Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

martinkamm
19. feb 2008

zazi nic ine si ani nezelam len pokoj nech ma uz necha ved ma priatelku je s nou stastny tak nech mi da pokoj nezaujima ma uz nic co sa neho tyka!

yonanevi
19. feb 2008

to vazne martinka , vykasli sa na neho on potrebuje psychiatra a pomoc 😀 😀

martinkamm
19. feb 2008

ja uz sa na neho vykaslat nemozem koniec nastal uz davno!

terezicka
20. feb 2008

Dobrá ránko kočky 🙂
Zuzka neboj všetko určite dobre dopadne a toto všetko bol len obyčajný falošný poplach. Maličká bude úplne zdravá a krásne dieťatko 😵

mirka20
20. feb 2008

dobre ranko 🙂
zuyka, urcite bude vsetko ok 😉 a doktor ked malicku pomeral nepovedal nic?
martinka, na toho tvojho ex sa vykasli, je to riadny pako 😠

terezicka
20. feb 2008

Ahoj Mirka, dnes si už v robote? Je ti lepšie?

mirka20
20. feb 2008

terez, uz je to o dost lepsie, takze opat makam 😖

terezicka
20. feb 2008

Mirka ale radšej makaj opatrne

mirka20
20. feb 2008

terez, pokusim sa, ale mala by som sa praveze snazit riadne, aby som to vsetko stihla do velkej noci

terezicka
20. feb 2008

Pred chvíľou som sa dozvedela že jedna ohromne "milá" kolegyňa ma s prepáčením za výraz obsiera 😠 Tak ma to vytočilo, by som jej najradšej jednu stretlila keby som mohla 😠Ze vraj som pohodlná 😠

mirka20
20. feb 2008

terez, kasli na nu. je to tava 😠

terezicka
20. feb 2008

Mirka a riadna ťava, kolega keď to počul tak len krútil hlavou nad tým že ako môže niečo také povedať 😲 A to všetko vzišlo z toho, že riaditeľ včera nepodpísal objednávku, lebo požiadavka k tej objednávke bola zle napísaná. A tak ja som odniesla požiadavku nas5 tomu kto si žiadal o tovar a ona povedala že to som mala ja opraviť 😲 Ale nech si to opraví ten kto to zle napísal 😲

mirka20
20. feb 2008

terez, fakt na to kasli. nestoji ti za to

terezicka
20. feb 2008

Mirka ja viem že mi to za to nestojí, ale ona na to nemá jednoducho žiadne právo 😠 A keď sem príde tak sa vždy po mne uškiera ako slniečko na hnoji 😠

nellie_
20. feb 2008

Ahojte kočky...

Terez, kasli na nu..nedaj sa vytáčať...aj u nás su také úžasniny...to vzdy sa musi najst vsade jedna sliepka co ostatným zneprjemnuje život...

mirka20
20. feb 2008

terez, to je tak vzdy, do oci ti to nikto nepovie a bude sa tvarit ako tvoj najlepsi kamos 😠
nell, testovala si?

nellie_
20. feb 2008

Mirka, nakoniec nebolo treba...madam mrchata dosla v plnej krase rano.... Ale beriem to ako pokrok, lebo od vysadenia HAK co bolo v oktobri mi dosla prvy krat sama iba po 3 dnoch meskania aj bez vyvolavacky, tak sa z toho vytesujem...
A rozhodla som sa, ze asi zacnem s meranim BT, aj ked som fakt lenivica leniva, tak pokusim sa aspon tento mesiac o to....

terezicka
20. feb 2008

Baby už kašlem na to, ale Marekovi to ešte poviem 😅 Len jej nemôžem nič povedať, lebo by hneď vedela kto mi to povedal a zas ten kolega je úplne v pohode a nechcem mu ublížiť 😔
Nellie ahojky, no mrzí ma že mrcha predsa len došla 😔 Ale aspoň začne ďalší mesiac snažilkovania a začni aj merať BT 😉

zabka
20. feb 2008

Pekne ranko prajem...terez ty uz tam mas 10tt.. baby kuknite moj graf....co hovorite?

pahu
20. feb 2008

Ahojte 😀

Zazi, tak ste sa rozhodli počkať? To je dobre, lepšie než aby ste mali takú vysokú pravdepodobnosť ublíženia maličkej 😉 A pri tom ako ju znovu zmerali ti doktor nič nepovedal? 😨

Martinka, to je ale blbec, napíš mu, že mu prídeme dať facku, nech ťa nechá na pokoji 😠

Nellie, aj malý úspech je úspech 😵

Terez, Mirka, čo tak nejaké vírusíky? A hlavne, nič si nerobte z kolegov, lebo Vám tam pošlem moju sekretárku, nech Vás poriadne vytočí hneď od rána a potom budete vedieť, čo to znamená byť vytočený non-stop 😀

nellie_
20. feb 2008

Ahojte žabka a pahu...

Veru pošlite nam nejake virusiky tehulienky.. 😵 😵 😵 😵 😵
No veru, skusim s tym meranim..potom sa pridem s vami poradit, nech mi to riadne vysvetlíte, lebo ja som z toho blbec....viem, ze je aj stranka kde sa to zaznačuje, len či to budem vediet... 😅 😅 😅 No ale nic za to nedam, tak prekonam moju tramu z "vcucnutého teplomera" a zacnem teda. 😀 😀 😀

terezicka
20. feb 2008

Tak kočky len a len pre vás:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
🙂 Som vám ich poslala viac 🙂

mirka20
20. feb 2008

nell, tak ako napisala pavlinka, aj maly uspech je uspech 😉
zabka, idem kuk tvoj graf, len ho musim najst 🙂
pavli, ja radsej ostanem tu u nas a budem sa len usmievat, nech my vsetci vylezu na hrb. som tehotna, tak sa nesmiem rozculovat, lebo to moze ublizit malickej 🙂
a teraz pre vsetky snazilky:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

pahu
20. feb 2008

http://www.fertilityfriend.com/home/1b173c Tu je môj grafík 😉

Zabka a kde máš ten grafík čo si máme pozrieť? 😀

Nellie, keď som bola v Thajsku, tak v Bangkoku ma volali na Ping-pong show, kde thajky dokážu s vagínou strieľať pingpongové loptičky do terča, ale číslo s vcucnutým teplomerom som ešte nevidela 😀

Terez, hoď to za hlavu, keď ťa poriadne naštvú, odídeš si lažkať domov na materskú 😉

zabka
20. feb 2008

Myslite ze ovu uz bola? Ak hej tak alchimelka mi ju predsa posunula dopredu... 😉 😉

terezicka
20. feb 2008

Pahu už som to hodila za hlavu, povedala som to aj Marekovi a on vie aká je ona tak sa nemám tým zaťažovať 😔 A teším sa že tu už dlho nebudem 😀 Dnes som to povedala aj kolegovi že som tehotná, tak sa potešil, zagratuloval mi 🙂 A viem že on to určite neroztrúbi nikde ďalej

pahu
20. feb 2008

Zabka, mala si ovulku 😉 Snažilkovali ste? A poriadne? 😵

Ja som si bola dať včera večer pichnúť na pohotovosti pregnyl, a zajtra ráno idem na to 😀 Naša 2.IUI 😵

nellie_
20. feb 2008

že vaginou strielať ping pongove loptičky..ty brdo tie ich musia mať inak elastické... 😀 😀 😀 😀

Pahu, na kolky DC ti pichajuu pregnyl??? J
Ja by som mala teraz na 5 DC zacat brat clostyl a na 10 si ist dat pichnut pregnyl, ale sme si s drahym povedali, ze pockame este tento mesiac, ci sa nezadari prirodzene....mne vlastne uz mesiac po vysadeni HAK nasadila clostyl, brala som ho 2 mesiace, teraz mam pauzu...a myslim ze vajecniky sa mi uz prebudili, ked mi konecne dosla mrchatica aj bez vyvolavacky... 😵 😵 😵 Tak ak na buduci mesiac neostanem tehu, tak si nasadim clostyl...alebo mozno vydrzime este mesiac bez a v aprili zacnem clostylovat...

zabka
20. feb 2008

Snazilkovali ale na prelome 10/11DC dufam ze sa nejake ujali ... hihihihi 😉 .....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre