Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

terezicka
21. apr 2008

Pa Januška, ja o chvíľku tiež končím a snáď tu zajtra budem aj častejšie s vami 😉

terezicka
21. apr 2008

Tak papa idem už aj ja, prišiel pre mňa manžel 😉

pahu
21. apr 2008

Tak pa babuľky, už som Vás nestihla 😀

mirka20
21. apr 2008

ahojte 🙂
dnes som tu nebola, lebo som bola pomahat kolegyni v robote, tak som nestihala. potom som bola u dokiho, vsetko je ok, este nerodime, ze uz to tam mam makke, ale este nie som otvorena, takze sa uvidi co bude o tyzden. a potom som bola opat v robote a trosku makala.
ale zajtra som domka, tak sa urcite ozvem. papa zajtra 🙂

terezicka
22. apr 2008

Dobré ránko, budem sa snažiť tu byť dnes s vami čo najčastejšie 😎
Mirka ty ma chceš nahnevať?!?!?! Ty si bola v robote? 😲 Veď si na MD tak máš doma pekne oddychovať

jankabelka
22. apr 2008

Dobré ránko dievčence? ako ste sa vybuvali?

terezicka
22. apr 2008

Januška ahojky, ja som spala dobre zobudila som sa iba raz, ale aj tak som unavená, lebo sme včera do pol 11-tej pozerali TV 😅 Sa čudujem že som to vôbec vydržala 🙄

terezicka
22. apr 2008

A ty moja ako? Si vyspinkaná alebo by si nepohrdla ešte posteľou?

jankabelka
22. apr 2008

Celkom fajn som vyhajaná, lenže včera sme všetky v práci taký útlm že hrôza tak dúfam že to nebude mať aj dnes dohru

terezicka
22. apr 2008

Janka dúfam že dnes ti bude v práci lepšie, hlavne ak budeš s nami tak určite áno 🙂
Ja by som šla najradšej domov a ľahla si do teplej postele k manželovi a spinkala 😀

jankabelka
22. apr 2008

Som späť z porady, dnes to dúfam bude lepšie 😉

terezicka
22. apr 2008

Jej Janka ty si šikuľka už si stihla aj poradu 😉

jankabelka
22. apr 2008

však? veď som sa aj ponáhľala 😉

terezicka
22. apr 2008

To je od teba pekné že si sa ponáhľala 😀 Dnes sa riaditeľ zberá preč tak sa teším, budem mať apsoň kľud 😀

jankabelka
22. apr 2008

Terezka tak je dobre že budeš mať kľud 🙂 a čo miminko?

terezicka
22. apr 2008

Jani veď aj ja som rada že vypadne 😅 No drobec je dobrý, bruško pomaly rastie, za posledný týždeň tak viac vykuklo 🙂 Ale kolegyne mi teraz vraveli že keby nevedeli že som tehu, tak by si asi mysleli že jednoducho len mám kus väčšie brucho 😅

zabka
22. apr 2008

Pekne ranko.... 😉 ... Terez ako dnes malicke aj dnes sa hmyri...

jankabelka
22. apr 2008

Hm tak ty si drobučká tak to asi aj preto 😉
Ahoj Zabka

terezicka
22. apr 2008

Žabka ahojky 🙂 No dnes ešte oddychuje po včerajšku lebo fakt sa hmýrilo koľko sa len dalo 😵
Jani asi to bude zato,som sa aj trochu trápila kvôli tomu že nepriberám ani bruško nejak etra nemáme...Ale som si povedala že už sa nejdem nad tým zamýšľať, veď ono určite narastie 🙂 A aspoň budem mať potom menej roboty zhadzovať tie kilá 😀

zabka
22. apr 2008

Neboj terez zachvilu budes mat take brusko ze az.... Len pockaj.... 😉

terezicka
22. apr 2008

No Žabka tak na to sa veľmi teším

pahu
22. apr 2008

Ahojte 😀
No ako čítam, tak si myslím, že dnes tu bude o kúsok živšie než včera 😀
Babuľky, dostala som do e-mailu mms z nejakého mobilu, novonarodené miminko s jeho menom, ale ja vôôôbec neviem kto to je... 😕 😅 Tuším že asi jednej kamarátky ktorá nie je vydatá takže neviem priezvisko jej partnera, ale ona mala termín cca o 2 týždne 😕 😨 😵

terezicka
22. apr 2008

Teda Pahu ty dostávaš dobré mms-ky keď ani nevieš od koho 😀
Ozaj my sme včera objednali skriňu do detskej 😉

pahu
22. apr 2008

Terez, už som to zistila 😀 Je to miminko jednej známej, my sme sa nevideli zopár rokov, asi tak 4-5 no a objavila sa tu na koníku cca pred 2 mesiacmi a len ma povzbudila a to je jej mimišek 😀

Skriňu do detskej? Akú? nemáš foto? 😀

terezicka
22. apr 2008

Pahu foto nemám žiadne, až potom keď bude poskladaná a doma 😀

mirka20
22. apr 2008

dobre ranko vsetkym 😵
terez, nechcem ta nahnevat, ale ked ja som mojej zastupujucej kolegyni slubila, ze ak by potrebovala pomoct, tak pridem. a kedze v piatok je termin dph a je toho vela, tak tu ponuku prijala. ale neboj, bolo to prvy a vyzera to tak, ze aj poslednykrat, lebo uz by to mala vsetko stihnut sama. a este ma trapila jedna prac.vec a tu sa mi vcera podarilo vyriesit, tak som bola velmi stastna.
a tvoje male bude teraz akcnit castejsie. len sa nezlakni, ak niektory den ho vobec nebudes citit, dalsi ti to opat vynahradi. v tychto zaciatkoch je to tak. ale potom ho budes uz citievat denne.
a s tou vahou si nic nerob. ja som z prvoti tiez nenabrala vela, aj som mala trosku strach, ci je to spravne, ale po vcerajsku, ked som sa postavila na vahu a zistila, ze uz mam 13 kil navyse a to za posledny tyzden sa mi podarili 2 kila nabrat, tak si mozem len hlavu buchat, ze som sa zatazovala tym, ze nepriberam. teraz by mi to vobec neprekazalo. 😀
zabka, pavlinka, kde mate grafy, nech kuknem, ako sa to u vas vyvija 😉
janka, ahojky. som rada, ze si tu s nami castejsie 🙂

pahu
22. apr 2008

Ahoj Mirka 😉 No dúfam, že naozaj to už neriskneš a do robotky už nepôjdeš 😵
No a môj grafík:.. http://www.fertilityfriend.com/home/1b173c
Tá jedna vysokánska BT je nameraná po alkohole a o 2 hodinky neskôr než zvyčajne 😉

mirka20
22. apr 2008

pavli, no, ovu uz mas za sebou, takze teraz nastava obdobie cakania na vysledok. som zvedava, ci sa vam to udobrovanie podarilo na jednotku 😉 juuj, taka by som bola rada. aj by sa mi lepsie odchadzalo do porodnice, keby som vedela, ze ste uz tehulky 😵
ozik, cez vikend sme poskladali postielku a aj som poprala vsetky veci do nej a uz pekne stoji v nasej spalni. aj som ju odfotila, tak kuk do albumu

terezicka
22. apr 2008

Mirka ahojky no ale fakt dúfam že to bolo poslednýkrát čo si bola v robote 😠 A už sa nejdem vôbec zaťažovať s tou váhou, kašlem na to 🙂 A 13 kg podľa mňa nie je veľa, to je tak akurát

nellie_
22. apr 2008

Ahojte babenky....dlho som tu nebola....ale liecila som si moje depky....ozaj uz aj ja meriam teplotku....vy sa tu tak vyznate, mozem vam ho sem dat na kozultaciu? 😅 😉

Idem si precitat ako sa mavate 😉 🙂 😵 😵 😵 😵

http://www.fertilityfriend.com/home/1f6c69

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre