Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

mirka20
12. mar 2008

a aku mas krvnu skupinu? je super, ze mas vysledky dobre. ja som sa bala jedine toxoplazmozy, ale nastastie som to mala ok.
ja mam, teda mala som +7kg, ked som sa posledne vazila minuly stvrtok. teraz sa budem vazit v pondelok,lebo vtedy idem do poradne. a neboj, sestricka ta nebude vadit, lebo vie,ze na zaciatku sa moze aj chudnut, hlavne ked mas nevolnosti a grckas. to je bezny jav. ja som mala dlho rovnaku vahu a v pohode. no a teraz to narasta a narasta. a aj brusko uz riadne rastie. ale je to super pocit, len sa sem tam citim ako velryba, hlavne ked mam vstat alebo pretocit sa v posteli.
aj my mareka pozdravujeme a na navstevu sme nezabudli, mame ju na plane 😉

terezicka
12. mar 2008

moja zlata ty sa nemas co citit ako velryba ved mas iba plus 7kg, myslim ze to je sen mnohych 😀 ja som zvedava ako ti ja budem pisat ze kedy budem mat ja plus 7kg, dufam ze to nebude uz v 4 mesiaci 😀 😲 a verim ti ze ti je aj tazko, ale este chvilu to vydrz, vlastne uz o dva mesiace mas termin 😉 vidis ako moja to rychle vsetko leti 😵 krvnu skupinu mam 0, aj marek ma taku istu 😕 ozaj este idete kupovat nejake vecicky alebo nejake zariadenie a tak? a ordinaciu pozeravas? ja ano, normalne vydrzim byt aj hore 😝

mirka20
12. mar 2008

no, aj tych 7 kil je dost. vsak pockaj, ked budes mat brucho ako balon, uvidis, co je to citit sa ako velryba 😀 ale ty sa neboj, urcite nebudes mat uz v 4.mesiaci tolko.
my mame s jankom tiez rovnaku, A. vecicky uz asi nebudeme kupovat, ale nejake veci nam este treba. napriklad este nemame matrac, tasku na kociar, ani prsiplast na kociar. no a do porodnice veci. tie mam na plane ist kupovat hned ako nastupim na md.
ordinaciu pozeram, aj ked ma strasne rozculuje, ze chodi tak neskoro a nedavaju potom uputavku na dalsiu cast. no a este v poslednej dobe davaju strasne vela porodov, to ma moc deprimuje. aj vcera som uz uvazovala o tom, ze by som to uz nemala pozeravat, lebo zacinam mat strach z porodu

nellie_
12. mar 2008

jéj ahojte....nechcem sa vam pliest do debaty.. 😅 .ale aspon vas pozdravim... 😉 🙂

mirka20
12. mar 2008

ahojky nell 🙂
kludne sa plet 😉

nellie_
12. mar 2008

vediete tu tehu debatky... 🙂 🙂 🙂
Ja sa tak neskutocne nudim...aj ja uz chcem viest tehu debatky...mršina ma dojst buducu nedelu, tak som zvedava...ale tento mesiac bol manzelik doma v spravne dni... 😉 😎

mirka20
12. mar 2008

nell, tak mrsina nedojde 😉

henrieta76
12. mar 2008

ahojte
troska sa k vam pridam.

kuk moj graf:http://www.fertilityfriend.com/home/1ded35

mirka20
12. mar 2008

heni, ty si tehulka 😵 gratulujem

terezicka
12. mar 2008

nellie a heni ahojky, som rada ze vidim aj vas 🙂 nellie tak super kedbol manzel doma, neboj vsetko uz je teraznurcite na spravnej ceste 😀
mirka mozes prist aj do lc kupovat nejake veci ak budes chciet a ja ti budem robit spolocnost ak by si chcela 🙂 ale zas ak je pre teba obtiazne cestovat tolko tak radsej nakup vo vk aby si mohla aj viac oddychovat 🙂

henrieta76
12. mar 2008

no teoreticky som mam to potvrdene aj z krvy len na sone este nebolo nic vidiet a este mozem mat mimotehu ale nahovaram si ze to urcite nebude.v piatok idem zas na krv a sono dufam ze sa tam ukaze aspon bodka.

mirka20
12. mar 2008

terez, ked mame auto, tak je to v pohode, ale busom by som nesla. tie veci, co som ti napisala, tak idem objednavat z netu. no a tie do porodnice este neviem. ale bola som sa informovat u nas v lekarni,tak tam to vychadzalo najlacnejsie, tak tam asi nakupim. este uvidime 😵 ale spolocnost by si mi mohla robit, takze ak pojdem do lc na nakupy urcite ti dam vediet

mirka20
12. mar 2008

heni a doteraz si bola kde, ze o tom neviem. 😕 juuj, tak sa tesim. 😵 takze gratulujem zatial potichu, ale urcite bude vsetko ok a v piatok sa ukaze vytuzena bodka 😉
nell, pozdravuje ta moj manzel 😉

nellie_
12. mar 2008

Heni, gratulujem 🙂

jej Mirka dakujem, aj ja pozdravujem Janka-buduceho tatina... 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Juj keby nam to tak vyslo, to by bolo krásne....no ked nie, neva snažilkujeme dalej.... 😉 🙂

henrieta76
12. mar 2008

ja som tu bola aj doteraz ale kym som precitala a chcela som napisat neboli ste tu a bola som v teme grafy.a teraz vidim ze ste tu tak som vam rychlo napisala.

henrieta76
12. mar 2008

dakujem nellie

mirka20
12. mar 2008

nell, pozdrav odovzdam 😉 neboj, ked to ma vyjst, tak to vyjde...
heni, ja som ta sem - tam zazrela v tej teme, ale nemam teraz vobec cas byt na mk cez den a vecer sa mi uz nechce sediet pri pc,tak som tu teraz malo a unikaju mi taketo super infosky. ale dufam, ze sa to uz coskoro zmeni, ved o chvilu idem na md 😅

nellie_
12. mar 2008

Mirka dokedy presne pracujes??? Teraz si asi riadne vyťažená...Inak aj ja,vôbec nemam čas cez den sem chodit, som rada že som vas tu takto vymákla teraz aspon na chvílku.. 🙂

terezicka
12. mar 2008

heni to je uplne super ja sa tiez tesim zatial len potichucky, ale dufam ze v piatok to pekne vsetko potvrdia a vsetko bude prebiehat uplne v pohode 🙂
mirka tak ak daco tak sa kludne ozvi, ja budem len rada...alebo mozme ist len tak tak na nejaky dzus, ale teraz platim uz ja 🙂
kocky budem o chvilu uz koncit, som rada ze som mohla s vami pokecat a vidiet vas 😵 ak nie skor tak na buduci utorok sa vam ozvem ako som dopadla na mojej prvej poradni 😵

henrieta76
12. mar 2008

terazka aj ja som rada ze som ta konecne citala.maj sa pekne a davaj na vas pozor.

henrieta76
12. mar 2008

prepac skomolila som ti meno

mirka20
12. mar 2008

ok, terez, dzus tiez beriem. urcite sa ozvem. papa a pekny zvysok vecera. a ozvi sa kludne aj skor ako v utorok. ja ti dam vediet v pondelok, ako som dopadla 😉
nell, oficialne by som mala nastupit na md 31.3., tak uvidime. chcela som skoncit skor a po velkej noci si zobrat dovcu, ale neviem, ci vsetko dovtedy stihnem.

terezicka
12. mar 2008

ok baby tak naozaj koncim, uvidim ci budem mat skor pristup na net ale v utorok vas isto informujem 😵 Mirka a od teba cakam info v pondelok a pozdrav Rebeku - ze jej posielam pusu 😵 pa

mirka20
12. mar 2008

jasne terez, pusinku odovzda janko na brusko 😅

mirka20
12. mar 2008

ste sa vsetky stratili, tak idem aj ja. papa 🙂

mirka20
13. mar 2008

dobre ranko 🙂
vcera som tu bola posledna a dnes prva? 😕

zaza_na
13. mar 2008

dobre ranko! 😉
a kde ste vsetky? to tu nikto nie je len mirka? 😕
ahoj mirka. precitala som si, co ste vcera vecer popisali. bola som prekvapena, ze si tu vecer bola 😀 a nam net doma nejde uz asi tyzden ☹
som rada, ze sa teerzka uz ma lepsie a drzim palce na poradni. aj tebe v Po a aj terezke v Ut. a hlavne aj heni v piatok! 😵 blahozelam k tehu potichucky 😝

henrieta76
13. mar 2008

ahojte
zazi dakujem uz aby bolo zajtra otakomto case.

zaza_na
13. mar 2008

heni ahoj 😉
ty si potvora, ze si nic nepovedala 😀 . budem na teba zajtra mysliet. neboj, vsetko bude ok. kedy si to bola na tom prvom sone? asi bolo este moc skoro 😉 ja som bola na konci 6tt a mala bola taka bodka a mala len 3,3mm 😀 😝

bianka30
13. mar 2008

heni gratulujem .... ja som vedela ze jar robi s ludmi zazraky... tak drzte palce aj nam ... podla nasich vypoctov mi IUI vychadza akurat na velkonocnu nedelu ....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre