?
Mirka tak sa len pekne pobaľ a šupito domkov 🙂

mirka20
21. feb 2008

rozkaz sefe. uz len sekundu a balim sa 😉

terezicka
21. feb 2008

Mňa teraz napadlo že v marci alebo v apríli nám vrátia dane či čo to je, tak aspoň bude začo kúpiť komodu pre malé 😅 A včera sme boli s Marekom pozerať obkladačky do kúpelne, aj sme si asi vybrali len nemali toľko...No ale tá suma na tú našu mini kúpelňu bola hrozná - cca 5000,-SK 😅

mirka20
21. feb 2008

terez, no pekne. to je ina palka 😲

terezicka
21. feb 2008

Mirka ani mi nevrav, mňa skoro šľahlo keď sme to zrátali 😝
Dobre kočky idem sa baliť aj ja, tak papa zajtra

mirka20
21. feb 2008

papa terez 😵
ja este chvilu a tiez padam

mirka20
21. feb 2008

tak konecne odchadzam. ahojte zajtra 🙂

zaza_na
21. feb 2008

papa babenky! 😉 ja este necelu hodinku

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre