Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

terezicka
26. mar 2008

Mirka s fotom to spravím tak, že v pondelok sem prídem skoro ráno do roboty tak vtedy popridávam fotky, ok? Budem mať čas vtedy sa s tým pozábavať kým tu ešte nikto nebude 🙂
No boli sme v tom obchode kde aj ty, predavačku si myslela takú blondínku? Lebo fakt bola dosť milá, dalo sa s ňou v pohode. Povedali sme čo chceme aj asi aký štýl nohavíc...Tak hneď že musí pohľadať najmenšiu veľkosť 😀 Núkala mi aj taký komplet ako máš ty len v takej bielej farbe, ale my sme sa rozhodli len pre nohavice.Tak som skúšala a akurát tie posledné mi padli najlepšie. Sú také letnejšie, ale už keď začne byť teraz teplo tak ich môžem nosiť aj teraz - len samozrejme musím ich dať skrátiť.A predavačka bola ohromná, lebo povedala že by som mala dorásť do dámskych veľkostí 😲 😀 Že tieto nohavice čo mi dala sú najväčšia detská veľkosť 😀 Ale sú riadne tehotenské, majú tú teplákovinu na brušku, aj gumičku ktorá sa dá posúvať...No a stáli 1050,-SK 🙄

mirka20
26. mar 2008

tak ste dobre nakupili. uvidis, ze budes spokojna. aj ked tie ceny su fakt hrozne. ale zase ked si zoberies, ze v podstate budes chodit len v jednych-dvoch nohaviciach par mesiacov, tak to nie je az tak moc. uz sa tesim na foto 🙂

mihanka
26. mar 2008

ahojte tehulky 😉 prisla som vas zasik pozriet...
mirka ako sa citis??? sa ti to bliizi, teeeda... 😕 🙂

mirka20
26. mar 2008

ozik, vcera mi vobec nesiel net, tak som ti nemohla odpisat na mail, lebo som si ho nevedela ani len precitat. v ordinacii sa postavalo toho dost, ale kedze som tehu, tak ja teraz dost zabudam, tak vobec neviem, co presne

mirka20
26. mar 2008

ahojky mihan 🙂 no, pomaly sa to blizi, od pondelka nastupujem na matersku, tak sa moc tesim. citim sa unavena, ale to z roboty, uz horsie spavam, co som si nikdy nevedela predstavit, lebo ja velmi rada spinkam. 😅
a ty ako? co tehu nevolnosti?

terezicka
26. mar 2008

Mirka neva že si nevedela odpísať, včera som si pozrela večer ordináciu 🙂 A pozriem si ju aj zajtra 😀
Mihanka ahojky, no pekné od teba že nás prídeš kuknúť 🙂

jankabelka
26. mar 2008

Ahojte babuľky, dlho som tu nebola. ako sa mávate? máte nejaké novinky? ako ste sviatkovali?

pahu
26. mar 2008

Ahojte babuľky 😉
Nepridalo mi odpoveď, ktorú som sem poslala pred cca 1/2 hodinkou ☹

zaza_na
26. mar 2008

dobre ranko vsetkym 😉
terezka, dobre ze si si tie nohavice uz kupila. uvidis, ze ti v nich bude velmi pohodlne 😉 a nic si nerob z tych velkosti. ja tiez vzdy len najmensiu velkost ale zistila som, ze teraz sa vpohode spracem do veci o cislo vacsich a nie su mi velke 😀
mirka, ja stale zatial spavam este celkom dobre. nikdy som so spankom nemavala problemy. ale niekedy sa mi zda, ze nespim poriadne len tak bdiem 😕
janka, co nove u vas? uz si bola u dokiho? 😕

jankabelka
26. mar 2008

Zuzi ahoj teraz v pondelok idem na sono, takže potom pôjdem na kontrolu 😉 a ty ako?

pahu
26. mar 2008

Ozaj Janka a ako sa máte? Čo nové? 😉

P.S. Babuľky, ja mám nejakú nízku BT, asi som podchladená 😠
http://www.fertilityfriend.com/home/1b173c

jankabelka
26. mar 2008

Pahu ahoj isto nie si podchladená len teplotka nevie čo so sebou 😉
Mám sa celkom fajn aj keď včera som sa veľmi pohádala so svokrom, takže mi je z neho zle ale inak fajn a čo ty?

zaza_na
26. mar 2008

ahoj pahu. teplotka vyzera este stale v poho. nech sa len drzi aspon tak 😉

janka, dobre sa mame. len sme naburali auto vdaka jednemu nezodpovednemu kamionistovi a teraz riesime poistovnu. esteze sme mali aj havarijne poistenie. ale vymyslaju, ze to bude neekonomicka oprava. to by znamenalo, ze by sme si museli kupit nove auto, ale to pravdaze az na Slovensku. a to sme mali na nom ist o 3 tyzdne naspat na Slovensko. ja sa z toho asi zosaliem baby. mame tu este kopec veci. ja neviem, ako ich odnesieme. nevraviac, ze vela veci som tu pokupovala pre malicku... 😢

janka, drzim palce na sone a potom napis, ako ste dopadli a co zistili 😔 a co ste sa pohadali so svokrom? 😲

pahu
26. mar 2008

Janka so svokrom? A čo vyviedol? 😨

Zuzka, nejako to dopadne, tak by ste išli letecky a drahý by si požičala alebo kúpil auto na Slovensku a išiel by pre zvyšné veci, neboj 😉 Viem že je to komplikácia a aj sa to poriadne finančne predraží, ale ty sa s tým nemôžeš stresovať, nejako to zvládnete.. 😵

A ja? Zajtra máme stretnutie s doktorom, predpokladám že keďže už sme mali 2 neúspešné pokusy o IUI navrhne nám vypísať žiadosť na IVF, lebo schvaľovací proces v poisťovni je zdĺhavý... 😖 Tak momentálne tápeme medzi 2 stoličkami či to už podať alebo nie... Ale zrejme to vypíšeme a podáme, a kým nám to schvália a dajú nám termín, tak sa budeme snažilkovať strááášne moooc a stále máme čas si rozmyslieť, či to budeme chcieť alebo nie... 😉

No a práve ma tak strašne vytočila sekretárka, že mám žlč v krku a je mi na zvracanie.... 😠 A aj do plaču z takého zúfalstva a beznádeje, že s ňou nemôžem nič urobiť 😢 😔

nellie_
26. mar 2008

Ahojte babenky...
konecne sa mi podarilo dojst za vami.... 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bianka30
26. mar 2008

pahu, prosim ta nerozculuj sa nad blbostou inych, to ti nepomoze... ja som dostala od kolegu jedno krasne prislovie a riadim sa nim:
len ludska hlupost a vesmir su nekonecne a tym vesmirom si nie som isty.... A. Einstein....

nellie_
26. mar 2008

Inak ja som dnes 36DC, minule mrchaňa došla na 32DC a teraz nic...asi mi zasa hrozi vyvolavacka...tehu asi nie som nemam ziadne tehu priznaky.... 😅
Ale v pondelok som sa pre istotu testla, no bola iba /... ☹

pahu
26. mar 2008

Bianka, lenže ja som zodpovedná za jej kiksy, ona proste niečo poserie a ja to musím hasiť.. A u mojich nadriadených potom ja vyzerám ako idiot... A sú to naozaj také veci, že by to zvládol vyriešiť aj prvák na strednej škole. Normálne som si už bola poplakať na vécku... 😔

Nellie a koľký deň po ovulke si dnes? 😨

bianka30
26. mar 2008

pahu... prosim ta len to nie , plakat za blbost inych ... a nemozes ju vyrazit... poznam zopar zodpovednych, ktore vedia aj robit.
ja to poznam, zazila som si to 5 rokov v byvalej robote, ale dokazala som odist a teraz mam svaty klud a pokoj.
milacku drzim ti palce, lebo viem ze je to tazke...
idem makat...dnes som si dala zavazok voci sebe ze budem aj nieco robithehehe ale nie, mam tu toho naozaj veeella.

pahu
26. mar 2008

Bianka, ja popri tomto aj makám 😉 Bohužiaľ nemôžem, je to rodinná známa môjho riaditeľa 😠 😢 😖 😒 ☹

nellie_
26. mar 2008

Pahu, keby som vedela...ale ovu hlien som mala na 14DC teda aspon myslim... 😅 😀

bianka30
26. mar 2008

jaaaj no tak to je najhorsie riesenie ake moze byt...
zlatko drz sa mi.

zaza_na
26. mar 2008

pavli, ja viem, ze sa tio nejako s tym autom poriesi. nic ine nam neostava. ale je toho teraz tak strasne vela. vcera som sa v robote kvopli tomu takmer rozplakala... vies, my este nemame naspat na Sk ubytko - teda mame zajednany dom, ale treba tam vymalovat a dat do poriadku a manzel ma hned nastupit do novej prace... je to proste komplikovanejsie. neviem ako popritom stihne este aj ist naspat do UK autom po veci. ale vsak to je este skoro to riesit. nejako sa to zvlada... 😖
pavli, nemala ta sekretarka nahodou odist? nexcela by si radsej zmenit zamestnanie? hovorila si o nej s riaditelom? je to jedno koho je znama, ale je to problemj kazdeho, ked je zamestnany neschopny clovek... 😠
nellie a musis casto chodievat na vyvolavacky? 😲

terezicka
26. mar 2008

Kočky vidím že ste toho pekne popísali ale ja nejako nestíham, kolegyni potrebujem pripraviť nejaké podklady takže tak...Ale keď bude viac času tak sa hneď k vám pridám a budeme písať 🙂

pahu
26. mar 2008

Nellie, škoda že si nemeriaš BT, lebo z ovu hlienu by som to ja nedokázala rozoznať 😉 Tak ake ináč by som počkala asi do konca týždňa a ak mrcha nepríde, skúsila testík opäť 😉

ulrika.zuberska
26. mar 2008

Ahojte som tu nová,hodím do Iscaru v BA.mam za sebou dvaneuspešne pokusy a jeden uspešný ale skončil potratom. Odporučili mi imunologické vyš.ale že sa to dá len v Plzni. Nevie niekto nahodou či sa to nedá aj bližšie?
dakujem

terezicka
26. mar 2008

Kočky tak si robím obedňajšiu prestávku tak som vás prišla teraz pozrieť 🙂 Ste tu niektorá? 😨

zaza_na
26. mar 2008

ja som tu terezka. zistujem ceny leteniek, ak budeme musiet letiet... ako sa mas? co mas dnes na obed?

terezicka
26. mar 2008

Zuzka mala som zeleninovú polievku a od rána sa napchávam tyčinkami 😀 A pred chvíľou som sa pohádala s Marekom cez telefón 😔 Kolegyňa mi ráno povedala že som schudla, ale ja o tom viem a keď mi nechutilo nič jesť a bývalo mi zle tak si myslím že je to z toho...A mňa to teiž trápi, ale zas nemôžem povedať že keď som hladná že sa nenajem. Jem určite viacej ako som jedla keď som bola netehu, ale nemienim sa prežierať...A Marek začal že musím jesť oveľa viac a tak...Tak mu vravím že jem toľko koľko mi chutí a koľko vládzem a nemienim sa prežierať...A on že musím a musím

mirka20
26. mar 2008

ahojte. aj ja prave obedujem 🙂 terez, marekovi povedz, ze vobec nemusis jest za dvoch, lebo to tiez nie je dobre, ak vela priberies. a malicke si vzdy zoberie tolko, kolko potrebuje, takze sa vobec neprejedaj. a zas este mu povedz, ci sa mu budes pacit, ak priberies 30 kil a ci to bude potom on za teba zhadzovat

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre