Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

zabka
7. feb 2008

Oki 😉

zabka
7. feb 2008

Ako si to tu viazne, to vsetky pracujete? 😉

pahu
7. feb 2008

Ahojte 😀
Terez, ty si tehuľka, trošku pogrckávať máš ďalších pár mesiacov v náplni práce 😉

Zabka, ty zúfaš s atakouto teplotkou? To ja by som musela byť nešťastná už hneď od Ovulky 😀 😀 😀

Kuk na mňa 😵

http://www.fertilityfriend.com/home/1b173c

Mirka, kamže kamže 😨 😀

pahu
7. feb 2008

No teda, to asi preto, že som prišla ja ☹

zabka
7. feb 2008

Ahoj pahu... vidim ze teplotka stupla.... 😉

terezicka
7. feb 2008

Ale ja som tu, len som zas skenovala 😝 A bola tu chvíľku kolegyňa tak sme s rozprávali 🙂 Ale už som tu 😀

pipika
7. feb 2008

Ahojte!

terezicka
7. feb 2008

Ahoj Pipika ako ti je dneska? 😨
Pavli veď BT išla pekne hore 😉

pipika
7. feb 2008

Terez je mi asi takto: 😝 😖 😢 😝

mirka20
7. feb 2008

ahoj pavlinka. teplotka ide hore a ja sa tesim 🙂
k tomu nasmu vyletu. vcera som si pisala s kamoskou, co je v anglicku a pisala, ze sa chysta na vylet do prahy a cez leto na island. tak som si povedala, ze my iba sedime doma, tak chcem ist cez vikend niekam na navstevu. lenze ma vobec nenapadlo ku komu by sme sli. tak som sa rozhodla, ze pojdeme niekam na vylet, napriklad na nejaky hrad alebo tak. a samozrejme som to jankovi povedala, tak suhlasil. aj ked mi povedal, ze tak na navstevu mozme ist k nasim kamaratom, kt. byvaju 5 minut od nas, tak som povedala, ze to nie, ja chcem vypadnut z krtisa. tak navrhol lucenec, ale zase po obchodoch sa mi chodit nechce, lebo peniazkov je malo len tak bezcielne chodit to nie je ono.

mirka20
7. feb 2008

ahoj pipika. tie nevolnosti nepresli? 😕

pahu
7. feb 2008

Mirka, príďte na hrad do BA 😉 Aj keď keby sme už mali nový bytík, bolo by to lepšie, aj by ste prespali, teraz je to dosť malinké 😵

Teplotka stúpla, ale nejaké je to celé divné.. Hlavička sa mi krútila až do 23,00... 😝 No a dnes je krásne počasie, aspoň u nás svieti slniečko 😀 a hlava? Točí sa... A už mám v sebe 2 dcl džúsik, 2 dcl vodička, a pijem čajík... 😝 😔 🤐

Pipi ahoj 😀 Ja sa na teba usmievam, lebo dúfam že tieto nevoľnosti majú svoj krásny dôvod 😀 😀 😀

pipika
7. feb 2008

Mirka dojdite do ds. Nevolnosti su horsie.Vecer som uz aj plakala tak mi bolo zle.Som sa docitala,ze baby,ktore maju tak skoro nevolnosti cakaju viac babatiek. 🙂

pipika
7. feb 2008

Pahu ahoj! Dufam,ze su to tehu nevolnosti,ale ked si predstavim,ze ma to cakame mesiace.....

Tebe drzim palce,mas peknu teplotu. 🙂

mirka20
7. feb 2008

ste zlate baby, ale asi pojdeme niekde blizsie. aj ked urcite jeden vikend pojdeme do blavy a tak by sme sa mohli stretnut, pavli. a pipika, svagrovci, ku kt.pojdeme byvaju v kvetoslavove, to som ti asi pisala a to by sme sa mohli stretnut aj s tebou. alebo prides do blavy a stretneme sa vsetky tri naraz.
pipika, to by bolo krasne,keby tych babatiek bolo viac 😵

pahu
7. feb 2008

Pipi, tak jedno mi potom požičiač 😉

terezicka
7. feb 2008

Mirka tak choďte na hrad Šomoška, je to za Fiľakovom - síce treba ísť až hore k hradu pešo ale to by si mala zvldánuť aj ty, pôjdete pomaly, cesta od parkoviska k hradu trvá cca 30 minút normálnym tempom, tebe asi kus dlhšie 😅 Ale je tam pekne, v jazierku možno uvidíte aj salamandru...
Pipika tak to by bolo super keby to bolo viac bábätiek 😵

mirka20
7. feb 2008

pipika, nemusia tie nevolnosti trvat mesiace. mozno teraz na zaciatku tyzden - dva a potom bude vsetko ok 😉
pavli a co budes robit s dvoma malickymi? budes to zvladat starat sa o svoje aj pipikine? 😉

pipika
7. feb 2008

Ja mozem do BA,ale aj pahu moze do Samorina,vsak? 😉
Dakujem baby,ale mne staci naraz jedno babo.Manzel sa samozrejme vytesoval,ze budu dve. 😀

pahu
7. feb 2008

Mirka 😀 Ja som vyštudovaná:
1. učiteľka v škôlke a aj som to v Írsku robila
2. ešte aj sociálna pracovníčka 😀
Môj manžel tvrdí, že to je najhoršie mať doma takúto kombináciu 😀 😀 😀

mirka20
7. feb 2008

pipi,vidis, to ma nenapadlo. vsak sa este dohodneme, kde sa stretneme 😵
a ak by boli teraz dve, tak by to tiez bolo super 😉

pahu
7. feb 2008

Pipi, ja môžem kamkoľvek, a kvôli Vám, špeciálne 😀

pipika
7. feb 2008

Tak sme sa dohodli. 😉 Ale musime si slubit,ze bude to stretko,ok?

pahu
7. feb 2008

Ok, ja prisahám 😀

mirka20
7. feb 2008

pipi, ja slubujem. a uz teraz sa tesim 🙂
pavli, tak potom v pohode. a mozno, ked bude Rebeka vystrajat, tak ju poslem k tebe, aby som si trochu oddychla 😀
terez, tam sme uz boli. ja skor rozmyslam o krasnej horke alebo betliari

terezicka
7. feb 2008

Mirka krásne je aj tam,my sme tam tiež boli 😉
Pavli aj ja ti moje pošlem ak si už nebudem vedieť dať rady dobre? 😀

mirka20
7. feb 2008

o 15 minut odchadzam k dokimu na interne vysetrenie. dufam, ze bude vsetko ok, lebo dnes je v robote hrozne. kolegyni zomrel ujo, rano este odisla z roboty ho pozriet, lebo sa zle citil a nasla ho mrtveho. druhej je zle na odpadnutie...uz sa asi nevratim do roboty, ale ozvem sa vam z domu

pahu
7. feb 2008

Mirka, ak by som ťa už nestihla, tak držím palčeky nech je všetko O.K. 😉
Aj ja o 10-15 minút odchádzam, idem na školenie do Záhorskej, ale myslím, že tam nebudem dlhšie ako pol hodinku, takže okolo 11,00 by som mohla byť aj späť 😀

terez pošli pošli 😵

annavi
7. feb 2008

ahojte babulky

terezicka
7. feb 2008

Mirka tak sa drž a ozvi sa teda z domu, som veľmi zvedavá 🙂 A pozdrav Rebeku 🙂
Pavli tak dobre škoľ a potom sa hneď ozvi keď sa vrátiš 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre