Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

zaza_na
5. feb 2008

a co mate v chladnicke? mas na nieco chut, ci vobec nevies? my si dnes robime palacinky, lebo je tu 'pancake day' tak to za nas poriesili... 😉

terezicka
5. feb 2008

Jani ja idem dnes robiť tie rybky keďže je zajtra pôst a zostane nám aj na zajtra 🙂
Zuzka no dúfam že nám to vyjde v pohode a ešte si užijeme peknú doovlenku len vo dvojici resp. čiastočne aj v trojici 😵

mirka20
5. feb 2008

janka, my ideme mat brokolicu s cestovinami 🙂
terez, ty si sikulka, tak skusky spravis lavou zadnou

jankabelka
5. feb 2008

Práveže nemám na nič chuť, ale niečo také čo by bolo aj na zajtra by bolo super.

terezicka
5. feb 2008

Mirka ja dúfam že ich spravím, len aby nám termíny nedali náhodou ešte aj na leto 😝 Aj vlani sme mali jednu skúšku v júli si pamätám 😲

zaza_na
5. feb 2008

tak my mame zajtra na obed vyprazany syr 😉

zaza_na
5. feb 2008

este som mala moznosti: halusky s bryndzou, ale bez slaninky; alebo granadir s acidkom alebo kyslou uhorkou 🙂

terezicka
5. feb 2008

Zuzi tak z tvojho výberu by som si dala všetko okrem toho acidka a uhorky 🙂

mirka20
5. feb 2008

juuj, ake chute ste mi teraz spravili. vsetko co ste tu spomenuli by som si dala. az na tie palacinky, lebo tie som mala na obed vcera aj dnes
terez, neboj, ak by bola skuska nahodou aj v juli, tak pojdete vtedy, ked nebude a hotovo

jankabelka
5. feb 2008

Zuzka tak už viem čo budeme mať 🙂 dakujem vyprážaný syr

terezicka
5. feb 2008

Mirka dúfam že nebude lebo v triede sa to isto nebude páčiť nikomu a verím že všetci budem poctivo protestovať proti škole cez leto 😝

zaza_na
5. feb 2008

terezka, ja acidko a kysle mlieko vseobecne milujem 😉
vsak da sa granadir aj s postruhanym syrom, alebo tatarkou 😉
co si zvycajne davate na palacinky, okrem dzemu a slahacky alebo granka?

nellie_
5. feb 2008

no myslela som ze dnes bude volnejsi den a prd....och ake mi tu tiez chutky robite..ja som dnes mala iba jablko a jogurt... 😅 😅
ale este 40 minut a ficim domov...tak to uz hadam vydrzim nejako... 😎 😎 😎 ja sa postim uz priebežne od dnes, nech nema telo zajtra šok.. 😀 😀 😀

terezicka
5. feb 2008

Zuzka moja mamina zvykne zmiešať tvaroh s vajíčkom a cukrom 🙂

mirka20
5. feb 2008

zuz, ja som teraz robila tie zapekane s pudingom a bolo to super. my davame este tvaroh, samozrejme dzem a granko. a na vrch slahacku

zaza_na
5. feb 2008

hej terez, to poznam. juj, to som tak davno nemala 😝 ale surovych vajec sa radsej vyvarovat teraz 😉

mirka20
5. feb 2008

nell, tak to ta obdivujem

terezicka
5. feb 2008

Nellie ja by som asi umrela od hladu 😝
Zuzka ja surové vajcia vôbec nemusím, ale praženicu a vajíčka na tvrdo mám veľmi rada 🙂 ja surové vajcia dávam jedine do plnky do rolády

zaza_na
5. feb 2008

mirka, kukala som ten recept. ked mne sa to zdalo take komplikovane a ja som taka leniva. ked pridem domov vecer o pol siestej, tak som rada, ze si zacvicim, okupkam sa a na veceru najradsej len nieco rychle 😀
nellie, teda aj ja ta obdivujem. nevydrzala by som veru

terezicka
5. feb 2008

Zuzka a ako zvykneš civičiť? Máš nejaké cviky z knihy alebo odkiaľ? Lebo ja by som tiež celkom rada cvičiť len neviem či môžem už aj teraz a aké cviky môžem 😕

jankabelka
5. feb 2008

babuľky tak sa majte pre dnešok krásne a zajtra papa

zaza_na
5. feb 2008

papa janka 😉
terezka, mam aj z knizky, co som si tu kupila a aj mi kamozka prefotila a poslala. ona chodi na cvicenia.
nebyvaju nejake cvicenia pre tehulky u vas? a ja som zacala cvicit az neskor, lebo zo zaciatku som byvala dost unavena a nafuknuta, tak to by sa mi nedalo velmi...

terezicka
5. feb 2008

Papa Jani 🙂
Ja sa idem teiž už pomaly baliť, lebo ma berie kolega a chceme vypadnúť hneď o 15-tej tak radšej budem stáť trochu dolu pri dochádzke ako sa tu zbrzdím

mirka20
5. feb 2008

terez, ked prides ku nam, tak ti dam cviky z mama a ja, tam je pre kazdy jeden mesiac cvicenie, kt.mozes. u mna su o jeden mesiac pozadu, tak velmi necvicim podla toho, aj ked to asi nebude tym, ze su pozadu, ale ze sa mi nechce. sem - tam, ked pridem z roboty tak chvilu pocvicim na lopte, ale to je velmi malo. mne sa proste ked pridem z roboty uz nic nechce.
zuzka, ja som to robila v nedelu. nie je to zlozite, len trosku zdlhave, lebo najprv si spravis palacinky, potom karamelovy puding, ten natries na kazdu jednu palacinku, palacinky naukladas do misy z janskeho skla, zalejes zvysnym pudingom a das zapiect. a kym sa ti to pecie spravis si z 3 bielok a 3 lyzic praskoveho cukru sneh, kt.po polhodine pecenia palaciniek s pudingom natries na tie palacinky a das este tak na 15 minut dopiect.

mirka20
5. feb 2008

papa janka a terez 🙂

terezicka
5. feb 2008

Papa kočky tak vidíme sa zajtra 🙂

zaza_na
5. feb 2008

papa terezka 😉
ved to mirka, ze zdlhave... a ja xcem mat jedlo casto hotove za 5 minut a uz jest 😀

mirka20
5. feb 2008

zuz, aj ja. preto som to robila v nedelu a najedena 😵

zaza_na
5. feb 2008

jaj mirka, niekedy by som rada skusila aj nieco ine a nove, zel vzdy to akosi skonci pri tom stereotype 😅
dufam, ze dnes tu nie si dlho 😉

nellie_
5. feb 2008

no ja praveze sa cudujem ze dneska este neumieram, lebo ja strasne vela jem....ale vcera ma vecer drahy pozval na pizzu a zacali sme ju jest asi o 20,45 a ja som celu noc nemohla spat co som bola taka prejedena a aj dneska mi asi z nej stale ostalo... 😀 😀 😀

Ja to mam v maily tie palacinky aj s fotkami...minuly tyzden mi to doslo...mnam vypada to geniálne, len sa mi to zdalo byt velmi pracné... 😵 😵 😵 😅 😅 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre