Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

zabka
21. feb 2008

No ani som neodpocivala... Bola som dnes navstivit nasich takze som prisla az teraz... 😉
Ozaj inak som sa chcela opytat dnes mi teplota zase klesla na 36,6.. Mohla by mi vcera vyskocit kvoli tomu ze sme trosku oslavovali a pila som? Ale nie vela...hm? asi tu vysoku teplotu zmazem .. lebo to potom vyzera ze ovu prave este len prebieha...

terezicka
22. feb 2008

Dobré ránko dievčatá 🙂 Dnes ma zas náš anjelik potrápil ráno, ale už je dobre aspoň dúfam 😅 No stále sa cítim tak nejako slabšie 😔

jankabelka
22. feb 2008

Dobré ránko 🙂
Terezka tak drobček dáva vedieť, že je na správnom mieste.
Včera som bola u kaderníčky 🙂 mám čokoládovú farbu a v tom červené pramienky 😅 a manželíkovi sa veľmi páčim
Dnes máme poradu 🤐

terezicka
22. feb 2008

Jani ahojky a čo takto pridať fotku? 😉

jankabelka
22. feb 2008

Terezka to sa musím najskôr odfotiť 😉

terezicka
22. feb 2008

Janka a kde je problém? Tak sa odfoť a sprav albumík 🙂

mirka20
22. feb 2008

dobre ranko 🙂
terez, to ma mrzi, ale aspon vies, ze je malicke v brusku 😉
janka, tak sup-sup sa odfotit, chceme vidiet novy uces

terezicka
22. feb 2008

Ahoj Mirka 🙂 No nie je to ktoviečo každé ráno keď ťa nadrapuje o prietrh,a le dobré je aspoň to že nezvraciam 😝 ALe aj po tom napínaní mám celý roztrasený žalúdok 😅
A ty sa ako dnes cítiš? Rebeka je už hore?

mirka20
22. feb 2008

bekinka nas uz rano pri ranajkach obstastnila kopancekami, tak sme sa s jankom z toho vytesovali 😵 to je take super, ked sa ti nieco hmiri v brusku.

jankabelka
22. feb 2008

Mirka to musí byť úžasný pocit 😀 a Rebeka je také malé šidielko
Odfotím sa ale až v pondelok dám fotku

terezicka
22. feb 2008

Janka ale v pondelok naisto ok???
Mirka to musí byť naozaj super zážitok 🙂 Ja sa trošku bojím toho, že ja budem mať prvý kopanec keď bude Marek v robote 😔 A že všetko prvé on nebude pri mne 😔

terezicka
22. feb 2008

Idem skenovať 30 strán tak sa ozvem potom 😅

pahu
22. feb 2008

Ahojte 😀 Idem Vás počítať, alebo mi to všetko niekto zhrnie? 😀 😨

mirka20
22. feb 2008

terez, prve kopanceky, kt.ty budes citit, alebo v podstate len take hmirenie, tak to tak ci tak marek este nebude citit, tak sa toho neboj. a nasa mala bola zo zaciatku taka, ze uz som ju citila aj rukou a ked prilozil ruku janko, tak nic. ale neboj, on to raz pociti 😉
ahoj pavlinka. 🙂 kedze ja teraz dost zabudam, tak ti to velmi nezhrniem. ale viem, ze nell nam rozpravala akych ma kolegov, tak sme mali sou
janka, nasa rebeka je sidiel, iba ked sa jej chce a to je do dna len chvilinku, tak si to musime uzivat 🙂

jankabelka
22. feb 2008

Mirka len si to užívajte 😉
Ahoj Pahu ako sa máš?

bianka30
22. feb 2008

Ahoj Pahu, ako bolo vcera?

mirka20
22. feb 2008

janka, ved si to aj 😵 je to fakt take srandovne, ked vidis,ako ti brucho nadskakuje. aj teraz sa mala vo mne toci 😵

terezicka
22. feb 2008

Už som doskenovala 😀
Pahu ahojky, sorry že som ti včera neodpísala ale nejako tu bolo včera kadejako v robote 😖

pahu
22. feb 2008

Už som tu 😉 Ty brďo, to ste toho dosť popísali 😀

Adu, krásne fotečky 😉

Všetkým Vám ďakujem za držanie palčekov, noprmálne som to tam na tej koze cítila 😀 😀 😀

No a dopadlo to takto:
Prišli sme tam ráno o 7,15, drahý išiel na odovzdávku a po ňom som dostala odkaz, že mám prísť o 9,45 😒 Tak sme išli domenko, urobili sme si raňajky 😀 , potom manžel odišiel, lebo mal nejaké stretko, nestihol ma prísť vyzdvihnúť načas, tak sme 15 minút meškali... Ale super že sme meškali, lebo akurát keď som sa vyzliekla, tak po minútke, dvoch ma zavolali do vnútra... Tento krát mi to robili v takej peknej ambulancii, opäť Dr.Stenová, ešte sme si zažartovali, že si na mňa pamätá, že aj prvý krát mi IUI robila ona a pritom ani nies om jej pacientka 😉 Tak som jej povedala, že môj Dr.jej odkazuje, aby mi aj prepichla cystu... Takže opäť bojovala s mojim krčkom, stiahla som ho na maximum 😀 , inseminovala ma 😀 a potom mi napichla tú cystičku, ale nechcela vytiecť, tak to skúsila 2 x a povedala, že ona zrejme sama zanikne... Babuľky a prvý krát som bola na takej koze, ktorú dokážu zdvihnúť tak, že som ležala dole hlavou a super bolo, že ma najskôr inseminovala a až potom riešila cystu, lebo ju riešila minimálne 10-15 minút a spermijky mali zatiaľ čas a ľahší postup vpred 😀

mirka20
22. feb 2008

terez, sikulka 🙂

bianka30
22. feb 2008

pahu super, tesim sa s tebou , bude to vsetko ok.

terezicka
22. feb 2008

Teda Pahu ty máš riadne zážitky z tej inseminácií práve na tej koze 😀

zaza_na
22. feb 2008

dobre ranko 😉
janka, budem sa uz velm,i tesit na fotecku v pondelok. nezabudni prosim 😝
terez, som rada, ze ta drobec potrapil len na chvilocku. vsak neboj, este niekolko tyzdnov a potom to cele prejde a budes si len uzivat 😉 a nechut do jedla nemavas? mna to matalo nastastie len asi 2-3 tyzdne...
pahu, tak to je dobre, ze ti to robila takto dolu hlavou. drzim palce, nech sa zadari 😵 kedy ides na krv? o 2 tyzdne? 🙂

mirka20
22. feb 2008

pavli, tak teraz sa to muselo urcite vyjst, ked si si tam aj pekne polezkala dole hlavou. len dufam, ze manzel nezabudol svojim bojivnikom povedat, nech si zoberu aj kvietky, aby boli pekne romanticki a vajicko ich prijalo s otvorenou narucou 😉

pahu
22. feb 2008

Bianka ďakujem 😀
Ja som tiež optimistická, hlavne keď prišiel včera večer drahý z roboty, tak sa rozprával so spermijkami v mojom bruchu, nech vedia kadiaľ majú ísť a že či náhodou po ceste nestratili tie ruže čo nakúpil, lebo ja som vraj veeeľmi romantická a to bude náš problém 😀 (tomu rozumejú asi iba babuľky, ktoré dostali taký špeci mail) 😀

pahu
22. feb 2008

Áno, krvičku odovzdám až o 14 dní, teda už iba o 13 dní 😀

bianka30
22. feb 2008

bianka ano dosiel aj mne, a posielala som ho polovicke ze uz presne viem kde sme spravili chybu....
hehe odpisal mi ze on ich ma pomale preto lebo nesu so sebou veeeeeeela ruziciek....

pahu
22. feb 2008

Bianka to je super dôvod 😀 Dúfam že si mu ho uznala,... Ale horšie by bolo, keby boli ešte v kvetináčoch, takže sme na tom stále dobre 😀 😀 😀

terezicka
22. feb 2008

Pahu s tebou a tvojim manželom musí byť fakt veľká sranda 😀 A neboj teraz to už musí dopadnúť úplne najlepšie 😵
Zuzi nejakú extra nechuť nemávam, ale stáva sa mi že začnem jesť, zjem za dve lyžičky a viac nemôžem lebo mi nejde 😕

bianka30
22. feb 2008

pahu, samozrjeme... nejako mam pocit ze sa mu teraz prepecie vsetko ... hehehe
povedal ze nabuduce im to vysvetli ze sice som narocna, a mam rada kvetinky ale odtial potial.. vies nahodou sa zadari viacerym a budu z toho tie stvoricky z coho ma moj drahy uz nocne mory teraz.... ale povedal ze pri jeho stasti.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre