Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

annavi
26. feb 2008

terka samoška ze ti pomozem... 😉
no v praci nie.....to sa neda.........ale v jednom utulnom prijemnom malinkom podniku.. 😀 ved nas bude len devat.. 😅

terezicka
26. feb 2008

Ann tak to fakt nie je veľa 😅 Ale ak sú to tí najlepší tak je jedno koľko ich bude

annavi
26. feb 2008

no ved terka kebyze mam zavolat vsetkych tak to by bola mala svadba 😀 😀 😀 ...takze len najblizsich...

nellie_
26. feb 2008

Ahojte. 😉 🙂 🙂 🙂
terezka, ty preco tak skoro vstavas? Ze o 4,30 ved by som umrela..
Annavi, takze den D za blizi.. 😉 🙂

Boze ja mam dnes taky blby den..doteraz som si musela umyvat plavačku v kancli, lebo mi vyletela miska s obedom a vysypala sa mi ryza, ale zachytila som ju, tak som neprisla o vsetok obed, nastastie.. 😀 nemohla som najst tetu upratovacku, tak som tu zbierala ryzu s kukuricou ako popoluška do servítkov...no ako na jed..potom som si isla nalievat mineralku do pohara, samozrejme ze som ju vyrydala na papiere (este ze to nebola cola), no ja dneska sa uz tusim nicoho nechytam, mam totalne los lajbavos den.. 😅

annavi
26. feb 2008

ahojky nelinka...ano moja den D sa bliizi..jaj a aj moja nervozita sa stupnuje 😒
moja ja mam dnes tiez uleteny dnik...jaaaj sa mi nic nechce...som nejaka nevyspata a to som spinkala celu nocku

terezicka
26. feb 2008

Nellie ahojky s tebou je sranda hneď od rána 😀 Som si prečítala čo si tu včera popísala o svojich kolegov, som mala veru dosť 😀 😀 😀
A vstávala som tak skoro kvôli manželovi, ale neboj večer o 20-tej už budem úplne ko 😝 AKo včera a potom som zaspala na manželovi, ešte mi vravel keď som sa prebrala že v momente som spala ako som si ľahla 😀

nellie_
26. feb 2008

Aj ja som nejaka nevyspata, ale spala som zle...zaspala som hadam o 23,45 lebo môj manzelik mal veklu potrebu sa v posteli vykeciavat.. 😀 😀 a vstavala som o 6,00...
No ja sa dnes fakt nicoho nechytam...a to mam ist testovat nove kartony do vyroby...ved tam este padnem do nejakeho stroja .. 😀 😀 😀 😀
A ako sa poznam, u mna to nie je žiadny problem.. 😀

mirka20
26. feb 2008

dobre ranko 🙂
baby, ale ja teraz fakt nemam cas na oddych 😝 ale vcera som bola v posteli uz o pol deviatej a spinkala az do pol siedmej rana 🙂
a som si citala, co ste popisali vcera, no vy ste fakt expertky. som sa tak nasmiala 😀 pavli, takze darceky nenosi jezisko 😕 😀

annavi
26. feb 2008

ajojky mirka..moja cas na oddych si musis najst..kvoli babenku moja.....nesmies to prehanat...ved uz si 30 tt 😵 😵

nellie_
26. feb 2008

Ahoj Mirka...no aspon ze si doprajes tolko hodin spanku... 😉 🙂 🙂

terezicka
26. feb 2008

Nellie tak sa pripútaj nejakými pásmi aby si nespadla do stroja 😀
Mirka ahojky no ale mňa nič dnes nezaujíma, včera sme sa rozprávali s Marekom že musíš oddychovať a že nesmieš takto veľmi pracovať 😠 Takže máš na výber ale jeden deň v tento týždeň si berieš dovolenku a ja som ochotná prísť do VK a sama ti ju vypísať a dohliadnuť aby si do roboty fakt neprišla 😠 Tak ktorý deň si vyberáš???

annavi
26. feb 2008

neli to snad nie... 😅 davaj na seba pozor a dnes radsej zotrvaj na MK...tu ti nic nehrozi... 😀

nellie_
26. feb 2008

Annavi, no ved premyslam, ze to radsej odlozim na zajtra.. 😀 😀 😀 😀 Veru, veru s vami mi tu bude lepsie... 😀 😀 😀

Terez, paci sa mi ako na Mirku ides s tou dovolenkou.. 😉 🙂

annavi
26. feb 2008

ano terka len do toho 😀 a ked budes potrebovat pomoc tak ti poslem rychlu čatu do VK... 😀 😀 😀

annavi
26. feb 2008

veru tak nelka..tu ti nic nehrozi...jedine snad to ze tu nachytas tehu vírusiky a clovek nikdy nevie..moznoze sa nalepia.... 😀 ale to by nam najprv nase tehulinky museli nejake vírusiky najprv poslat...tak tehulky naše šup šup do toho 😅

mirka20
26. feb 2008

nell, ja som bola taka hotova vcera, ze by som zaspala uz aj o siestej, ale to som nechcela prehanat 🙂

mirka20
26. feb 2008

terez, tak si vyberam nedelu 😵 lebo v sobotu idem opat na chvilu do roboty 😔

pahu
26. feb 2008
nellie_
26. feb 2008

Ano ano šup šup tehulienky do toho....ja som dnes 7DC, tak sa na ovulku este len chystam, tak pekne ich tu naprskajte.. 😀 😀 Budem ich do seba inhalovať plnými dúškami.. 😎 😀 😀

annavi
26. feb 2008

ajojky pahu.....ako moja??

terezicka
26. feb 2008

Mirka chceš ma nahnevať??? 😠 Veď si povedala že šéfovci na teba berú ohľad že si tehu a nevládzeš toľko 😠 Tak žiadna nedeľa sa nekoná, máš na výber streda - štvrtok . piatok, tak kedy??? 😠

pahu
26. feb 2008

Ahojky Annavi 😀

Babuľky, mrknite sa na môj grafík, som poslušná a prvý krát od kedy meriam BT, t.j. od júla 2007 mám BT 37,0!!! Uau 😉 To sa mi ale deň krásne začal 😀

mirka20
26. feb 2008

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

annavi
26. feb 2008

jeej pahu ..som kuk grafik...tak uz viem preco taka vysmiata...moja drzkam palceky nech je teplotka hore...... 😵
terka ja to vidim na tu rýchlu čatu...........hm??co ty na to?? 😉

annavi
26. feb 2008

jeej mirka dakujeeeme...... 😵

mirka20
26. feb 2008

pavli, krasny grafik 😵
terez, ohlad beru, ved som neni v robote az do noci ako moje kolegyne. o stvrtej, najneskor o piatej odchadzam domov. a musim si dokoncit svojich klientov, lebo sa obavam, ze by to dali dokoncit kolegyniam, kt.uz teraz nevedia kde im hlava stoji a su v robote od skoreho rana do noci. takze to im nemozem spravit 😔 ale ja sa fakt setrim. ved ked pridem domov, tak uz nic nerobim len lezim a oddychujem

terezicka
26. feb 2008

Mirka a nevieš niečo robiť aj doma? Predsa by si tam mala viac kľudu ako v robote 😅 Čo ty na to?
Baby teraz som bola na dolnom poschodí a kolega sa na mňa začal zvláštne pozerať a vraví či sa náhodou niečo nezmenilo 😅 Lebo že z noci do rána sa veľa vecí dá zmeniť a takéto mi začal rozprávať tak teraz neviem čo si mám myslieť 😅

mirka20
26. feb 2008

terez, z domu neviem robit, lebo na to potrebujem program v pc, kt.mam len v praci 😔
mozno je na tebe uz nieco vidiet, si sa mozno zmenila do tvare...ved uz len tyzden a koncis prvy trimester 😉

terezicka
26. feb 2008

Mirka ja som sa skôr zmenila že mi prsia narástli do neuveriteľne veľkých rozmerov 😀 Ale ten kolega si ma fakt premeral celú od hlavy až po päty, až mi to veru bolo riadne trápne 😝 Asi si oblečiem sveter, lebo zas idem do jeho kancelárie 😖

mirka20
26. feb 2008

terez, ty sa vidis denne, tak preto si mozno myslis, ze si sa vobec nezmenila. ale clovek, kt.s tebou nie je dennodenne v kontakte si zmeny vsimne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre