Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

pahu
7. mar 2008

Jeeeej, Zabka, len neplač, fazuľke to neprospieva... Tak teda my sa s tebou budeme baviť, oki? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nellie_
7. mar 2008

Ahojte 😉
Pavli to ma mrzi, ze to nevyslo...ale neboj, drzim palceky nech to co najskôr vyjde... 😉
Žabka a ty preco places?? 😨

jankabelka
7. mar 2008

Ahoj Pahu zápal už ustupuje, ale aj tak mám ešte lieky aby už zmizol už úplne, 31.3. idem na vnútorné sono a keď zmizne zápal pôjdeme do centra Helios v Martine 😉

zabka
7. mar 2008

Tak dobre uz neplacem... 😉 😉

mirka20
7. mar 2008

pavli, ja stale nemozem uverit, ze to nevyslo. este aj ten grafik je taky pekny 😔
zabka, dobre si spravila, ze si netestla, este je podla mna skoro. ak necakas mrchu v sobotu, tak testni najskor v pondelok. teda to je len moj nazor 😉
ahojky nell 🙂

pahu
7. mar 2008

Janka fajn fajn.... Hlavne nech už si v poriadku 😉
Ahááá, už si pamätám, idete na konzultáciu do Centra a tam sa aj dohodnete aké vyšetrenia podstúpite... Takže vlastne snažilkovať sa môžete už poriadne v apríli 😉 My rozmýšľame na IUI v apríli, lebo tento cyklus budeme asi počas 10 DC, keď je folikulometria v Taliansku... Takže rovnaké časovanie?? 😉

zaza_na
7. mar 2008

dobre ranko vsetkym 😉
janka, tak dufam, ze zapal ustupi a mozete sa potom pustit do vysetreni. som rada, ze sa konecne bude nieco diat 😵
zabka, teplotka sa pekne drzi. len nech tak ostane 😝
mirka, tak dnes nebudes dlho v robotke, vsak? a uz sa citis lepsie, ze? 🙂

pahu
7. mar 2008

Ahoj Zazi 😉

Zabka, Mirka má vlastne pravdu, testni, až keď mrcha už bude meškať,... Dovtedy by to bolo asi veeeľmi riskantné 😉

bianka30
7. mar 2008

bre ranko.. ja som dnes zaspala do robotky dobre nie? to sa mi uz dllllho nestalo... 😀 😀 😀

pahu
7. mar 2008

Bianka, aspoň si sa vyspala 😀

zabka
7. mar 2008

Mirka aspon niekto so mnou drzi.. 😉

mirka20
7. mar 2008

zabka, ja som sa uz zaviazala, ze nikoho nebudem nutit do testovania, lebo mi to jedna zienka vycitala (terezka). tak som povedala, ze uz nikoho do toho nebudem tlacit 😉
idem teraz do lekarne, lebo kolegyna zistila, ze dnes maju zlavu 20% pre zeny k mdz, tak idem zistit, ci nemaju hyg.veci do porodnice pre mna - teda vlozky, jednorazove nohavicky a podlozky. drzte paste 😉

pahu
7. mar 2008

Zabka, vsak aj ja som potom napísala že až keď bude mrcha meškať... 😉

zabka
7. mar 2008

Ano ano... uz som si vsimla Pavli... 😉 Ozaj zajtra je MDZ tak dievcata vsetko naj... 😉

pahu
7. mar 2008

Všetko naj naj naj 😀

zaza_na
7. mar 2008

jej, babenky, vsetko naj naj k nasmu sviatku 😉

zabka
7. mar 2008

No halooooo spinkame?

pahu
7. mar 2008

Zabka skoro... Som totálne ospalá, bez mejkapu, zívam a nie som schopná nič vytvoriť... 😔

zaza_na
7. mar 2008

babenky, mne sa tak strasne nic nexce... a mali sme ist z roboty spolu na obed a teraz to vyzera tak, ze nepojdeme, lebo niektori nemozu a niektorym sa nexce. som taka nastvana. som si mohla doniest vlastny obed 😠

zabka
7. mar 2008

Ja som na tom tak isto... Keby som mohla tak by som si schrupla...

pahu
7. mar 2008

Ja mám šéfa na stretku a potom ide do Prahy na služobku 😉

mirka20
7. mar 2008

tak uz som spat. tak v tej lekarni mali sice zlavu, ale to, co som chcela nemali. takze som tam vela nenakupila. ale bola som v dalsej, kde maju aj zdravotnicke potreby, tak tam mali a za ovela lepsie ceny ako na nete, tak buduci tyzden tam idem na nakup

pahu
7. mar 2008

Mirka, kde berieš toľko energie a ešte v piatok? My si tu pospinkávame.. 😔 😵

nellie_
7. mar 2008

aj ja som dnes nejaka vystavena...toto bol dost narocny tyzden pre mna... 😖 A na dnes mam toho este dost...
Mirka a to v akej lekarni maju take zlavy?

mirka20
7. mar 2008

pavli, moja energia je momentalne na bode mrazu. prisla som do roboty uz o pol siedmej, ale teraz prisiel na mna nejaky utlm 😔 ste ma naifikovali 😅
nell, u nas v jednej lekarni. kolegyna tam bola rano a zistila, ze maju tuto akciu. a plati len dnes a len pre zeny 😵 aj som to vyuzila, kupila som si homeopatika oscillo.

nellie_
7. mar 2008

To mate super akciu...to u nas asi tazko taku daju... 😅 😅

Mirka, ved som sa cudovala kde beries tolko energie v piatok.. 😀 Ale vonku vypada byt super..aj ked rano bolo riadne mrazivo...a vtáky tu čvirikaju o 106..tak sa mi nič neche.. 😎

mirka20
7. mar 2008

u nas krasne svieti slniecko, ale je dost kosa. ale radsej by som bola vonku ako tu v kancelarii

zaza_na
7. mar 2008

u nas sa tiez slniecko trosku ukazuje, aj ked rano prsalo. no som zvedava, co sa z toho vyvrbi... 😝

mirka20
7. mar 2008

zuz, ak chces, tak vam poslem trochu toho slniecka 😅
ozik, dnes idem domov normalne o stvrtej, ale zajtra idem opat do prace 😖

zaza_na
7. mar 2008

mirka, ale nepojdes zajtra na dlho, ze? a stihas to dufam vsetko do Velkej noci 😉
mirka posli to slniecko 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre